Publikované: 08.08.2020

Štvrtý inšpirovaný list Ježiša Krista – Kresťanskému zboru v Tyatíre!

“Zapíš, čo si videl, čo je teraz a čo sa stane potom. Toto je význam svätého tajomstva siedmich hviezd, ktoré si videl v mojej pravej ruke, a siedmich zlatých svietnikov: Sedem hviezd predstavuje anjelov siedmich zborov a sedem svietnikov predstavuje sedem zborov.” – Zjavenie 1:19, 20.

“Anjelovi zboru v Tyatíre napíš: Toto hovorí Boží Syn, ktorý má oči ako ohnivý plameň a nohy ako čistú meď: ‚Poznám tvoje skutky a tvoju lásku, vieru, službu a vytrvalosť a viem, že tvojich posledných skutkov je viac ako tých prvých. Ale mám proti tebe to, že trpíš ženu Jezábel, ktorá o sebe hovorí, že je prorokyňa, a učí a zvádza mojich otrokov, aby sa dopúšťali nemravnosti a jedli mäso obetované modlám.Dal som jej čas, aby robila pokánie zo svojej nemravnosti, ale ona nechce. Postihnem ju chorobou a tých, ktorí s ňou cudzoložia, postihnem veľkým utrpením, ak nebudú robiť pokánie zo skutkov, aké páchala ona. Jej deti zabijem smrteľnou chorobou…

…aby všetky zbory spoznali, že skúmam srdce a najtajnejšie myšlienky a že každému z vás odplatím podľa vašich skutkov. Vám ostatným v Tyatíre, ktorí neprijímate toto učenie a nespoznali ste takzvané „hlboké Satanove veci“, hovorím: Nekladiem na vás iné bremeno, len sa držte toho, čo máte, kým neprídem. Tomu, kto zvíťazí a bude až do konca dodržiavať to, čo som prikázal, dám moc nad národmi. Bude ich pásť železnou palicou a budú rozbité ako hlinené nádoby. Takúto moc som dostal od svojho Otca aj ja. A dám mu rannú hviezdu. Nech každý pozorne počúva, čo hovorí duch zborom.’” – Zjavenie 2:18-28.

Aby čitateľ pochopil všetky detaily Kristovho listu je potrebné, aby sa oboznámil s biblickým symbolizmom, ktorý Ježiš Ktistus používa alebo inými slovami, aby sa naučil a pochopil biblický čistý jazyk – Sofoniáš 3:9. To znamená, že inšpirovaný list Ježiša Krista je adresovaný jeho pomazaným bratom žijúcim v ‘tom dni’ alebo v ‘konci časov’ alebo aj v ‘dni jeho príromnosti’ ako už oslávený nebeský Kráľ Jehovu Boha! Jeho príchod sa začína súdom Božieho domu alebo Betelu, ktorý nesie jeho meno alebo oslávuje jeho meno medzi národmi na svedectvo všetkým ľuďom pred Armagedonom!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Daniel Nosky

    O druhom príchode Ježiša Krista v súlade s článkom a ostatnými biblickými proroctvami pozrite si celú knihu na adrese: https://jehovajekralom.com

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?