Publikované: 24.07.2015

Stručne k obriezke

Ženská i mužská obriezka sú len vonkajšími nepodstatnými znakmi dvoch z troch svetových náboženstiev (pochybné príslušenstvo). Kresťanstvo obriezku nepozná. Hlása evanjelium (Nový Zákon). Preto je najhumánnejšie.
Stvorenstvo má ostať neporušené. Boh človeka a človečicu ako muža a ženu stvoril. Tak, ako sú. A ostanú. So svojimi osobitnými rolami a funkciami pre zachovanie ľudského rodu poznačeného dedičným hriechom a jeho dôsledkami. Muž a žena jedno sú. A ostanú. Až do konca dní…
POZOR! Postupná propagácia a zdôvodňovanie ženskej obriezky a “nevinného” podsúvania jej islamskej interpretácie prináša plazivý efekt manipulácie verejnej mienky metodikou Overtonovho okna…
Najskôr lakmusové papieriky, potom: “prečo áno, prečo nie” postupná tolerancia smerom k “áno” a po dávkach, Démon súhlasu (stane sa spoločenskou normou). Porovnateľný príklad: salámová metóda a práva LGBTI persón.
Zároveň ide o šírenie spoločensky nebezpečných nákazlivých memetických infektov (mémy, memetika) – multikulti islam pozitivity a islamskej xenofílie.
Článok, ktorý prikladám, je príspevkom k spoločenskému diskurzu rovnakej závažnosti ako sú existenčné problémy EÚ vo vzťahu k faktickému defaultu Grécka a jeho prípadného grexitu ako aj Bruselom nezvládanej imigračnej vlny. Evokuje ďalšie a ďalšie otázky vo vzťahu k ideológii multikulturalizmu.
http://medzicas.sk/chvala-zenskej-obriezky-podla-islamu/

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?