Publikované: 11.05.2020

Stlač a trochu uvoľni alebo premeny slobody a demokracie a nástup post demokracie

Odporúčam sledovať postupné uvoľňovanie („rozvoľňovanie“) núdzových ochranných opatrení. Covid-19 je pandemický test slobody a demokracie.
Pozitívnou stranou mince je vzdelávací a výchovný efekt (osobná a kolektívna hygiena). Navzdory exponenciálne rastúcim poznatkom z rôznych svetových končín, sa o Covid (liečivá, vakcína) vie stále málo.
Médiá majú zaručenú činnosť, zamestnané sú prednostne Covidom, čo má psychologický efekt v osobnom a sociálnom rozmere.
Ma príklade Matovič-verzus Sulík možno zovšeobecniť dva záujmy:
1. Zdravie a život;
2. Ekonomika.
Druhou stranou mince je, že Covid prerušil rast rastu ekonomík a zmnožovanie zmnožovania tovarov a služieb. Otáčky toho kapitalistického a podnikateľského kolotoča, pre ktorý sú charakteristické cyklické krízy (Marx, Engels) spomaľujú.
Neviem, do až akej miery je dôležité nájsť vinníka a zdroj nákazy. K žiadosti Austrálie o jednotný front proti Číne ako prvotnému zdroju, pripojila sa aj EÚ.
Ale iba slepý hlupák si nevšimne, že úmysel „zosobniť“ zodpovednosť nie je nič iné, ako „dobrý zástupný a podporný dôvod“ pre mocenský geopolitický boj, pokračovanie obchodnej vojny s Čínou.
Keďže ide o kontaktný vírus, po celom svete dochádza k rôznej miere obmedzovania ľudských práv a slobôd od zákazov pohybu k zákazom zhromažďovania.
Problém sú testy, liečivá, vakcína: Existuje vôbec? Len sa hľadá? Referenčné výsledky a poznatky už pribúdajú, relevantné prídu na rad najskôr do dvoch rokov…
Ochranné núdzové opatrenia musia byť vydávané v súlade s ústavou a príslušnými zákonmi a len na dobu určitú; paralelne s postupným odoznievaním rizík musia byť opatrenia uvoľňované a za štandardných okolností, spoločnosť by sa mala vrátiť do svojho demokratického a ľudsko-právneho „normálu“.
To všetko sa deje vo svete informačných technológií. Rôzne kontroverzné info sa šíria celým svetom ako Covid…

Aspoň v tejto veci nie je primárne zodpovedné Rusko. Rovnako postihnutému nič a nik nezabránil (BIS ČR) aby do Česka importovalo „ricínového agenta“.
Kto verí, kto nie, zostreleniu MH-17 nad Ukrajinou Rusmi, či incidentu s novičokom. Téma novičok sa stratila s otcom a dcérou Skripaľovcov…

Covid je agens pandemického charakteru. Samozrejme, na stole sú pravdy, polopravdy, lži a konšpirácie. Ako dôsledok informačnej entropie.
Ak je definiens odvodené od definienda, konšpirácie sú založené na neurčitosti, nejasnosti a nedostatočnosti informácií (entropia). Opak je redundancia.
Médiami prešli už aj informácie o umlčiavaní a odstraňovaní odborníkov v odbore infektológia s príslušenstvom (lekári, vedci), ktorí vedeli, upozorňovali, varovali a informovali (Čína).
Pozoruhodné je, že Trump pozastavil dotácie pre WHO, ktorá „vraj zlyhala“.
Nevieme pozadie. Pandémiu vyhlásila 11. marca. Údajme podľa vlastnej definície pojmu pandémia. Vysvetlivka: Epidémia (žltačka, chrípka) má lokálny charakter, pandémia je celosvetová.
Signály, že sa čosi deje a bude diať, boli a siahajú vraj až do roku 2014 (video). Vo videu sa hovorí o osobe menom Dr. Antonio Fauci (USA): https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci

Vo videu sa zjaví aj motív 5G: „Nik nevraví o priamej príčine ale následkoch, ktorými sú s ostatnými agens v ovzduší, oslabenie imunity, prednostne rizikových skupín“; o starších ľuďoch už skôr písal Lancet. Symptómy: Hypoxia (umelá pľúcna ventilácia a český taxikár); priamy účinok amerického Remdesiviru nebol preukázaný…
Je tam motív čipovania: Sledovanie pohybu osôb a značkovanie ľudí čipmi s info a kontrolným softvérom včítane: „Bola-nebola osoba vakcinovaná“ plus štruktúra vakcinácie.
Videá sú z youtube likvidované. Dr. Rashid A Buttar je na indexe.
Znova je tam autizmus (oficiálne nemá súvis s vakcináciou). Počty autistov ale vo svete rastú (odpovede na hliník?).
Bill Gates vystúpil na CNBC a so zlovestným úsmevom vyhlásil: Moja, naša, vakcína, môže ovplyvniť státisíce ľudí… (video).
Povinná vakcinácia má ľudsko-právny, medicínsky ale aj etický problém.
Povinné rozostupy osôb majú uľahčiť odlíšenie ľudí v monitorovanej skupine (dva metre). Lekár tvrdí: “Žiadny vírus „neskáče“ na dva metre ako blcha. Je výlučne bezprostredne kontaktný”. Ochranné opatrenia: Dezinfekcia rúk, rúško a bezkontaktná komunikácia v zóne osobného priestoru:  (https://sk.wikipedia.org/wiki/Osobn%C3%A1_z%C3%B3na)
Dobré výsledky aj pre stav zamorenosti vnútrozemia, prináša kontrola cezhraničného pohybu osôb. Zdržte sa cestovania “von” aspoň do leta… (a sa uvidí).
K aspektu monitorovania
: Google a Apple už majú aplikácie k sledovaniu osôb s Covid-19. Aký precedens tu tvoríme? Sú tu RFID čipy. Existuje atrament, po podaní vakcíny, ktorý vidno len pod špeciálnym svetlom. Ale to je značka, čo dostávali židia…
Bil Gates, zdá sa, verí v eugeniku. Čo je eugenika? Alebo on ju definuje inak? Ako humanista a “filantrop”?
Ospravedlňujem sa, ale zdieľam s vami to, čo mi „podbehlo“ a tak tiež prispejem svojou, mnou zdieľanou hrivnou do toho hustnúceho informačného Babylona a chaosa. Na otázky Next News Network, odpovedá MUDr. Rashid A Buttar. Wikipedia ho má za konšpirátora, presadzujúceho chelátovú terapiu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Rashid_Buttar
https://en.wikipedia.org/wiki/Chelation_therapy#Use_in_alternative_medicine
Jadro článku tvorí toto video: https://cache02.mojevideo.sk/securevideos69/204879.mp4?md5
Už len poznatky o tom, že tieto videá podliehajú cenzúre, by nás malo vydesiť. Čo sa deje a bude diať, neviem, netuším. Vyzývam mediálny „mainstream“ a doplnkovú alternatívu, aj konšpirátorov, ale aj fejzbúkarov a ostatnú verejnosť k zodpovednosti: Nekonšpirujte, ale skúmajte a preverujte. Hľadajte pravdu a s ňou modus vivendi a operandi.
K 8. máju ako Dňu víťazstva nad fašizmom v Európe, 9. máju ako Dňu Európy, pridávam príležitosť: Zvážiť svetový Deň pravdy. Neexistuje alternatívna pravda, len pravda. Problém je s jej vlastníctvom. Ministerstiev pravdy sme mali a máme dosť. Orwella snáď čítali všetci priemerne gramotní. Je lepšie sa báť ako zľaknúť. A hlavne racionálne konať.
Ak nebudeme mať koordinované protestné verejné zhromaždenia s desiatkami a státisícmi ľudí, ako v Novembri 1989, a neukážeme, že sa nemáme čoho báť okrem strachu, ako vyhlásil F.D. Roosevelt, urobia si s nami, čo chcú…
Odkaz Veľkého Novembra bol rozkradnutý a vytunelovaný. Potrebuje reparát.
To, čo žijeme dnes a čo nám hrozí, sme nechceli.

V EÚ a svete Westernu nastupuje tretia fašistická totalita, pod false flag liberalizmu a liberálnej demokracie. To je mega lož.
Netýka sa to len Ameriky a nás, ale úplne celého sveta. Netvárme sa, že nás sa to netýka, argument nie je ani, že máme demokraticky zvolenú vládu…
Má nás byť len pol miliardy (monument, Oregon, USA). Opatrenia pre toto sa pripravujú postupnými krokmi už celé desaťročia.
Projektanti NWO majú cez Covid-19 úžasnú príležitosť. Vráťte sa k titulke a perexu môjho článku a rozhovoru Next News Network (video).
Dr Buttar: „Vy, vedci a doktori, ktorí držíte jazyk za zubami, ak nie ste súčasťou riešenia tých fake news a frašky menom Covid-19, ste súčasťou problému!“ (video).
Položte sa aj na otázku: Prečo chcú „liberálni demokrati“ USA odstrániť Trumpa a Putina? V čom im tieto dve svetové persóny bránia?
Američan vraví: “Deep States stavajú židov proti kresťanom, kresťanov proti židom, černochov proti belochom, demokratov proti republikánom, všetkých sa snažia rozdeliť a rozptýliť, aby mohli vládnuť“.
Robia to tak, že na báze akože ľudských práv a rovnosti práv, postavia proti sebe odlišné skupiny, a potom akože bojujú proti rasizmu, antisemitizmu, xenofóbii a homofóbii. Majú na to aparát užitočných idiotov “neziskovky”).
Ich hlavnou agendou je depopulácia. Kto riadi Deep State (hlboký štát)? Odpovede sú v článku a videu.
Cením si médiá, majúce novinársku integritu, sú reálne slobodné a nezávislé.
Takzvané „liberálne“ nimi nie sú.
Odkaz Američana Američanom (video): „Dúfam, že vy, Američania, sa nikdy nevzdáte svojich zbraní, lebo potom je všetko stratené. Keď padne Amerika, padne s ňou zvyšok sveta. V Amerike máme najväčšie množstvo ozbrojenej verejnosti. Máme množstvo vyslúžilých veteránov a policajtov.
Mám odkaz pre každého policajta a vojaka, aj vyslúžilých. Pamätajte tieto slová. Kedykoľvek mám príležitosť, pripomínam im: „Zložili ste prísahu, chrániť americkú ústavu, pred všetkými nepriateľmi, ako zahraničnými, tak domácimi. Pamätajte na slovo domáci. Ak ste v aktívnej službe, a dostanete príkaz, aby ste vykonali nejaký čin proti občanom, spomeňte si, že bez uniformy ste ako ostatní. Je preto protizákonné vykonať protizákonný príkaz. Pamätajte, že ste zložili prísahu chrániť tých, ktorí sa sami nevedia chrániť. Chráňte tých, ktorí sú zraniteľní. Nezneužívajte ich. Dodržiavajte svoju prísahu.“
K odzbrojovacej smernici EÚ (pod false flag terorizmu): “Bojte sa vlády, ktorá sa bojí vašich zbraní!”
Odkaz redaktora (video) vám, nám, všetkým:
„Je teraz na vás, zdieľať tieto informácie so svojimi priateľmi, skopírovať odkaz na video, vložiť ho do emailu, do správ, na sociálne siete. Nech sa šíria, lebo ich nenájdete v mienkotvornom mediálnom mainstreame” (ani vo „verejnoprávnej“ RTVS). “Ale my, s doktorom Buttarom v Next News Network  o nich hovoríme”.
Dr. Buttar o sebe: „Som moslimský prisťahovalec 1. generácie, a vojenský lekár, ktorému bolo zverené 2ndID, 101st Air Assault (stíhacie lietadlo) & 5th SF Group v 5 Group SF. 
V roku 2016 som odišiel z USA, pretože som si myslel, že prezidentkou USA bude zvolená Hillary Clinton a neostane žiadna nádej.
Po voľbách som sa vrátil a som pripravený bojovať a slúžiť nášmu národu! Prezident Trump, som pripravený znova slúžiť!“

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Za pochodu pri zbere informácií prikladám:
Značná časť textu (nižšie) sa venuje hliníku (dlhý článok):
https://www.badatel.net/priznanie-spickovych-lekarov-vakciny-obracaju-imunitny-system-proti-nam/
K dojčenským vakcínam:
https://vedomec.com/2017/02/06/najnovsia-studia-zistila-ze-vsetky-skumane-vakciny-boli-kontaminovane/
Toto treba dať na poriadok (večná téma za a proti vakcinácii):
https://www.extraplus.sk/clanok/ockovanie-alebo-peklo-zo-zivota/

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?