Publikované: 17.12.2019

Súčasný antisemitizmus na Slovensku a špecializovaný súd v Pezinku

Mnohým slovenským dejateľom 19. a prvej polovice 20. storočia neboli cudzie protižidovské postoje ale ani spolupráca a vzájomné sympatie, keď sa Židia zastali Slovákov a Slováci Židov.
Špecializovaný súd v Pezinku (osobitná časť trestného zákona) má svoju prerušenú tradíciu z čias politických procesov po nástupe komunistov na Slovensku v rámci druhej ČSR:

Vznik špecializovaného trestného súdu podporili všetci poslanci Smeru SD, poslanci Mečiarovej ĽS-HZDS sa zdržali. Takže, Fico si súd „ušil“ aj na seba…
Tento súd rieši obzvlášť závažné kriminálne trestné skutky proti majetku, zdraviu a životu, ale pokúša sa aj o výklad základného ľudského práva v časti sloboda slova
https://www.teraz.sk/slovensko/specialny-sud-vznik/96438-clanok.html
Nie, neboli, nie sú a nebudú židia ako židia. Mať všetkých židov za rovnakých rovná sa vrecizmus.
Vysvetlivka: Antisemitizmus je zjednodušene nenávisť a odpor k židom. Presnejšie, k semitskej rase. Ibaže k nej patria aj Arabi (semiti arabského etnika jednej semitskej rasy).
Pre účel antisemitizmu, ktorého adresátom sú židia, možno židov všeobecne rozdeliť na
a/ veriacich judaistov hlásiacich sa k židovstvu cez nábožensvo judaizmu,
b/ svetských židov odťažitých od prísneho uctievania a obradu, hlásiacich sa k židovstvu ako takému, vo vzťahu k judaizmu vlažných, dá sa povedať aj ideologicky a politicky neutrálnych,
c/ židov sionistov, v jednote náboženstva, ideológie a politiky sionizmu pre účel Veľkého a mocného štátu Izrael už tu na Zemi.
Jednota náboženstva, ideológie a politiky sionizmu je zhodná s ideológou a politikou islamu (politický islam).
Tagy: Teodor Herzl, sionizmus, I. sionistický kongres v Bazilei 1897 aj ako reakcia na VFR v roku 1789;
Židia, žijúci v diaspore (aj ako Rómovia) dostali svoj štát od OSN a mocností v roku 1948 ako satisfakciu za holocaust; mocnosti a OSN sa ale doteraz nevyrovnali s problémom oprávnených územných nárokov Palestíncov, USA dokonca Izrael otvorene podporujú a držia nad ním ochrannú ruku (ibaže dve rezolúcie o Chrámovej hore v Jeruzaleme UNESCO sú scestné a potvrdzujú okupáciu Chrámovej hory islamom od 7. stor.). Problém si „vyrobili“ židia aj mocnosti (expanzivita Izraela)…
Rómovia štát nedostanú, hoc boli súčasťou genocídy, tieto ambície svojou povahou a mentalitou ani nemajú: https://sk.wikipedia.org/wiki/Porajmos)
Štátotvorným národom sú Kurdi, Katalánci, krymskí Tatári a ďalší („neprešli genocídou?“). Z definície pojmu štátotvorný národ a národná identita majú tiež nárok na svoje národné štáty. Arméni prešli. Majú. A tak ďalej; lebo medzinárodné právo a jeho 17 rozličných metrov podľa názoru a rozhodnutia mocností a nečinnej OSN…
Dovetok k úvodnej časti článku: Nehádžte do jedného vreca všetkých Rómov, židov, kresťanov, Arabov, v dobrom ani zlom, korektne a diferencovane odlišujte ich správanie, úmysly, a skutky.
Oddeľujte zrno od pliev. Vejačkou nech vám je ľudská etika. Plošný antisemitizmus treba odmietnuť.
Poznámka a výzva: Ak mi kto dokáže, že Protokoly sionských mudrcov (Kniežatá zloby) sú len geniálne spracovaný zlovoľný antisemitský podvrh, a nie vedľajší produkt I. sionistického kongresu, budem sa tešiť! Súčasne treba vyvrátiť aj „konšpiráciu“ že fungujú…
Dosť, nebudem odbiehať od témy  Rostas… (Klin židov medzi Slovanmi). Rockefeller, jeho poskok Soros a od ich finančných darov závislý politický a politikárčiaci mimovládny „neziskový“ sektor, a konšpirácia, že stíhanie Rostasa a Fica neboli politickou objednávkou doložiteľnou dôkazmi, ale lož, tak si tiež uľavím (posilní to moju ne-dôveru v právny štát. Buď alebo.).
Nadpriemerná finančná inteligencia časti židov (židovský genóm) a židovských klanov počnúc 18-tym, 19-tym, 20. storočím, ich vplyv na dejiny (nezmieňujem USA, samozrejmosť) Ruska, Nemecka, vlastne celej pevninskej, najmä západnej aj ostrovnej časti Európy, dnes novodobej, súčasnej Európy a EÚ; finančný systém, centrálne, svetová, európska, USA, banky (plánovanie politík, tajomné Bilderbergy, Trilaterálne komisie…). New World Order, hmm…
Svetové politiky sú na ich obraz; Aj toto si vymohli obete holocaustu a preživšie potomstvo (sionisti); z veľkej časti sionistické OSN a USA (šoa ako zápalná obeť) „posvätnou“ mantrou holocaustu chránené svetové židovstvo…
A táto „pracovná“ diferenciácia zrejme Rostasovi“ v jeho článku „ušla“. Nemala. Židia sa toho chytili. Na vrecistickom antisemitizme Rostas postavil potrebu jednoty slovanstva, slavianstva a slovanskej celostnej, globálnej „protižidovskej“ vzájomnosti; tá, mala by byť diferencovanejšia, a s konkrétnymi adresátmi, ktorými by malo byť personalizované prostredie a pozadie tretieho „mimovládneho sektora“ v ktorom sa skrýva nie ich, ale svetovou židovskou intelektuálnou sionistickou elitou vymyslená a podsúvaná im ideológia liberalizmu, pseudo vedeckej sociálnej filozofie, prenášanej dobre vzdelanými neomarxistami do života politík v mene akejsi „liberálnej demokracie“. Výsledky máme na stole, a to je ešte pred voľbami.
Príde po nich aj „Poučenie z krízového vývoja spoločnosti po…“ (normalizačný manuál 70-tych rokov predošlého storočia)? Čosi sa chystá… (program Progresívneho Slovernska).
Nech vo veci Rostas aj Fico, rozhodne súd. Podľa: „Padni komu padni“. Napokon, Fico je docent práv, postaví sa za neho Kaliňák, Rostas má silného advokáta Hlbočana. Ostáva ešte „rozstrieľať“ ostávajúci Szabóov znalecký posudok, Sivkov a Plichtovej sudca špecializovaného súdu Stieranka zmietol zo svojho stola.
Nech sa pohrajú so slovom a právom. A základnými ľudskými právami v časti sloboda slova, názoru a presvedčenia.
Súd rozhodol vo veci Mazureka. Lebo Mazurek v rádiu Frontinus urobil tú istú chybu, lebo: „Všetci Rómovia zneužívajú sociálne dávky a parazitujú na spoločnosti“. Znova vrecizmus.
Uznesenie Národnej rady Slovenskej republiky k pracovnej definícii antisemitizmu, vypracovanej Medzinárodnou alianciou pre pripomínanie holokaustu (IHRA) a prijatej jej 31 účastníckymi štátmi (vrátane Slovenskej republiky) dňa 26. mája 2016 v Bukurešti (slovenská iniciatíva Andreja Danka):
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/uznesenie&MasterID=11239
Dikcia uznesenia bola prenesená do textu a do života sa aplikuje ako špeciálna časť trestného zákona, podľa ktorej bol 16. decembra 2019 neprávoplatne odsúdený T.E. Rostas, za svoj článok Klin židov medzi Slovanmi v Zem a vek z 1. mája 2017 ako autor článku.
Pod „palec“ si Rostasa, najskôr s jej „bum-bum“ vzala pre začiatok NAKA, ktorá ho doma navštívila v plnej ťažkej a ostrej zbroji; v tejto sile preto, lebo Rostas vlastní (vlastnil) zbrane, a kedysi mal incident so zbraňou v Topoľčiankach, všetky denníky sa tešili:
https://www.omediach.com/hoaxy/13058-opity-tibor-rostas-sa-na-akcii-pre-deti-s-pistolou-za-pasom-vyhrazal-ze-zavola-kalinaka
https://www.hlavnespravy.sk/u-vydavatela-casopisu-zem-vek-vykonava-naka-domovu-prehliadku/1325528
Národná rada Slovenska by mala prijať Uznesenie o odmietnutí antisemitizmu slovenských vlastencov a národovcov počnúc Štúrovcami, Hurbanom, Hodžom zaprdeným hlupákom Vajanským“ (Michal Havran) a ďalšími, a najlepšie jedným vrzom aj súčasnú „bielu luzu“ (Arpád Soltész).
https://dennikn.sk/1026994/policajti-zacali-stihanie-proti-novinarovi-arpadovi-solteszovi-lebo-na-facebooku-pisal-o-bielej-spodine/
Poznámka: Po tomto výroku Michala Havrana boli zahladené stopy na webe. Denníky Nenávisť a SME NULA, ostatok len stopy v debatách Pravda, Havranov výrok bol odstránený odvšadiaľ, aj z fejzbúku (chlapec „elita“ vie, že urobil zle, a jeho výrok bol „kakaný“ a stíhateľný):
https://strategie.hnonline.sk/media/976593-farkasovsky-sa-obul-do-miku-vytyka-mu-havrana
Havran sa dnes „naváža“ do Ľuboša Blahu (písal som tu: http://www.blogovisko.sk/extremne-tlaky-a-utoky-liberalneho-sektora-tento-raz-na-lubosa-blahu.html)
Alebo treba Havrana a Soltésza treba vyznamenať za boj proti antisemitizmu, Slovákom, Slovensku a slovanstvu, alebo odstíhať všetky persóny slovenských antisemitov od polovice 19. storočia in memoriam…
Kde je a kde nie, alebo čo je a čo nie je sloboda slova? Kde je „padni komu padni“ z jednej aj druhej strany? Prečo tieto persóny „lepšoľudí“ (Havran, Soltész a ďalšie) neboli trestne odstíhané tak, ako sú Rostas, Fico, a bol Mazurek? Kým sú chránené? Hmm…
Odpovedzte.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Na fejzbúčiku, zaregistroval som čiusi výzvu – postaviť sa za Daňa a Vaskeho. No, dlohodobo tých dvoch sledujem a konštatujem, že pre nich a za nich nepohnem ani prstom.
Sú dospelými osobami, vedomí si svojich skutkov, za ktoré sa budú zodpovedať. Možno by ich stačilo “prefackať”.
Ich “investigatívna novinárčina” mi “nesedí”…
Raz som sa Daňa… (nechceli ho pustiť na zasadnutie Výboru Žitňanskej pre práva LGBTI osôb na ministerstve spravodlivosti). A mali. Roxorová tyč ale nie je politický nástroj. Sú typickí antisystémoví extrémisti.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?