Publikované: 08.03.2021

Takmer bez komentárov

Nechce sa mi písať, toto treba čítať. Myslím na vás. Nasledovné odkazy som chcel na fejzbúk bez komentára. Tušil som, čo sa stane. Fejzbúk ma upozornil, že:

Fejzbúk ma beztak „nemusí“ a obmedzuje zdieľanie a distribúciu mojich obsahov…
Predsalen som to skúsil. Fejzbúk odmietol zverejniť. Zdieľam „u seba“, ostatok je na vás (a fejzbúku; možno ma zablokuje):
Dr. Reiner Fuelmich, Nemecko:

Reiner Fuellmich je právnikom, ktorý uspel v známom odsúdení automobilového giganta Volkswagen v prípade manipulovaných katalyzátorov a kriminalizoval Deutsche Bank (zneužitie finančnej krízy 2008, korupcia, pranie špinavých peňazí):
https://www.dw.com/en/deutsche-banks-biggest-scandals/a-54979535
Vysoko uznávaný a oslavovaný zmieňovaný Dr. Drosten je nemeckou obdobou amerického Dr. Fauciho (nájdete v článkoch vo veci covid, testovanie, nové RNA vakcíny, ochranné opatrenia, núdzový stav, zákazy, príkazy, ich účel a efekt):

                

Druhý Norimberský tribunál má súdiť zločiny spojené s covidom, ľudskými právami a slobodami, poškodzovaním fyzických a právnických osôb najmä stredných a malých podnikov; akiste ste si všimli, že v čase obmedzenia mobility fungujú len nadnárodné reťazce na úkor malých kamenných obchodov a malých služieb a v odkazoch sa dočítate aj, že v druhej polovici roka 2021 má začať “veľký reset” PR 4.0 aj (!) so zákazom malého a stredného podnikania (“pre bezpečnosť občanov”).
Po dobu covidu a ochranných núdzových opatrení (Ústavný zákon č. 227/2002 Zb.) špeciálne novelizovaná časť núdzový stav je možné narábať s ľudskými právami a slobodami úplne bez zábran pod rúškom ochrany kolektívneho zdravia a životov…
Začnite pilotným článkom (zásah cenzúry je zrejmý aj v Eurorešpekte):
https://www.eurorespekt.sk/dr-fuellmich-pre-pandemiu-zaluje-who-za-zlociny-proti-ludskosti/
Venujte pozornosť zmienkam a odkazom na osobu menom Klaus Schwab, zakladateľ a predseda Svetového ekonomického fóra WEF (Ekonomické fórum Davos):Pokračujte (výber, potrápte sa):
https://sciprint.blogspot.com/2021/02/the-greatest-nuremberg-of-all-time-is.html?m=1
https://www.covidtruths.co.uk/2020/11/update-on-dr-reiner-fuellmich-class-action-lawsuits-against-coronavirus-fraud/
https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/507640?
https://nouveau-monde.ca/fr/la-quatrieme-phase-de-schwab/
https://humansarefree.com/2021/01/moderna-mrna-jabs-operating-system-program-humans.html
https://qanon.sk/moderna-pripusta-mrna-vakciny-su-operacnym-systemom-urcenym-na-programovanie-ludi/
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/na-slovensku-zaznamenali-podezreni-na-vedlejsi-ucinky-vakcin-proti-covidu-19/
http://kralicianora.org/2020/12/31/planovanie-genocidy/
https://m.facebook.com/groups/1908376582633442/permalink/1978621958942237/
https://rumble.com/vduydh-roman-prymula-poprv-veejn-pipustil-monost-ipovn-kvli-covid-19.html
Na záver: Dr. Fuelmich vraj šíri lož (jeho tvrdenia sú vraj bez dôkazov; detto ako obdoba Trumpa a zvláštnych prezidentských volieb v USA?):
http://www.mythdetector.ge/en/myth/what-does-akov-dzugasvili-argue-and-was-lawsuit-filed-against-coronavirus
Navzdor hroziacim rizikám som ponúkol. Lebo:
Lož je rýchlejšia než pravda. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým; aj polopravdy, neúplné alebo “alternatívne pravdy” sú lži. Pod pätou pravdy vždy klíči pochybnosť.
Cesta k pravde je vždy tŕnistá, plná nástrah. Trvalá úloha na ceste k pravde: Overovanie a kritické myslenie. Stačí sledovať čo covid a deň prináša. Ak ide o globálny nadnárodný globálny program, neporadí si s ním žiadna vláda. A ktorá netestuje, nie je dobrá vláda.
Čo nám prinesie Matovičova streda?
A čo príde potom?

Podľa dostupných pravých či falošných informácií (vyššie) údajne sa pripravuje hromadná žaloba a globálny mega proces.
Jedno je isté: Covid je veľmi záhadný. Pôvod je neznámy. Ak zmienený inštitút pracuje a na medzinárodnej úrovni (šéf Dr. Fulmich) bude to najsilnejší súdny tribunál v dejinách ľudstva…
Zle sa dotkne každého súdu: Najvyššieho súdu USA, Európskeho súdu pre ľudské práva, OSN, WHO, všetkých “strážnych psov” demokracie a ľudských práv, a samozrejme, každej vlády, ktorá sa personifikovane podieľala a podieľa na tom bezprecedentnom svinstve.
Vedecký a technologický pokrok je kontroverzný. Nie všetok ľudstvu prospieva. Ruka v ruke dobro so zlom. O tom je dialektika dejín ľudstva.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+9 skóre, 9 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?