Publikované: 06.03.2020

Steigauf, Mizík, Mazurek, Kotleba…

Sú to blbci. Sami si hádžu polená pod nohy. Mohli byť normálnou štandardnou nacionalistickou stranou, prezentujú sa ale ako nacisti. Nehnevám sa na nich. Sú parlamentnou stranou, ktorú Slovensko v tejto hektickej dobe potrebuje. Ako rovnováhu voči hrozbe liberálneho fašizmu.

Prezentujú tradičné civilizačné a kultúrne a etické hodnoty v opore o preambulu a Článok 1 Ústavy SR: „Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu ani náboženstvo“. Až na „na hlavu“ padnuté „úlety“ niektorých “pohlavárov”…
Zasa bližšie k likvidácii číslo 2 po zrušení Pospolitosti v roku 2006, rozsudok NS 2019, a hopsa, horsa k novému návrhu GP na zrušenie ĽSNS najvyšším súdom. Zrejme sa stane.
Alebo sa strana týmito kauzami “prečistí” a sama “umravní”.
K kauze šekov na 1488 eur: Ak znalec trvá na tom, že číslo je nacistický symbol, a samosudkyňa sa rozhodne posudzovať skutok nie “len” ako extrémizmus ale propagáciu nacizmu, ako hnutie, smerujúce k potlačeniu práv a slobôd. Kotleba sa z toho tak ľahko nedostane.
Úvaha: Sudkyňa musí nabrať osobnú odvahu rozhodnúť v sadzbe alebo do troch rokov alebo do 8 rokov nepodmienečne. V hre je jej ľudský faktor verzus tlaky tých, čo si hovoria “antifašisti”.

Ak Rostas v článku Klin židov medzi Slovanmi „zabudol“ odsúdiť holocaust, dostal peňažný trest pokutu 4 tisíc eur ako antisemita (dva z troch znaleckých posudkov boli zmätočné).
Rostasov udavač Pavel Sibyla PS/SPOLU:

Rostasovu sebaštylizáciu naprieč celým jej obsahom, kontextom a jeho osobnostnými črtami nemusím:

           

Rovnakou mierou odmietam aj toto:

            

Pozoruhodná je osoba persóny prokurátora ÚŠP Tomáša Honza, ako univerzálneho “slobodného a nezávislého užitočného idiota“ systému metasystému liberastov a „liberálnej demokracie“ na ich obraz.
Pavel Sibyla, Rostasov udavač a Tomáš Honz, prokurátor ÚŠP, riešiaci aj Mariána Kotlebu a 1488, sú súčasťou siete pavučiniek (rubrika Zem a vek) okolo PS/SPOLU (Sibyla je tam podpredseda).
Zaujímal by ma názor ústavného súdu, prípadne ESĽP (sloboda slova vo vzťahu k antisemitizmu, nenávistným prejavom voči “bielej rase” islamofóbii a kresťanofóbii).
Môžem ale nedoložím ďalšími obrázkami, napríklad Sulíkov nápis na tričku: “JBM na rodinu“, transparenty na košickom dúhovom prajde: Satanova komunita, z pražského: “Ježíš byl gay!
Snáď ešte toto:

Z úst tohto darebáka vyšlo aj: “Kuffa (katolícky kňaz) patrí do cirkusu!” Ten fták z čeľade havranovitých, Mariánovi Kuffovi jeho mentálnou, intelektovou a vzdelanostnou výbavou či skutkami, nesiaha ani po členky. V RTVS nemá čo hľadať! Znevažuje jej štatút “verejnoprávnej” televízie.
Dodám: Nebol som Charle Hebdo.
K Slovenskému štátu sa mám ako ním nezavinenej čiernej diere na jeho strasti plnej ceste k jeho samostatnosti (Maďari, nacisti, Horthyovci, komunisti a Sovieti) a zvrchovanej, postupne ubúdajúcej suverenity, pod dnes silnejúcim diktátom liberálneho fašizmu EÚ, hrajúcej sa na demokraciu a ľudské práva (neomarxistická ideológia).
K Jozefovi Tisovi: Vatikán otvára archívy z čias pontifikátu Pia XII. Dôvod: Spoločenská objednávka odpovedí na otázky, čo urobil-neurobil Vatikán aby zastavil vraždenie židov.
Znova a znova: Len židia, židia a židia, zasa len tí židia… (extrémne nápadne len židia).
Sa pýtam: Len židia? Ale aj: Čo by urobili dnešní antinacistickí protihitlerovskí “machri”? Po boji je každý víťaz. Ani k tomu sa nehlásim.

Mazurek dostal podobný trest za svoje výroky v rádiu Frontinus: nemal sa v kontexte s ostatným jeho správaním a skutkami čím obhájiť.Rudolf Steigauf to s advokátmi „uhral“ z 5 rokov nepodmienečne (OS Revúca) na KS BB 2 roky podmienečne so skúšobnou dobou 5 rokov…

Rudolf Steigauf nie je nečinný, nezastrašili ho, koná:


https://dennikn.sk/672572/extremistu-odsudili-za-rasisticke-reci-na-facebooku-na-dvojrocnu-podmienku/
Ak bol Mizík oslobodený ako digitálne negramotný užívateľ PC, tak toto sa mu vydarilo (občas sa to vyplatí).
Či vie pracovať s PC, neriešim. Súd mu to “vzal”. Neviem, netuším, čo robí so svojím poslaneckým laptopom:

Poznámka k spoločenskému občianskemu, a voličskému efektu (kontraproduktivita):
Rostasov Zem a vek má podľa tvrdení jeho šéfredaktora aj po strate možností predaja v troch obchodných reťazcoch (vylistovanie) vyššiu predajnosť v stánkoch a vyšší počet predpatiteľov;
Mazurek bol jeho voličstvom prekrúžkovaný z posledného miesta až do vedenia ĽSNS;
Rudolf Steigauf sa kamsi stratil…

Nie som prokurátor ani sudca, môžem si preto “tipnúť” výsledok živej kauzy Marián Kotleba a 1148 eur:

Ten blbec  s dvomi vysokoškolskými titulmi, nadštandardnou mentálnou, intelektovou výbavou a životnou skúsenosťou, možno dostane 5 rokov podmienečne so skúšobnou dobou na 6 rokov, čo je trest blízky trestu pre Rudolfa Steigaufa aj charakterom skutkov…
Poľahčujúca okolnosť „temnej stránky“ úmyslu: dary chudobným a potrebným rodinám…
Skutkom nebola spôsobená ujma na majetku, zdraví a živote. Nie je možné preukázať ani poškodenie základných ľudských práv žiadnej osoby. Kotlebovci “suplovali” štát v časti mimoriadne a adresné sociálne dávky.
Účel trestu, sankcie: Výstraha, strata mandátu, ochranné opatrenie; strana si zvolí iného predsedu. V prípade právoplatného odsúdenia za úmyselný trestný čin, automaticky zaniká mandát poslanca. Alebo ostane Kotleba predsedom strany mimo parlament? Neriešim.
Samosudkyňa vydá rozsudok a dá priestor pre “odvolačku”; Čierneho Petra posunie vyššie.
Ak nebudem mať pravdu, tak som sa len mýlil. Téza, že každý je nahraditeľný celkom a vždy neplatí. Navzdory tým neo nacistickým sračkám…
Dovetok: OČTK sú naprogramované na boj proti pravicovému extrémizmu. Liberálny fašizmus novej progresívnej neomarxistickej ľavice má na Slovensku zelenú…
Chránený Európskou úniou ako súčasť európskych liberálnych ľudsko-právnych hodnôt…
Ostatok je potláčanie ľudských práv a slobôd.
Táto “hra” na slobodu a demokraciu pohľadom dvoch antagonických optík, je nebezpečná hra. Môže v nej ísť o všetko. Aj o život.
Zodpovednosť má vždy vláda. Preberie ju tá, ktorá vzíde zo slobodných a demokratických volieb.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?