Publikované: 17.10.2016

Strana NAJ, alebo kto ešte nemá stranu, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu…

Na Slovensku je ku dnešnému dňu 66 zaregistrovaných politických strán, ktoré nie sú v likvidácii. Posledný víkend ohlásilo vznik ďalšie dve strany. Pre mnohých z Vás je to na malé Slovensko veľa a dozvedel som sa nasledovné skutočnosti:

 1. Politici sú zlodeji, každý sa chce len nahrabať
 2. Tu to už nemá význam, zbaľme kufre a odíďme
 3. Načo je tu toľko strán, voľakedy nám stačila jedna strana
 4. To si tu už naozaj môže založiť stranu každý (áno môže)
 5. Starých politikov treba poslať do dôchodku, neverím im
 6. Štandardné politické strany sú tie pravé a tie treba voliť
 7. Štandardné politické strany a politici sú od našich problémov na hony vzdialení
 8. Rozhodujú o nás blázni a poloblázni
 9. Kto ešte nemá politickú stranu, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu…

A mohol by som pokračovať takmer do nekonečna.

Čo však má normálny, bežný smrteľník slovenského pôvodu robiť? V skutočnosti má 3 možnosti:

 1. Ponadáva si a rozšíri horeuvedený zoznam o svoj príspevok. Ráno vstane a život ide bežne ďalej.
 2. Chce zmeniť Slovensko a vstúpi do existujúcej politickej strany, kde sa bude snažiť presadiť svoje názory. Pred vstupom sa bude musieť stotožniť s programom a prelomiť „stranícke štruktúry“.
 3. Chce zmeniť Slovensko a založí novú politickú stranu s programom a víziami, o ktorých vždy sníval s ľuďmi rovnakej krvnej skupiny.

Naozaj. Je to jednoduché. Pokiaľ chcete niečo zmeniť na Slovensku, tak máte len jednu jedinú možnosť. Nešomrite a neseďte doma na riti, ale začnite niečo robiť. Demokracia nám umožňuje angažovať sa a tak meniť veci okolo seba. Nefňukajte ako je tu všetko nafigu. Zdvihnite svoj zadok a poďte do toho. Určite máte veľa dobrých nápadov, určite viete ako treba zmeniť pár maličkostí, aby sa nám všetkým žilo lepšie. Lebo ruku na srdce: Už ste niekedy niečo zmenili vo vašom živote bez vášho pričinenia???

Ja idem cestou založenia novej politickej strany. Stal som sa súčasťou politického projektu NAJ. Vytvorili sme naše základné DESATORO, ktoré bude základom pre politický program strany Nezávislosť a Jednota. Pokiaľ Vás vízie našej strany zaujali, tak s nami začnite spolupracovať. Môj kontakt je: miroslav.seget@strana-naj.sk alebo tel. 0948 148 111. Všetko o novovznikajúcej strane nájdete na našom webe: www.strana-naj.sk, pokiaľ ste na facebooku, tak https://www.facebook.com/NAJ-187498825018596/?skip_nax_wizard=true

Pokiaľ nie, tak začnite spolupracovať s inou politickou stranou alebo založte novú podľa vašich priorít. Lebo kritikou doma alebo v krčme nikdy veci neposuniete dopredu.

 • SlabéVýborné (-1 skóre, 5 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?