Publikované: 09.05.2019

Svetlu sveta a Kancelárii advokáta Jána Čarnogurského ml.

Všetko pekné, súhlas, chválim, konečne niekto koná aj proti extrémnej militantnej liberálnej novej a kresťanofóbnej neomarxistickej ľavici, ale, kto kedy odstíha Petra Weisenbachera (IĽP) za jeho extrémistickú kresťanofóbiu a vyhlásenie vojny kresťanom a za jeho pokračujúce mediálne útoky na katolícku cirkev a ultra ľavicovo liberálno fašistickú anti cenu ankety Homofób roka.
Anketa aj s jej protagonistami sa tvári nevinne, je ale spoločensky nebezpečnou predzvesťou (kontrolný balónik) neo fašistických “Norimberských” zákonov…

Ide o ľavicový extrémizmus, stíhaný je ale len pravicový, osobitne najmä v časti antisemitizmus, ako politická objednávka pro izraelského režimu, okolo skutkov Kotleba-ĽSNS a pod. Vo veci ultra ľavicového extrémizmu sú OČTK nečinné…
Poznámka: Nič proti židom, nacistický holocaust, založený na genocídnej likvidácii židov, je holý fakt, ktorý nemožno spochybniť, ale robia z nich „nadľudí“…
Nenávisť voči kresťanom rastie súbežne so silnejúcim antisemitizmom:
https://www.svetlosveta.sk/slider/z-piatich-prenasledovanych-ludi-na-svete-su-styria-krestania-britska-vlada-v-sprave-hovori-o-vyhladzovani-krestanstva-za-asistencie-zapadu/?
Originálny zdroj:
https://aleteia.org/2019/05/06/christians-are-most-persecuted-group-in-the-world-study-says/
Z nasledovného článku „Všetci zastávajú tzv. progresívne liberálne hodnoty, sú zástancami podpory sexuálnych menšín a sú výrazne protislovensky orientovaní. Jedným z ich počinov bolo založenie hnutia „Progresívni veriaci“, o ktorom zrejme dúfajú, že prerastie v samostatnú cirkev. Medzi významných predstaviteľov uvedenej organizovanej skupiny patria aj páni Havran a Kocúr, ktorých články sú predmetom našich trestných oznámení.“
https://www.svetlosveta.sk/slider/carnogursky-ml-existuje-tu-organizovana-skupina-s-cielom-znicit-katolicku-cirkev-obvinenie-chautura-stoji-na-vode/?fbclid=IwAR3iJqX5HS_OC-a2ECXlccgYzVKr6V3CJvkZLhV2U-ffu1QEV7N_86hBedE
Na stole je konflikt cirkevného a svetského práva (svetskou mocou stíhateľný protiprávny skutok, oznámený spovedajúcou sa osobou spovedajúcemu kňazovi):
https://www.svetlosveta.sk/zo-zahranicia/progresivni-liberali-chcu-zakonom-zatvarat-knazov-ktori-budu-respektovat-spovedne-tajomstvo/?fbclid=IwAR025dtxWI76tyoCpnuJ9FdrrR20nxfn-vRU3LTJw9oxAcS4LEz9EjgTEW4
Trocha „od veci“ ale aj (poznatky a súvislosti):
1. Kopnutie otca do vlastnej dcéry (epizóda pri aute) je stíhané ako priestupok proti občianskemu spolužitiu; to je „na hlavu“.
2. Proti neznámemu gangu „asfaltárov“ je začaté stíhanie vo veci priestupku proti občianskemu spolužitiu; to je „na hlavu“.
3. Prečin nebezpečného vyhrážania PZ riešil ako priestupok proti občianskemu spolužitiu; to je „na hlavu“; poverený vyšetrovateľ PZ pod dohľadom prokurátorky, páchateľa ani nevidel, rozhodol len-tak „od stola“ (porušil trestný zákon, poriadok, zákon o PZ a služobnú prísahu). Detto prokurátorka.
Garantujem, že ak sa už konečne reálne nezmenia pomery vo vnútornom prostredí OČTK (policajný zbor a prokuratúra) takto skončia aj trestné oznámenia, mediálne prezentované Kanceláriou Jána Čarnogurského mladšieho. Dôvera k policajnému zboru rastie na báze vyšetrovania vraždy Kuciaka. Pod týmto „vrcholom“ sa ale ďalej dejú krivdy a problémy s vymožiteľnosťou práva a spravodlivosti zavinené nečinnosťou, prieťahmi, lajdáctvom a nekompetentnou nekvalifikovanosťou zodpovedných osôb; a to sa týka aj vecí násilia nielen na ženách ale aj deťoch, mužoch a závislých osobách… (nič spoločné s Istanbulským dohovorom, ktorý je zbytočným ale ideologicky nebezpečným trójskym koňom gender ideológie novej neomarxistickej liberálnej ultra ľavice a treba ho zmietnuť zo stola).
Ilustračne Ján Baránek pre TV LUX (má síce malý “hokej” v časových a vecných súvislostiach, ale veci rozumie a chápe správne): https://www.tvlux.sk/archiv/play/19768
Poznámka: Uznesenie zákonodarnej moci (Národná rada SR, parlament) je v celom rozsahu záväzné pre výkonnú moc (prezident, vláda). Ich povinnosťou je konať, a je úplne jedno, či akt formálneho (písomného) odmietnutia Istanbulského dohovoru vykoná prezident alebo vláda! Tam niet o čom! Konštatujem nečinnosť výkonnej moci (exekutíva): prezident, vláda. S vecou predbežne nemá nič spoločné ústavný súd; ale môže, v časti písané hmotné jadro ústavy a nepísané ústavné zvyklosti (odkaz na rok 2o11 a podpis ID vtedajšou ministerkou spravodlivosti Žitňanskou).
Späť k jadru článku Áno, ide o organizovanú a vzájomne koordinovanú extrémistickú činnosť z našich daní a zahraničím platených politických mimovládok (zahraniční agenti) a protagonistov novej „progresívnej“ ľavice, spojenej s prostredím Progresívneho Slovenska a jeho filiálky Progresívni veriaci.
Mimochodom, vyňatie webu Hlavné správy zo Smatanových zoznamov www.konspiratori.sk aj z podnetu advokátskej kancelárie Jána Čarnogurského ml. bolo nariadené súdom už dva krát; Hlavé správy sú v zoznamoch naďalej. Aká je na Slovensku vymožiteľnosť práva?
Odkaz osobitne pre Jána Čarnogurského ml.: Prestaňte používať pojem „sexuálna menšina“; taká neexistuje, osoby a skupiny patriace a hlásiace sa k LGBTI (dúha) nie sú menšina, ako menšina neboli ľudsko-právne definované! Viete, čo tým páchate?
1. V mediálnom priestore šírite nebezpečný infekčný mém „sexuálna menšina“ čím nevedomky robíte službu politickým ľudsko-právnym mimovládkam a LGBTI loby: legitimizujete právo dúhy na registrované partnerstvo a manželstvo párov rovnakého pohlavia ako základné ľudské právo!
Poznámka Ľudské práva delíme na základné a a práva (ostatné akcesorické práva, prípad od prípadu, ak také právo právny poriadok v súlade s ústavou pozná; manželstvo nie je definované ako základné ľudské právo). Zakladáte v možnosti priamy útok dúhovej loby na preambulu ústavy a samotnú Ústavu SR v časti definícia manželstva.
2. Otázka: Chcete tomu clustru LGBTI (dúha) pomôcť dostať sa do režimu a dikcie ESĽP (justičný nástroj Rady Európy) hlásaním, že sú „sexuálna menšina“?
3. Otázka: Viete čo je menšina? Legitímna úloha: Definujte pojem menšina. Definujte znaky menšiny. Konzekvencie Dovzdelajte sa v problematike ľudských práv  a ústavného práva. Budem o tom vám a verejne písať, až pokým vám to všetkým, najmä tej „odbornej“ právnickej obci, ktorá sa za takú vydáva a tak nekoná „docvakne“.
Ak osoby a skupiny LGBTI (dúha) explicitne vydávate za údajnú sexuálnu menšinu, ste povinní im priznať ich údajné právo na manželstvo ako akcesorické právo s príslušenstvom. V medzinárodnom katalógu základných ľudských práv sa ale taká menšina nenachádza. Prípadné podozrenia z porušovania základných ľudských práv sú riešené individuálne, na základe antidiskriminačného zákona cestou verejného ochrancu ľudských práv, všeobecných a správnych súdov, ústavného súdu a ESĽP. A o tom je aj režim rovnakého zaobchádzania. Všetci ľudia sú si rovní v dôstojnosti a právach, ak také právo pozná zákon a Ústava. A Listina. A Charta práv EÚ; rieši Rada Európy a dikcia ESĽP.
V kultúrnych a podobných otázkach (rodová ideológia) je Slovensko suverénny a zvrchovaný štát, predbežne (!) preň neplatí ani to, že EÚ ako celok v roku 2017 podpísala Istanbulský dohovor ani to, že pripravuje jeho ratifikáciu.
Poznámka Ak EÚ bude pokračovať v integračnom procese systémom a spôsobom hlasovania na Európskej rade kvalifikovanou väčšinou, Slovensko postupne svoju suverenitu a zvrchovanosť stratí a príde aj o gate…
…zastavením a zvrátením týchto pre Slovensko genocídnych procesov likvidácie národného štátu, by mohli, v dobrej viere, byť výsledky euro volieb. Moja dôvera voči nim ale klesá, limitne sa blíži k nule.
Lux mundi som na problém už upozornil, nereagovali. Upozorňujem ich tu a teraz znova, a paralelne mailovou poštou aj Kanceláriu Jána Čarnogurského ml.
Stručne: Ignoranti.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Odstúpené mailovou cestou (adresy):
luxmundi@lux-mundi.org
luxmundif@gmail.com
https://www.svetlosveta.sk/home/kontakt/
office@ulclegal.com

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?