Publikované: 06.12.2022

TA3 a archív tlačoviek

Televízia TA3 je na každej tlačovke. V jej archíve sú alebo prevažujú vládne, nie opozičné tlačovky s výnimkou Hlasu a „opozičnej“ SaS. Po tlačovkách strany Smer najmä ako “zločineckej skupiny” ani stopy. Ostatok je do archívu vkladaný zjavne selektívne.

Vedomý úmysel a účel: Obmedzenie informovanosti verejnosti v konflikte s ústavným právom na informácie a schopnosti kriticky myslieť. Ide aj o predvolebnú manipuláciu vytláčaním „socialistického“ Smeru z verejného priestoru. V budúcej vláde je prípustný „liberálne“ orientovaný variant sociálnej demokracie podľa Pelleho Hlasu. Má byť prípadnou súčasťou vládnej koalície s Progresívnym Slovenskom, ktoré dnes mediálne nemusí pohnúť ani prstom, stačí tu i tam Šimečka mladší (europoslanec za PS) chránené a podporované globalistami a má už 10 percent… lebo ľudia chcú ďalšiu zmenu, a tak kol-dokola, v tom bludnom circulus vitiosus, až do úplného pádu systému vo fáze jeho deštrukcie…

Manipulácia volieb nie je problém. Deje sa vždy na osi médiá-prieskumy-voličstvo. V zálohe je ústavou zaručená anonymita volieb a fyzická manipulácia s volebnými lístkami. Voličstvo nemá šancu na spätnú kontrolu volebných lístkov. Tú môže zaručiť len elektronický Volprog s účtovnou kontrolou správneho zaradenia volebného hlasu. Vyradiť z hry  je možné aj pre systém nežiaduceho českého volebného kandidáta na prezidenta Karla Janečka “pre jeho nečitateľný podpis” na petičnom hárku, čo ho ako kandidáta diskvalifikovao spolu s tisícmi ostatných “vadných” hlasov, o čom rozhodlo Rakušanovo ministerstvo vnútra…
Mimochodom (1) priamo občanmi zvolená prezidentka nemala správu o stave republiky predniesť parlamentu, ktorému sa nezodpovedá, lebo má priamy občiansky mandát a zodpovedá sa občianskemu voličstvu, so silnejším než parlamentným mandátom a ponad parlament, ale prostredníctvom “verejnoprávnej” RTVS občanom Slovenska;
Mimochodom (2) občanmi priamo zvolená hlava štátu má “právo” občanmi byť odvolaná. Samozrejme, ako v prípade referenda o predčasných voľbách, súčasná dikcia ústavy nedovolí…

K reklamám a ich skrytom úmysle a faktický následok: Reklamy náhlym vpádom a hlasitosťou až vreskotom spôsobujú narušenie pozornosti a sústredenia na obsah a posolstvo tlačovky mimoriadneho spoločensko-politického významu. Podľa Mediálnej rady (RVR):Najviac im (sťažovateľom) zdvíha tlak škriekajúci panáčik a úroveň hlasitosti reklamy. S týmto, ale Rada podľa hovorkyne nemôže bohužiaľ nič robiť. Musíme to len odtrpieť.“ Nabádanie na konzum a konzum a konzum už použitím násilia a reklamného teroru je v postavení nad tlačovkami ale aj a charakterizuje už neudržateľný spoločensko-politický systém v jeho samo zničujúcej deštrukčnej fáze v príprave na Veľký Reset a tretiu totalitu; prichádza Overtonovo okno s reklamami na konzum produktov z hmyzu a červov, samozrejme pre chudobný a chudobnejúci plebs, ktorý má byť pripravený o všetky zdroje a úspory, čo otvorí cestu EÚ k zavedeniu nepodmieneného príjmu, social total control a social credits. K Vianociam: Nič k ich zmyslu pre západné krsťanstvo, všetko len pre obdarúvanie, nákupy, nákupy a nákupy… systém sleduje a vyhodnocuje kúpnu silu obyvateľstva. Kresťanstvo je postupne vytláčané z verejného priestoru. Mikulášske a vianočné obdarúvanie už nemá nič poločné s potavou sv. Mikuláša a sviatkom nrodenia Pána… len  týmto: “Nakupujte a obdarúvajte sa! Hlavne nakupujte!” O tom sú tzv. západné a európske hovnoty. Fúúúuuj! Hnus!
Rada pre vysielanie a retransmisiu (mediálna rada) nevie, nemôže vo veci reklám urobiť nič. Nesmie! Má to zakázané! Takže reklamy bezočivo vrážajú klin aj do záznamov tlačoviek, hoc generálneho prokurátora.
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/otravna-televizna-reklama-toto-divaci-rade-najviac-stazuju
Odpoveď občana, spotrebiteľa: Nemusíme! Platíme za obsahy nie reklamu. Tá živí neštátne televízie. Reklamy vo filmoch sú pre ne dôležitejšie ako filmy. Spotrebiteľov zdroje príjmov televízií zaujímať nemusia. Stačí zákon. Mal by platiť aj pre nadnárodný Youtube a Facebook. Tam by mala byť zrušená aj cenzúra podľa takzvaných „pravidiel fejzbúkovej komunity“.

K zrušeniu obvinení a trestného stíhania v kauze Súmrak dali generálny prokurátor s jeho prvým námestníkom túto tlačovku:
https://www.ta3.com/clanok/252633/tb-generalnej-prokuratury-sr-k-aktualnym-pripadom-a-k-obvineniam-v-kauze-sumrak
Tlačovky v archíve TA3:
https://www.ta3.com/tlacove-besedy Tlačovky Róberta Fica a obvinených dnes po zrušení obvinenia v kauze Súmrak sú tu, mimo priestor „verejnoprávnej“ RTVS a ostatných médií:
https://www.facebook.com/robertficoskhttps://www.strana-smer.sk/aktuality/videahttps://www.youtube.com/c/SMERSoci%C3%A1lnaDemokracia

Ak nie ste na fejzbúku a sociálnych sieťach alebo na webe, máte s väčšinou tlačových smeroviek a ficoviek informačný deficit! Z RTVS a mediálneho mainstreamu dostávate len manipulatívne polopravdy a lži… objektivita a pravda v hlavných médiách sú zakázané… mediálny ostatok je ostrakizovaný. Podľa smernice EK pripravuje sa zákon o ich likvidácii (cenzúra, indexácia) dôvod: šíritelia hoaxov a konšpirácií… ministerstvo „pravdy“ ako vystrihnuté z Orwella 1984. Takzvané “alternatívne” médiá budú zablokované a na indexe. Osôb nových “antisystémových” disidentov pribúda. Presne pomenúvajú a diagnostikujú veci, ako napr. Ján Baránek vo svojich “autistických” videách a Košický protest, chybou ale je, že neprinášajú riešenia… tie mám a ponúkam, preto systém spozornel. Som postupne ostrakizovaný.

Paragraf 363 Trestného poriadku je na mieste tak, ako je zákonom artikulovaný. Obžaloba má prísť na súd trestno a procesno-právne nepriestrelná a spôsobilá pre rozhodnutie o vine či nevine obžalovaných. Súd nemá riešiť trestno-právne a procesno-právne „pochybenia“ a nedostatky obžaloby zo strany OČTK v prípravnom konaní.
Generálny prokurátor Maroš Žilinka a jeho status. Postavili sa zaň krajskí prokurátori:

https://www.facebook.com/photo?fbid=524843659659695&set=a.479549047522490

https://www.ta3.com/clanok/253321/zilinka-sa-ohradil-voci-vyrokom-poslancov-zastal-sa-aj-clenov-prokuratury

V prípade kauzy Súmrak a definícii pojmu zločinecká skupina šlo o politický proces pokusu odstrániť opozíciu voči vládnej koalícii vo fáze súmraku vládnej koalície prostredníctvom špeciálnej prokuratúry v zločineckom spolčení, zosnovanom a podporovanom vládou.

Mato-Hergerova vláda a prezidentka zatĺkajú, zatĺkajú a zatĺkajú ako Plzák neveru („Zatloukat, zatloukat, zatloukat!“). Voči právnemu štátu. Európska komisia a eurokomisárka pre demokraciu a právny štát Věra Jourová mlčia. Lebo Fico.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?