Publikované: 18.05.2013

STRANE VERTE! SÚDRUHOVIA!

Poprask okolo ohlasovacej povinnosti pri pobyte v cudzine viac ako 90 dní ani poriadne nevyšumel a strana SMER prichádza s ďalším nápadom ako znepríjemniť občanom život.

Tentokrát si zobrala na mušku prerábky bytov a svojpomocné stavanie rodinných domov. Prekáže jej, že nemá dosah na zdanenie peňazí, ktoré občania, buď po niekoľkoročnom šetrení alebo získaní úveru sú ochotní investovať do vlastnej strechy nad hlavou, či prerobenia bytového jadra.

Štátny tajomnik Ministerstva financií Peter Pellegrini  odkazuje: “Išlo by o systém, keď by stavebný zákon ako jednu z podmienok pri kolaudačnom konaní vyžadoval potvrdenie pravdepodobne správcu dane alebo Finančnej správy, v ktorom bude uvedené, že dotyčný subjekt deklaroval dokladmi výstavbu predmetnej nehnuteľnosti. Tým by sa malo dosiahnuť odstránenie čiernej práce, hlavne pri stavebných prácach a rekonštrukciách”.

Tvorivosť bolševickej úderky vo Ficovej vláde nemá medzí!

To, že občania už zaplatia za stavebný materiál v stavebninách, čí za rôzne poplatky, aby mohli vôbec niečo staviať a za projekt samotný,  vláde neprekáža! Treba občanovi ešte naložiť, aby toho nemal málo! A tak občan možno bude musiet dokladovať aj bločky od surovín na guláš, ak ho náhodou varil majstrom stavbárom.

Pre každú socialistickú vládu je občan vždy  triedny nepriateľ a apriori podozrivý!

“Kam chce ísť a prečo? Ide si prerábať kúpeľňu a kde na to zobral? Zdedil  pozemok? Ide si staviať rodinný dom? “,  trápia nočné mory každého socialistu .

“My si na teba posvietime”, vravia si nadržaní štátni  úradnici.

Zmýšľanie každého socialistu, je v princípe jednoduché: Rečami o socialnej spravodlivosti len maskuje svoju zmrzačenú dušu v ktorej panuje závisť!

“Strane verte! Súdruhovia!” vravieval, Klement Gotwald. Aj my sme si zvykli na rany istoty od Ficovej vlády a v tom jej môžme 100% veriť. Každý deň, keď si čítam spráyi s napätím sledujem, aké zošrobovanie našej slobody zas vládni úradnici pripravia.

Možno študovali v Moskve kedysi a mžno boli na stáži v  Pchjongjangu alebo je len v nich zažratá špina starého  Gotwaldovho  výroku:  “A my jsme stranou československého proletariátu a naším nejvyšším štábem je skutečně Moskva. A my se chodíme do Moskvy učit, víte co? My se od ruských bolševiků do Moskvy chodíme učit, jak vám zakroutit krk. A vy víte, že ruští bolševici jsou v tom mistry… Přejde vás smích!”

https://www.facebook.com/BodZlomuLiberaliMeniaSlovensko

 

  • SlabéVýborné (+53 skóre, 61 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Zdenek Janecek

    co uz dodat, vlastne neni co ;-( — to jako mne bude kontrolovat neschopny, lenivy a zkorumpovany uradnik ??? co kdyby ten dement Fucko schvalil zakon na vykazovani cinnosti lobbystu a ktery zakon je vycuranejsi, tak dostane medaili za uspesnou integraci debility do NEpravneho statu.

  2. Keďže samozvaný liberál Freddie, ktorý je proti registrovaným partnerstvám a Pride, zas zabudol hodiť link na Petíciu proti nahlasovaniu pobytu v zahraničí, tak ju tu uvádzam ja: Petícia: ———– http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=718506 Výzva prezidentovi na vetovanie novely zákona o hlásení pobytu občanov Dolu podpísaní týmto žiadame prezidenta Slovenskej republiky, aby nepodpísal Národnou radou Slovenskej republiky dňa 16.5.2013 schválený zákon, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 253/1998 Z. z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky, ale vrátil ho parlamentu na opätovné prerokovanie.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?