Publikované: 09.04.2021

Tak, aj to by sme mali…

Matovič si namiesto relevantných informácií o Sputniku priviezol z Moskvy kopanec: „Gratulujem, idioti! Buchnite si šampanské!“ Odkázal domov z Moskvy Matovič:

https://refresher.sk/96895-Gratulujem-idioti-odkazal-Matovic-tym-vinou-ktorych-podla-neho-musime-vratit-ruske-vakciny-Na-vine-je-aj-Dennik-N-tvrdi

„Dúfame, že Slovensko vyrieši svoje vnútorné spory. Sme odhodlaní spolupracovať pri porazení pandémie ochorenia COVID-19. Vakcíny by mali zachraňovať životy a nemali by sa používať v geopolitických a vnútropolitických bojoch. Spoločne sme silnejší,“ uviedli výrobcovia Sputnika na twitteri. Zdôraznili, že všetky šarže vakcíny Sputnik V sú rovnakej kvality, ktorú ústav Nikolaja Gamaleja prísne kontroluje.
https://spravy.rtvs.sk/2021/04/rusky-fond-ziada-slovensko-aby-vratilo-vakciny-sputnik-v/
Ruský fond priamych investícií požiadal Slovensko, aby vrátilo dávku vakcíny Sputnik V, aby ju bolo možné použiť v iných krajinách, uviedol RDIF na sociálnych sieťach.
„Spoločnosť RDIF požiadala slovenskú vládu o zaslanie vakcíny do laboratória certifikovaného EÚ na testovanie a 6. apríla 2021 zaslala list so žiadosťou o vrátenie vakcíny kvôli mnohým porušeniam zmlúv, aby mohla byť použitá v iných krajinách, “ uviedol Sputnik V na Twitteri.
Nadácia tiež poznamenala, že Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) na Slovensku „zahájil dezinformačnú kampaň“ proti ruskej vakcíne, existujú plány na ďalšie provokácie.
Nadácia vyzvala Slovensko, aby znovu otestovalo Sputnik V v laboratóriu certifikovanom EÚ. Poznamenali, že úvodné testy na Slovensku sa uskutočňovali v laboratóriu, ktoré nie je súčasťou siete EÚ s oficiálnymi laboratóriami na kontrolu drog.
„Tvrdenie ŠÚKL, že zásielka Sputniku V dodávaná na Slovensko nemá rovnaké vlastnosti ako vakcína opísaná v britskom vedeckom časopise Lancet je falošná správa,“ dodali.
RDIF v stredu uviedol, že správy v médiách o údajných štúdiách Európskej agentúry pre lieky (EMA) o klinických skúškach Sputniku V na dodržiavanie etických štandardov nie sú pravdivé.
https://vz.ru/news/2021/4/8/1093629.html
Prestaňte sa navážať do Smeru a Hlasu! Ste v moci davo-elitárskeho riadenia,  ktorého volebný výsledok má byť Čaputovej Progresívne Slovensko!
Choďte do psej matere s vaším „pluralizmom a liberálnou demokraciou“! A zahranično-politickou orientáciou a bezpečnostnou stratégiou (Ukrajina)!
Slovensko potrebuje pevnú ruku, jasnú hlavu, disciplínu a poriadok a vo vedení a stabilnú vládu!
Očakávam, že cesta k predčasným voľbám je od dnes otvorená. Petičná akcia je len už nepotrebná príloha. Petičné hárky nech si prezidentka založí kam chce. Občianstvu a voličstvu! Len hlupáci opakujú rovnaké chyby.
Odkaz politickej reprezentácii: Rusov neskúšajte!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

P.S. Výpovedné meškanie Matovičovej tlačovky pôvodne 9,30, potom o hodinu neskôr takmer s polhodinovým meškaním, mi napovedá toto: Na vláde sa dejú nekalé veci!
Matovič povedal viac, než dosť. Nahlúple chucpe (!) otázky novinárskych blbcov neboli žiaduce, Matovič im ich správne (!) neumožnil…
Môj záver:
1. Očakával som od nového ministra zdravotníctva Lengvarského, že nariadi okamžité použitie 200 tisíc kusov Sputnik V; nestalo sa: všetci okrem Matoviča sa boja EÚ a USA. Zvolili alibizmus… (meli by sa začať báť Ruska)!
2. K dôvodom predčasných volieb už nie je len Matovič, ale celá vláda, snáď s výnimkou “posledného Križiaka” Krajniaka (pokračujúci minister MPSVaR).
Na Krajniakovi si cením jeho “nadstranícky” osobný rozmer; nezávisle na rovnakom názore prezidentky. Vo veci predčasných volieb Čaputová má len kompetenciu prezidentky. To je od dnes asi tak všetko. Ostatok je na občianstve a voličstve.
Sputnikom sa bude alebo už očkuje v 59-tich krajinách sveta…
Uveďte medializované nežiadúce účinky (plus zdroje!). Aspoň z Maďarska! Proti vakcíne Sputnik V je vedený frontálny útok západných konkurenčných výrobcov vakcín…! V tom tkvie geopolitická “hrozba” Sputnika!

 

  • SlabéVýborné (+7 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?