Publikované: 03.01.2022

Telefonát Biden-Zelenský

Biden: „O Ukrajine vždy s Ukrajinou“… (k telefonátu Biden-Zelenský): Trojuholník USA/UKRAJINA/RUSKO má aj toto záujmové korupčné pozadie zo strany Bidena a vojenskej pomoci Ukrajine ako formy úplatku, skrývajúceho sa za záujem na ochrane územnej celistvosti Ukrajiny, prezident Biden je vydieraný Kyjevom, predpláca si beztrestnosť seba a syna… kauza Biden a syn šla po Bidenovej prezidentskej výhre predbežne do stratena… (ochrana čistoty skutkov demokratov a ich lídra).

Všeobecne sa vie… o čom ani naše skorumpované médiá a zahraniční agenti ne-informujú, lebo: čo sa nehodí, škrtnúť“ (v danom čase som písal…). Ide o “podnikateľské” aktivity Biden a syn Hunter na Ukrajine (otec Biden vyšetrovanie syna a seba dal zastaviť)…

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj mal telefonický rozhovor s americkým prezidentom Joeom Bidenom. Biden dal jasne najavo, že Spojené štáty a ich spojenci a partneri budú reagovať, ak Rusko napadne Ukrajinu.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/trump-zelenskyj-biden-vysetrovani-telefon-hovor.A190925_170233_zahranicni_zaz
https://nv.ua/world/geopolitics/zelenskiy-peregovoril-s-baydenom-2-yanvarya-50206194.html
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3422726-biden-hovoril-se-zelenskym-oba-podporili-diplomaticke-reseni-sporu-s-ruskem
https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13347299
https://edition.cnn.com/2022/01/02/politics/biden-zelensky-call/index.html

Rusko má stiahnuť svoje sily..? Toto je bezočivé zasahovanie do vnútorných vecí suverénnej Ruskej federácie! Geopolitický priestor je rozdelený na záujmovú sféru USA a RF. Ak to USA nevezmú na vedomie, bude zle. Zmluva o obrannej spolupráci USA/SR je nad rámec Zmluvy o NATO. Rusko má právo na svoje kroky  a opatrenia.
Minister Naď s Korčokom a Hegerom posúvajú Slovensko medzi krajiny, proti ktorým bude vedený obranný preventívny úder Ruska paralelne s útokom na USA. Vie to každý blbec.
https://domov.sme.sk/c/22809385/heger-predpokladom-dialogu-je-odchod-ruskych-sil-z-blizkosti-hranic-s-ukrajinou.html

Hromadná pripomienka (petícia za jej prijatie): Zmluva s USA je nad a mimo rámec Zmluvy o NATO! Z pohľadu platnej Ústavy je problematická! Musí byť schválená referendom! Nemusí! Taká zmluva je nebezpečná a preto neprípustná!
Ešte tam nie sme, ale: Položí prezidentka ústavnému súdu otázku, či je také referendum v súlade s ústavou? Bude potom Slovensko zháňať svojho „Kocába“ aby „riešil“ odchod Američanov zo Slovenska? Ten istý problém má dnes Kuba (Guantanamo)!
Vieme, čo znamená územná celistvosť Ukrajiny? Ten istý pojem pochopíte, ak si predstavíte, že územie Donbasu by patrilo USA! To isté sa podpisom zmluvy stane s vybranými časťami územia Slovenska!!! Bez boja. Len dohodou (zmluva).
Slovenská vláda, Naď a Korčok si pália prsty s čertom! Ich nenávistná rusofóbia spôsobí, že Slovensko sa stane miestom odvetného alebo preventívneho úderu Rusov paralelne s USA! Poľsko svoj ortieľ tiež podpísalo!
Ak sa nepridáte podpisom, berte na vedomie, že svojou ignoranciou a odťažitou ľahostajnosťou zalezených potkanov, starajúcich sa len o svoje válovy a súkromné veci, nesiete spoluzodpovednosť za stav vecí Slovenska a jeho budúcnosť!
https://www.peticie.com/hromadna_pripomienka_k_navrhu_na_uzavretie_dohody_o_spolupraci_v_oblasti_obrany_medzi_vladou_slovenskej_republiky_a_vladou_spojenych_tatov_americkych

Na Západe ani na Východe nič nového. Predbežne len kecy (povedzme “informačná príprava,verbálne rinčanie zbraní”). Na Nový rok Kyjevom úplne v pohode pochodovali ukrajinským režimom a zákonom rehabilitovaní a chránení ukrajinskí nacistickí a proti ruskí Banderovci…

Päť kľúčových členov Rady bezpečnosti OSN sa dohodlo na nepokračovaní eskalácie napätia na osi USA/NATO/UA/RF a rokovaniach (Minské dohody a Normandský formát). A tak to má byť.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?