Publikované: 07.04.2016

Súd so saláfistickým imámom v Berlíne

Čo hľadajú radikálni, islamistickí sunnitski saláfisti v Berlíne (práve prebieha dokazovanie a súd s islamským sunnitským saláfistickým imámom, ktorý propagoval islamský štát a verboval bojovníkov do radov armády islamského štátu)?
Saláfizmus je najagresívnejšie islamské učenie spolu s wahábizmom. Stojí na pozadí väčšiny teroristických útokov v západnej Európe…
(Zdroj: Čt24 dnes 7.4.2016).
Tí Nemci sú už až tak postihnutí zjavnou nezodpovednou a už až chorou xenofíliou?
Je známe, že sprievodnými znakmi xenofílie sú najmä totálna strata obranného a ochranného inštinktu a pudu sebazáchovy (posledná fáza „choroby“).
To je aj odborná otázka forenznej psychológie a tiež kriminalistickej vedy zvanej viktimológia: obeť svojím správaním vyhľadáva a vrhá sa do náručia vraha.
Naopak, atribúty sebaobrany, ochrany a prevencie má plne funkčná štandardná, normálna a prirodzená a preto úplne zdravá xenofóbia. Ako atavistické dedičstvo po našich údajných živočíšnych predkoch…
Zvolajte konzílium odborníkov…
To by sme tiež mali…
P.S. Problém: kam zaradiť tento blog. Do kategórie politika alebo rôzne (medicína, psychológia, psychiatria)? No, ide o nemecké politiky. Blog teda patrí do kategórie politika. Kategória chorá politika neexistuje.
Ešte: Konečne aspoň jeden kratší text. Ľudia v tom hustnúcom babylonskom info zmätku nemajú radi dlhé traktáty.

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?