Publikované: 14.06.2014

Súdnictvo na Slovensku = strata súdnosti?

Na Slovensku nič nie je také pekné, ako to zvyknú s obľubou prezentovať naši politici a je to jedno z ktorého spektra sú. Ľavica ako aj pravica, či strany ktoré sa neradia nikam, zlyhali na plnej čiare. Všetci sú zodpovední za to, že druhotná platobná neschopnosť dohnala niektorých malých podnikateľov k hrozným počinom, že mnoho ďalších ľudí pre tento problém prišlo o prácu a že justícia sa vysmieva občanom do tváre.

7 ročný trest za vraždu iba 18- ročného dievčaťa pre bývalého majstra Slovenska v zápasení, 8 ročný trest pre mladého hokejistu za kopanec policajtke! Aká je tu paralela? 7 rokov za vraždu obyčajnej osoby bez funkcie a 8 rokov za napadnutie verejného činiteľa!!!! V našej republike sa viac cení život verejných funkcionárov ako bežný ľudský. Dokonca údajný možno až 3-násobný vrah si spokojne bez pút na rukách odkráča zo súdu domov a to aj napriek tomu, že mu vymerali doživotný trest. A naopak, dôchodca ktorý zobral tri bobule hrozna, lebo bol hladný, skončil v base, lebo sa takto najedol v supermarkete už druhýkrát.

Toto nie je len o Štefanovi Harabinovi, je to o každom politikovi, ktorý má v rukách moc a nič s tým neurobí. Aj Lucia Žitňanská mala plné reči toho, ako zatočí s nespravodlivým súdnym systémom, ako pomôže podnikateľom, ktorým tí ktorí dostávajú vládne zákazky neplatia…nuž, skutek utek ako sa hovorí. Z jednej strany odišla do druhej a tvári sa, aké je to tam iné. Blbosť! Všetci sú prehnití túžbou po moci a peniazoch a realita je pre nich na míle vzdialená. Igor Matovič sa zase oháňa detektorom lži. Keď je taký “spravodlivý”, prečo skutočnosti o financovaní Procházkovej kampane nezverejnil vtedy, keď tieto informácie získal. Ja vám poviem prečo, lebo je silný populista a potreboval opäť pozornosť médií. Ja som však počula, že údajne aj sám pán poslanec má problém platiť odvody svojim zamestnancom a mnohí dokonca majú pracovať za “zvláštnych” podmienok.

Boreca, Kaliňáka, Pašku a Fica už v spojitosti so súdnictvom a výkonom akejkoľvek moci ani netreba spomínať. Reči, reči, samé reči. Veľká reforma Eso zrejme skonči v populistickej bubline, všetky nemocnice budú patriť jednej finančnej skupine, sprivatizuje sa tu aj posledné a to aj napriek tomu, že pán premiér vždy vykrikoval Ivanovi Miklošovi, že rozpredal našu krajinu zahraničným investorom. Robert Fico robí to isté a už čoskoro o jednom konkrétnom zámere napíšem.

 

  • SlabéVýborné (+27 skóre, 29 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. aj takehoto niecoho je schopny takzv slovensky a zevraj spravodlivy sudca a tento sa tymto lzivym tvrdenim usiluje ochranit kupeny rozsudik zo sudu v NMnV !!!!! toto je take demokraticke nezavisle a take sudcovske !!!!! https://www.youtube.com/watch?v=cxkVqwlbjyY takze naco je na sude POTREBNE PREDKLADAL DOKAZY A PRAVDIVO VYPOVEDAT KED NAKONIEC POCUJETE SUDCU TAKTO KLUDNE KLAMAT A TVRDIT HOVADINY !!!!!!!!

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?