Publikované: 19.12.2013

Spravím viac klikov, budem najhustejší prezident, píše Mikuláš Černák z basy

Postavené Na Hlavu? prináša exkluzívne list Mikuláša Černáka z miesta jeho pobytu v nápravno-výchovnom zariadení:
_________

Vážení platitelia výpalného, nazývaní aj občania!

„Velice namakaný prezident? Prečo nie?“
Pod týmto heslom spúšťam svoju oficiálnu kandidatúru na miesto bossa hlavy štátu.
Som najvhodnejším kandidátom, lebo dokážem spraviť viac klikov, ako všetci ostatní kandidáti dokopy. Do posilovne chodím odmalička, akurát som si vždy myslel, že ma to predurčuje len na šéfa podsvetia, vlastne SBSky. Netušil som, že toto sú tie správne kritériá na prezidenta a velice sa tomu divím. No ale zistil som, že som sa vlastne minul povolaním. Veď ja spĺňam všetko mnohonásobne.
Dokonca sa viem dať odfotiť polonahý v rieke nielen s nejakým čoklom, ale rovno s mojím tigrom. Na to Robo teda nemá. Aj plávať svojho tigra naučím, aj keď možno len tak jednorazovo. No chcem vidieť Roba naučiť psa liezť po stromoch.

Navyše, za mojej prezidentúry budú bohatí ozaj platiť ako múrovatí, ja mám na to technológiu a hlavne prax.
Zoberiem takého ponikateľa  do lesa a hovorím mu: „Ty tu budeš môj milý velice silno a dlho drepovať na jednej nohe, kým si nespomenieš, kde sú tie tvoje lóve.“
Aj v zadávaní výkopových prác s lopatou v dĺžke svojho tela mám prax. Dobre takéto „aktivačné práce“ viem zorganizovať. Nebojte sa nič, so mnou peniažky od bohatých skutočne potečú, Robo vám to iba sľubuje.

Nikto hádam nepochybuje, že som oveľa rýchlejší, silnejší a hustejší kandidát ako všetci ostatní. Kto áno, rád mu svoje kvality predvediem názorne – s bejzbolkou.
No ale aj tak sa furt divím, že na funkciu prezidenta máte také jednoduché požiadavky bulvárneho charakteru. Že jakože nepožadujete niečo viac. Všelijaké tie intelektuálske techtle-mechtle, alebo tak.
Na druhej strane som tomu rád, aspoň aj my, hulváti všetkého druhu máme silnú šancu sa presadiť. A pravdou je, že v tých techloch-mechtloch sa, ako hovorí Robo, ani divá sviňa nevyzná.

A poviem vám ešte jednu moc, ale že totálne hlbokú pravdu argumentačného charakteru. Moje zvolenie vám ušetrí vaše lóve. Teraz mi platíte ochranku, prevoz, ubytovanie, kúrenie, teplú stravu a káblovku.
Keď ma zvolíte budete cálovať to isté, ale nič naviac. Do basy za mňa žiadny iný mafián nenastúpi.
Avšak, za poslanca alebo premiéra iný mafián nastúpi.

Preto neváhajte a voľte kandidáta občianskeho, velice silného, rýchleho a hustého!

S pozdravom aj vy mňa (voľte, samozrejme),

Váš Miki

List bol upravený PR agentúrou.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o seriózne správy, odporúčame čítať:
Definitívne: Robert Fico kandiduje za prezidenta a už zbiera podpisy. Prečo váhal?

Procházka: Chcem byť silný, hustý a rýchly prezident

Ak sa vám nebudú pozdávať ani tie, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+7 skóre, 9 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?