Publikované: 21.05.2013

SULÍK ČI KOLLÁR? ROZHODNITE VY!

Pred mesiacom sme s priatelmi vytvorili neformálnu skupinu Bod Zlomu – Liberáli Menia Slovensko. Na začiatku sme boli štyria a jediný motív, ktorý nás k tomu viedol bolo to, že sa nám pred očami v apríli rúcal ďalší projekt liberálnej strany na Slovensku. Boli sme svedkami toho, ako sa navzájom aktéri tohoto rozpadu osočujú a nedokážu komunikovať, Pritom obe skupinu úplne zabudli na to, že mimo nich existujú a žijú na Slovensku  liberáli a tých je vačšina, teda viac ako členov alebo voličov SaS a tí z ich sposorm nemali nič spoločné a netýkal sa ich.

Pred dvoma týždňami sme založili FCB stránku a sformulovali sme našu Chartu ktorá si možete prečítať tu:

http://www.blogovisko.sk/charta-bod-zlomu-liberali-menia-slovensko.html

 Tým sme spustili našu stránku 8.5. 2013 :

https://www.facebook.com/BodZlomuLiberaliMeniaSlovensko

vôbec sme netušili do čoho ideme. Nemali sme s tým žiadne skúsennosti. Nikto z nás totiž nie je ITečkár a skor sme bežní užívatelia internetu.

Získať dnes len tak bez ničoho priaznivcov stránky je neskutočná drina. Nešli sme cestou mediálnej propagácie a ani platenej inzercie. Dôvod bol jednoduchý chceli sme ľudí, ktorí majú skutočne o niečo záujem a ktorí nám postupne začnú veriť a nakoniec s nami spolupracovať.

Priniesli sme Sedem tém pre Slovensko, ktoré považujeme za doležité:

http://www.blogovisko.sk/sedem-tem-pre-slovensko.html

Začínali sme 4 dnes je nás už cez 60 ľudí. Pripravujeme regulérnu internetovú stránku, ktorá sa postupne prepojí s tou na FCB a pripravujeme prvé projekty.

Dnes bol zverejnený prieskum MVK. Keď napíšem, že priniesol nevšedné čísla, tak všetci pochopíte čo mám na mysli :-) .

Je práve 00.26 útorok v noci, keď dopisujem tento “blog” a chcem sa na vás všetkých,  čo ste doteraz sledovali moje príspevky a aj našu FCB stránku obrátiť   so žiadosťou o pomoc.

Spustili sme internetový prieskum s kde sa snažíme v prvej časti (v prvej položenej otázke prieskumu zistiť ako to v skutočnosti medzi Sulíkovcami a Kollárovcami je a kto ma akú váhu – priazeň medzi ľuďmi.

Nie sme členovia ani jednoho zoskupenia, koniec-koncov, keď si pozriete našu FCB stránku

https://www.facebook.com/BodZlomuLiberaliMeniaSlovensko

je to úplne jasné, že nikomu nenadržiavame!

Ak máte teda odvahu vyjadriť svoj názor, prihlásiť sa k tomu kto je váš oblúbenec z tej spomínanej dvojice hlasujte v našej otázke tu :

“AK BY SA KONALI PARLAMENTNÉ VOĽBY TENTO VÍKEND, KTORÉ Z LIBERÁLNYCH ZOSKUPENÍ NA SLOVENSKU BY STE SI VYBRALI?”

kliknite a hlasujte:

https://www.facebook.com/questions/365190863581746/

 

ďakujem všetkým, ktorí sa zapoja.

Hlasovanie uzatvárame v piatok a cez víkend spracujeme výsledky o ktorých budeme informovať v pondelok na prvej tlačovej besede našej inicitívy.

 

 • SlabéVýborné (-4 skóre, 6 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. v ankete si zabudol spomenúť, že máme voliť Teba, samozvaného liberála, ktorý má problém už aj s RP. Za kopanie do SaS Ťa platí Flašík či Lorenz ?

  1. Peter Kralik

   IVAN LUKSA, musi byt sklucujuce sediet den sam pri compe plny nenavisti bez priatelov a povsimnutia kohokolvek s vedomim absolutnej bezvyznamonosti vlastneho zivota a osobneho neúspechu. Pekny den a nech sa dari, budem sa za teba modlit kadyš :-) )

   1. Ale no, zas si si zaveštil ? :) Ako sa majú Tvoji svalnatí …ehm…kamaráti ? :) Modli sa čo len chceš, ja som skutočný liberál :)


 2. Mimochodom, tá anketa sa nachádza na stránke, ktorej autor Freddie, samozvaný to vrajliberál, je vždy pripravený zablokovať prístup kritickým názorom. Tak nejak vyzerá sloboda slova a konania podľa pána Konzistentného vrajLiberálneho.

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?