Publikované: 27.09.2022

Súčasný systém sa rúca a bolo rozhodnuté, že musí padnúť

Reťazce pobrežných plynovodov Nord Stream 1 a Nord Stream 2 boli zničené. Za incidentom je sabotáž. A za ňou Rusko alebo USA (mne to je jedno, Sikorsky: “Thanks USA”): Bojovali proti N 1 aj N 2. Vyhrážali sa, že plynovody zničia. Chceli byť pánmi trhu pre Nemecko a EÚ (v druhom slede). Rusom môže byť škoda na plynovodoch jedno, ich vlastníkom je Nemecko a firma Nord Stream AG. Došlo k úderu proti Nemecku a jeho priemyslu. USA od 90-tych rokov robili všetko, aby nedošlo k spojeniu a zmiereniu Nemecka s Ruskom. Lacný ruský plyn umožnil Nemecku jeho masívny ekonomický rast. 

RUSI Nemcom: „Zjednodušili sme vám odstrihnutie sa od nášho plynu.“ NEMECKO je na prvom a EÚ až na ďalších miestach po Nemecku. Aj elektrinu “musí” mať najmä Nemecko. Ostatok EÚ musí byť solidárny s Nemcami, ktorým v prvom slede hrozí pád automobilového priemyslu, čo bude mať dominový efekt.
Hoops! USA (falošné spojenectvo) usilujú o ekonomické oslabenie Nemecka a jeho sociálnej bezpečnosti a tým EÚ; USA pracujú na európskej nezamestnanosti a tlačia ceny energií cez burzy (Dom Rotschild) nahor až do totálnej sociálnej a energetickej biedy a kómy priemyslu, závislého na plyne a elektrine. S Nemeckom „padne“ aj EÚ. Nastane podobná situácia ako s nástupom Hitlera k moci v momente, keď nemecké rodiny boli na kolenách. 
Vtedy sa zrodil nemecký národný socializmus. A Drang nach Osten. Toto sa ide zopakovať po druhý raz. Zdroj: Nacisti, ušlí do USA sa cez Deep State chcú znova zmocniť “svojho” Nemecka a preto vo “vlasti” potrebujú vyvolať mamutiu krízu ako v r. 1929-33, ktorá dostala Hitlera k moci. Čo tu píšem, len načrtávam:
Problém je celoeurópsky a politický. Má okamžité riešenie: Volá sa burzovný systém s príslušenstvom. Plyn Amsterdam, ropa Frankfurt, elektrina Lipsko. 
Každý štát má možnosť výroby elektriny energetickým mixom (voda, plyn, jadro). Niet jediný logický a prirodzený dôvod, posielať elektrinu na burzu, a späť ju nakupovať za násobne vyššiu cenu, než za akú bolavyrobená!
RIEŠENIE Okamžité zrušenie „voľného“ (ho.no!): ide o prísnymi právne úžasne a tvrdo ošetrenými zmluvami typu TTP, TTIP… (medzikontinentálne) a takzvaného trhového európskeho mechanizmu, riadeného (politicky zbabelým!) Bruselom, a prechod na SLOBODNÝ OBCHOD! Ten znamená priame obchodné vzťahy medzi dvomu obchodnými subjektmi a partnermi na základe medzi sebou dohodnutých vzájomne rovných a spravodlivých podmienok. Stav vecí dnes: Členské štáty EÚ musia “čakať” ako ovce na rozhodnutie centrály EÚ…
Plyn, ropa, uhlie, samé osebe nemajú žiadnu, len potenciálnu hodnotu ich použitia pre výrobu elektriny, tepla a teplej vody. Mali by mať cenu len nákladov na ich ťažbu a distribúciu. Nemali by byť vlastnené nikým, len svetovou bankou plynu, ropy a uhlia… napr. geotermálna energia je vratná cyklickým spôsobom jej využitia za cenu vstupných nákoladov na vrty a distribúciu. Potom už len na údržbu.
EÚ ale nie je politicky svojprávna, riadená je „zhora“ ideológmi a globalistami Veľkého resetu a Komisiou Tristo. Čaputová sa bola pokloniť honorárnej šéfke Alžbete II. a ako prezidentka poddaných Commonwealth Anglosasov). Vláda Domu Sion (v časti peňažníctvo Dom Rothschild), a USA deep state, riadený neonacistami (pohrobkovia nacistov ušlých z Nemecka do USA, neocons). Biden je mentálny a nesvojprávny niktoš. Excelentný Zeman bol po zásnubách s Čínou spacifikovaný. S Klausom boli poslednými najlepšími českými politikmi. Ďalší už nebudú. Slovensko takých nemalo. A nebude.
Naše vlády nerozhodujú o ničom. Nesmú. Nemajú dovolené. Z aspektu konceptuálneho riadenia sú bezvýznamné.
Všimnite si výsledky parlamentných komunálnych a snemovných volieb v Česku, parlamentných a komunálok (budú) na Slovensku: Tomu už nerozumie ani klasická politológia. Tento rozklad a rozpad štandardného politického systému začal uvoľnením politického monizmu (1989) a jeho zmenou na politický dualizmus, známy ako pluralitná demokracia. Tá je navyše indoktrinovaná „liberálnou demokraciou“. Jej protagonisti, tí užitoční idioti deštruktívnych procesov ani netušia, čo to je!
Máme tu pluralitnú partokraciu žerúcu sa medzi sebou a idúcu si po krku v parlamente v permanentnej kríze, ktorá sa stala politickým štandardom.
Zanikol systém tzv. štandardných politických subjektov, čo treba zastaviť, zrušiť a zakázať! Riešenie:
Zmena politického systému, systému politických strán a hnutí a volebného systému prostredníctvom novej druhej ústavySystém ale nemožno zmeniť žiadnymi voľbami, len zmenou systému. Voľby len inak zamiešajú a rozdajú tie isté karty.

1. Politický systém ale nemožno zmeniť verejnými protestmi osebe; 2. Ideologicko-politický systém kapitalizmu založenom na zisku nenažratosti v opore o nič aj všeobecne, sa rúca, je existenčne neudržateľný. Čím je viac všetko „na hlavu“ tým lepšie! Nesmieme ani ničomu rozumieť! Všetko je umelo riadené! Systém má padnúť, lebo tak bolo rozhodnuté, a nahradiť ho má Nový svetový poriadok; 3. Národné štáty sa musia vrátiť k vlastnej strategickej sebestačnosti, založenej na vzájomnom slobodnom surovinovom a barterovom obchode; 4. Bez Ruska to nepôjde. Svet bez Ruska existovať nebude; 5. Svet má štyri zemepisné svetové strany.

PREBUĎTE SA! Existuje svetský systém bez ideologickej a politickej ľavice, pravice, systém priamy a rovný. Musíte naň mentálne, občianky a politicky dozrieť a vnútorne ho prijať. Oslobodiť sa od “závislosti” na tom, na čo ste zvyknutí/é. A pripustiť možnosť existencie niečoho najmä kvalitatívne lepšieho.
Ak sa dokážu systémomenci, ktorých už pribúda, oslobodiť od vlastného sebeckého ega,
a stanú sa skutočnými sluhami národa (Zelenský slúži USA, Fiala a Heger, užitoční idioti EÚ detto) vtedy môže prísť „výstrel z Aurory“ a „vyštartujeme“. Úplne pokojnou cestou, v súlade s dnes platnou Ústavou SR. Nik nikomu ani vlas na hlave neskriví. Nesmieme ale pripustiť, že zmenu nám ukradnú a vytunelujú ako “výdobytky Veľkej nežnej novembrovej” oranžovej revolúcie… bola nami samými zbabraná. Neustrážili sme si ju. Musí to ísť ako po masle, riadne pripravené bez jedinej našej (!) definitívne konečnej a tragickej chyby. Vabank. Tu už nejde o veľa ale o všetko.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notoricky obcan

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?