Publikované: 12.12.2020

Stav vecí výsledkov volieb USA k 14. decembru

Americké prezidentské voľby mám za zmätočné a na mieste SCOTUS by som ich vyhlásil prinajmenej, ak nie za zmanipulované tak za neplatné (ich jediná korektná definícia).
Je úplne jedno, čo zistili, vyvrátili alebo potvrdili jednotlivé a kľúčové štáty, ich prokurátori či vrchné súdy štátov únie, ktoré rad za radom odmietali Trumpove podnety ako nepodložené a nedôvodné…
Takmer nekomentujem, iba disciplinovane čakám na 14. december a čo sa začne diať po ňom. Nie je mi to jedno:

      
https://www.naturalnews.com/2020-12-11-situation-update-dec-11th-dod-de-fangs-the-cia-305th-intel-proves-foreign-interference-scotus-maneuvers.html#

Pri férových a korektných voľbách niet dôvod na pochybnosti. Trumpovo víťazstvo v roku 2016 malo byť výsledkom vplyvu Ruska. Bez dôkazov. V Amerike sú volebné podvody neprípustné! Aj keby sa stali!
V prípade týchto volieb sú na stole zanovité tvrdenia Trumpa o rozsiahlom mega kybernetickom komplote s cezhraničnou transatlantickou podporou a spoluprácou, Iránom, EÚ a Čínou…
Hypotéza: Nevinná a čistá EÚ sa nikdy nemieša do vnútorných záležitostí cudzích štátov; zabudnite. Len do „vlastných“ (podľa dvoch metrov). A do Ruska, Bieloruska, Ukrajiny…
USA sú paradigmou demokracie západnej časti ľudskej euro a transatlantickej civilizácie a kultúry. Najvyšší súd USA je pilier ústavnosti Únie. Pod kontrolou Kongresu ako zákonodarného zboru USA.
Ak Zbor voliteľov USA 14. decembra vyhlási víťazom volieb Joe Bidena a Najvyšší súd to vezme na vedomie, ostatnou možnosťou je vznesenie námietok Trumpa na zasadnutí Kongresu 6. januára. Kongres môže spochybniť výsledky Zboru voliteľov. Trump sa odvolá na stav ohrozenia národnej bezpečnosti. Výsledky volieb má v úmysle vyhlásiť za akt kybernetickej vojny proti USA.
Ako úradujúci prezident je hlavným veliteľom ozbrojených síl.
V každom prípade sa po 14-tom decembri začnú diať veci. Podobné občianskej vojne Severu proti Juhu. O tom niet pochýb.
Konšpirácie sem-tam, na tvrdeniach Trumpa niečo je.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Úryvok z článku:
Kybernetická vojna je podľa Trumpa vedená zahraničnými agresormi v tajnej spolupráci s domácimi, skorumpovanými úradníkmi a aktérmi štátnej správy.
Pravdepodobne by sa odvolal na zákon o povstaní (Druhý ústavný dodatok), rozmiestnil by ozbrojené sily po amerických mestách a zahájil vlnu hromadného zatýkania zradcov a nepriateľských bojovníkov zapojených do pokusu o puč.
Po 6. januári, ak budú voľby stále na ceste k tomu, aby ich ukradli Biden, CIA a hlboký štát, potom veríme, že Trump nebude mať inú možnosť, ako aktivovať inštitút ochrany národnej bezpečnosti, aby zabránil tomu, aby sa Amerika dostala do rúk neomarxitov a bábok, riadených hlbokým štátom, ako sú Biden a Harris (s Brennanovou, Clintonovou, Riceovou a ďalšími, spoza opony).
Demokrati otvorene vyhlasujú, že nástupom Bidena vykonajú rekonštrukciu najvyššieho súdu USA a “vyčistia ho“ od Trupových „konzervatívcov“.
Trump o tejto možnosti hovorí dokonca vo svojich vlastných tweetoch, keď hovorí: „Toto sa bude dramaticky stupňovať. Toto je veľmi nebezpečný okamih v našej histórii …“
Krádež volieb charakterizuje aj ako „puč “proti Amerike a má v tom pravdu. Je to pokus o puč. Trump je zaviazaný svojou prezidentskou prísahou…
Scenár: Trump obsadí zradné médiá pomocou vojenských síl. Zapečatí veľké technologické spoločnosti; Zuckerberg, Dorsey a ďalší výkonní riaditelia spoločnosti Big Tech budú zatknutí a obvinení zo zrady (čo sa aj tak musí stať).
Zradní „herci“ ako Obama by sa pokúsili utiecť z krajiny, aby sa vyhli zatknutiu. Ak by sa im podarilo utiecť, budú prenasledovaní americkými armádni strážcovia alebo sily Delta Force.
Tento scenár sa javí rovnako pravdepodobný ako akýkoľvek iný scenár v tomto okamihu a súčasné rozmiestnenie amerických jednotiek úderných síl Carrier Strike Force ukazuje, že DoD predpokladá potrebu obrany CONUS pred možnosťou pokusu o zahraničné invázie do USA.

Než prečítate nasledovný oddelený odsek, moja poznámka: Vojenskému útoku Číny na USA neverím (extra šialené):
„Neveríme, že by akákoľvek invázia proti USA po mori mala čo len malú šancu na úspech, ale menšie pozemné invázie čínskych vojsk v Kanade sú veľmi reálnou možnosťou. Ak by však Čína zaútočila na USA z Kanady, podporilo by to prezidenta Trumpa a potvrdilo, že v skutočnosti bráni Ameriku pred zahraničnými útočníkmi a nie je vojenský diktátor.“
„Prípadná invázia čínskych vojsk zo severu by posilnila Trumpovo vedenie a autoritu v čase vojny.
Čínske sily by sa navyše veľmi rýchlo naučili, čo sa stane, keď sa pokúsite prepadnúť patriotský vidiecky ľud na vidieku vo Washingtone a Idahu.“
Poznámka editora: To je scenár „za hranu“ a málo pravdepodobný. USA a Čína sú jadrové veľmoci. To snáď nie! Čína použije jadro proti agresorovi voči jej územnej zvrchovanosti. Na území agresora. Tak, ako by to urobilo aj Rusko. A v momente by boli spojencami. USA by ľahli popolom.
Životnou úlohou pre slobodu a demokraciu je odstránenie amerického deep state, globalistov a jeho  prisluhovačov.
USA sú v hlbokej apokalyptickej kríze. Akceptácia tri a multilateralizmu bez First America ale podľa zásady rovný s rovným, je v záujme prežitia ľudstva západnej civilizácie a mierovej spolupráce vo svete. Ekonomika a obchod nie sú všetkým, čo ľudstvo potrebuje.

„Z pohybov vojsk, aktivít amerického námorníctva, sledovania vojenských letov a informácií je zrejmé, že armáda USA je pripravovaná na možnosť nasadenia po 6. januári.“
Zaujímavé: USA majú záujem o ruské vrtuľníky (pozemné použitie).

V každom prípade: Stav vecí od 3. novembra pred 14. decembrom 2020 je, že Joe Biden nie je zvolený americký prezident, Joe Biden je volebný prezidentský kandidát.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?