Publikované: 12.02.2014

Študuješ dizajn alebo architektúru? Poď študovať do talianskeho Turína

Máte radi taliansku kuchyňu, architektúru či temperament? Ja mám rád Benátky, Ravennu, ravioly, pastu a dobrú kávu. Pokiaľ vás Taliansko láka tiež, mám pre vás jednu ponuku.

Absolventi magisterského štúdia dizajnu, architektúry, urbanistických štúdií, technológií a príbuzných odborov majú možnosť byť súčasťou organizácie ILO (International Training Centre of the International Labor Organization) ako stážista v talianskom Turíne.

Vzdelávací inštitút sa špecializuje na rozvoj inovatívnych riešení a ľudských zdrojov. Ich cieľom je dosiahnuť, aby si každý človek dokázal nájsť primeranú a slušnú prácu.

Úlohou internistu bude pomoc pri vzdelávacích službách, príprava tvorivého priestoru pre spoluprácu a pomáhať organizačnému tímu pri tvorbe vzdelávacích aktivít. Stáž bude trvať od 3. marca do 29. augusta.

Stážista by mal mať plynulú angličtinu, byť absolvent magisterského štúdia vo vyššie spomínaných odboroch, mať vysokú IT gramotnosť a tvorivo myslieť. Odmenou pre stážistu bude mesačný plat vo výške 450 EUR.

V prípade záujmu si prečítajte ako postupovať pri prihlasovaní a podmienky stáže TU.Prihlášku spolu so CV a motivačným listom pošlite to 17. februára na mail: delta@itcilo.org.

Pre viac info navštívte oficiálnu stránku

www.antonak.eu

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?