Publikované: 11.02.2014

Štyri príbehy, ako dôvod nevoliť Fica

Od roku 2006 s krátkou prestávkou vládne Róbert Fico. Je to už skoro osem rokov. Podobný čas mal svojho času aj starosta New Yorku Rudy Giulliani. Keď v roku 2002 odovzdával svoj úrad, mohol hrdo konštatovať polovičný pokles kriminality za obdobie od roku 1994.

Róbert Fico však namiesto toho, aby kriminalitu znižoval, je priamo zodpovedný za jej explozívny nárast. Povzbudzovaním kriminálnych a neprispôsobivých živlov, rozložením polície docielil to, že sa ľudia boja o svoju bezpečnosť a často aj svoj život. Priamym dôsledkom je nielen kriminalita ale aj nárast radikalizmu a podpora extrémizmu a antisystémových hnutí.

Róbert Fico mal dosť času aby sa znížila kriminalita. Avšak posúďte sami čo sa udialo v krátkej dobe bez akejkoľvek reakcie aktivistov, vlády a rôznych ochrancov ľudských práv :

Čo myslíte, čo spája tieto štyri príbehy? Čo je dôvodom, že explicitné bezuzdné násilie sa stáva normou? Prečo aktivisti a ľudsko-právne organizácie mlčia, hoci v iných prípadoch je ich plný internet?

Ide o Cigánov. O minoritu, ktorá požaduje len práva a žiadne povinnosti sa jej netýkajú, Štátny aparát na čele s Ficom žiadne povinnosti od nich nežiada – okrem jednej : Vždy hodiť správny hlasovací lístok. A zato má poruke zbraň na majoritu, na to aby sa vyľudňovali dediny, aby ľudia utekali zo svojich dedovizní.

A ľavicoví kaviarenskí liberáli unisono obhajujú každé aj fiktívne právo každého osadníka, o ktorom ani netušil, že ho vôbec má. Pre nich je to užitočný spôsob existencie. Keby ich nemali, čo by títo, inak úplne neschopní ľudia robili?

Schválne – ak je Vám týchto prípadov málo, voľte Fica. A nebudete sa stačiť diviť 

  • SlabéVýborné (+21 skóre, 27 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. …a keď nabehnú kukláči a spravia poriadky, takí ako ty tu budú vypisovať drísty o porušovaní ľudských práv osadníkov a neprispôsobivých…

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?