Publikované: 12.10.2014

Tento blog bol zablokovaný administrátorom

V „inkriminovanom článku“ (nedostupné) som odlíšil „normálnych“ homosexuálov od buzerantov. Jediný raz. Nasledovalo adminovo: „spochybňujete práva menšín … a vzhladom na posledné (!) články o buzerantoch…“ zablokoval všetky moje články.
Buzerant je ten, kto obťažuje a otravuje. Na jeho teplote nezáleží. To je úplne jedno (synonymum).
SCS (SPN 1979 str. 157) buzerant 1. Homosexuál 2. Kto stále preháňa pre malichernosti, kto stále do dakoho zabŕda, zapára
KSSL (Veda 1997 str. 78) bezdôvodne vyžadovať niečo od niekoho; preháňať, sekírovať
SSL (Veda 1995 str. 60) 4 rovnocenné a rovnako významové lexikálne jednotky vzťahujúce sa na homosexualitu a buzerantstvo
„Synonymom slova homosexuál/gay je slovo teplý (lesb.: teplá), ako aj slangové výrazy teploš (lesb.: teploška), buzerant (lesb.: buzerantka), buziš (lesb.: buziška), buzo, buko, termoš (lesb.: termoška), homo, homoš (lesb.: homoška) a najnovšie aj queer. Viaceré z týchto slangových výrazov sa niekedy hodnotia ako vulgárne. Slová prihriaty a prihorený označujú buď homosexuála alebo človeka s homosexuálnymi sklonmi.[2]“ Zdroj: http://sk.wikipedia.org/wiki/Homosexualita
Nemienil som tým „normálnych“ homosexuálov ale ich „predákov“ z ľudsko-právnych mimovládok. Pre mňa tiež „hacktivistov“ na webe, na ich stránkach, v diskusiách a komentároch na fejzbúku.
Neporušil som tým „naše pravidlá“ (admin), kódex blogera, ani ústavu, tobôž právny poriadok SR. PRAVDA – Perex (zastúpený adminom) porušili moje ústavné právo na slobodu vyjadrenia, názoru a presvedčenia. Spôsobili mi osobnú ujmu a škodu zrušením prístupu k môjmu vlastníctvu (články).
Admina a Perex upozorňujem aj na to, že za svoju poctivú robotu neberiem ani cent a ako verejne činná osoba (bloger) znášam vyšší spoločenský tlak a kritiku, často osobnú a urážlivú ad hominem.
PRAVDA (Perex a admin) – vy ste vlastne zhabali (zabavili) môj majetok (znemožnili ste mi prístup k môjmu vlastníctvu). Inštitútom zhabania veci disponuje výlučne súd. Máte na to právny základ?
Predmetom mojej publicistiky je vládou odopieraný verejný spoločenský diskurz v problematike odvodených (akcesorických) ľudských práv vo „verejno-právnych“ médiách od základných ľudských práv a slobôd a, ktorých sa dožadujú  príslušníci nehetero-sexuálnych menšín v zastúpení mimovládkami a zároveň netransparentnosť prípravy „stratégie“ ľudských práv na Slovensku…
Publicitou mojich názorov a presvedčenia sa žiadnym spôsobom „nedotýkam“ základných ľudských práv a slobôd zmienených skupín a ani jedinej dotknutej persóne som nespôsobil a nespôsobujem akúkoľvek osobnú ujmu na jej ľudských právach a slobodách.
PRAVDA – ste mienkotvorný denník. Prednostne však poskytujete mediálny priestor homosexuálnym aktivistom a „tiež ústavným právnikom“, spochybňujúcim ústavnosť referendových otázok.
Pracujete pre zmarenie referenda v predstihu pred vydaním nálezu ústavným súdom.
Admin, na krk vám dýchajú konkrétne persóny, ktorým, mimo iné, dávate publikačne k dispozícii váš mediálny priestor.  Môj blog ste zrušili aj pod ich sústavným tlakom od článku k článku… spochybnili ste tým vlastnú samostatnosť a nezávislosť. Denník PRAVDA nie je slobodné a nezávislé médium. Dopustili ste sa na mne neprípustnej cenzúry. Skúste vymazať slovníky a wikipédiu… skúste zakázať všetky lexikálne jednotky a ich synonymické odvodeniny od slova buzerant (buzerovať, buzerácia) so spoločnou sémantikou a synonymickými konotáciami…
PRAVDA sa nezmieňuje ani o dvoch právnych stanoviskách k referendovým otázkam Aliancie.
Ak nie je v súlade s praxou ústavné: „Slovensko sa neviaže na žiadne náboženstvo ani ideológiu“, vašou povinnosťou je konať rovnako vo veciach náboženstiev ako aj ideológií (genderizmus).  PRAVDA (aj SME) rady a účelovo porušujú vlastné kódexy. Nie sú ie sú synonymom pravdivosti, objektívnosti, komplexnosti a vyváženosti spravodajstva a publicistiky. Za verejnoprávne sa iba vydávajú. Manipulujú vedomie čitateľov a spoločnosť, čo sledujem a zisťujem prednostne v nevyváženosti agendy ľudských práv (prevažuje „teplý“ lobbing).
Iné deklarujete a inak konáte (vnútorná schizma).
Ešte raz: „Nemám vôbec nič proti „normálnym“ homosexuálom, ich ľudským právam a právu na súkromie. Trpím však alergiou na agresívnych, väčšinovú spoločnosť otravujúcich a obťažujúcich aktivistických „buzerantov“ a kontraproduktívne sa stávam „sekundárnym homofóbom.“ Ako z učebnice. Podmienky pre vznik druhotných „homofóbií“ vytvárajú svojím správaním konkrétne mimovládky a ich „hacktivisti“.
PRAVDA – Sulíkovo „Základné ľudské práva musia byť nadradené tomu, čo chce väčšina!“ ste nezmietli zo stola, ale spokojne odignorovali. Väčšina nespochybňuje základné ľudské práva!
PRAVDA -  odignorovali ste aj prezidentovo: „Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom“. Obchodné záujmy sú akcesorickým právom, ktoré nesmie byť nadradené základným ľudským právam.
PRAVDA – vôbec vám neprekážajú vám útoky proti kresťanom a kresťanstvu, komentátori tiež do veriacich „jemne a nežne“ radi „pichnnú a kopnú“. Podporujete a šírite kresťanofóbiu. Obe sú rovnocenné s homofóbiou a obsiahnuté v trestnom kódexe.
Admini SME a PRAVDA (neomylné ego) véééľmi neradi berú svoje rozhodnutia späť („pápežská neomylnosť“) a moja osobná skúsenosť. Tiež ako z učebnice (čosi o psychológii ega a osobnej ješitnosti…).
Zo SME som bol „dobrovoľne odídený“, PRAVDA (admin) moje blogy zablokovala: „Dobry den vzhladom na posledne clanky o “buzerantoch” sa vydavatelstvo Perex rozhodlo vas blog zrusit uplne Ustava SR nasej spolocnosti neuklada ziadnu povinnost spristupnit blog kazdemu obcanoci krajiny, zvlast, ak nerespektuje nase pravidla“
Najmä záver druhej vety „judikátu“ vydavateľstva Perex a administrátora blogu Pravda je LOŽ.
Admina som upozornil na vyšší počet „lajkov“ (počty súhlasiacich „homofóbov“) než čítaní ako na neobvyklú pozoruhodnosť, ten statočný anonym mi zrušil „čítanosť“ (tým aj „páči sa mi“)  úplne. A zároveň „očistil krajinu od homofóbie“.
PRAVDA má vždy pravdu. Tak, ako pred Novembrom. Ani ju nehľadá, lebo ju pozná. Tvrdo zasiahla proti vnútornému nepriateľovi slovenskej demokracie, práv homosexuálov a nekompromisne proti jednému „homofóbovi“.
Kresťanofóbia a odopieranie práv na názor a presvedčenie veriacim tomuto denníku neprekáža.
PRAVDA – žiadam o aktiváciu mojich blogov a ich umiestnenie na titulné stránky denníka. To je imperatív (nie môj!) ale ľudských práv a slobôd aj v časti rovnaké zaobchádzanie (ESĽP).
P.S. Žiadny “pravdoláskar” a “tieždemokrat” nesmie konať svojvoľne a protiústavne!

http://notorickyobcan.blog.pravda.sk/

 • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  človeče, mate vubec deti ?? A co by jste delal, kdyby jedno z nich bylo prihriate ?? Zakazete mu vstup mezi lidi a zavrete ho do koncentraku.

 2. Juraj Režo

  Každý má právo na názor. Za použitie výrazu “prihriate”, ak by ste ho použili v diskusii pod mojím zablokovaným blogom v denníku PRAVDA – by Váš diskusný príspevok admin zrejme vymazal, ako príspevok, ktorý porušil kódex diskutujúceho (“naše” – teda ich, “pravdoláskarské”) “pravidlá”. :-) A, či mám-nemám deti a čo by som robil, keby… tak do toho VÁS, inteligentný pane, vôbec,nič, to je moja privátna vec a Vám sa zdôverovať nebudem. Ostatná časť Vašej otázky nie nie je hodná akejkoľvek mojej reakcie… “…račte prominout, při Vašem vzdělání..” (Vlasta Burian). :-)  

  1. Zdenek Janecek

   nejvetsi problem jsou iniciativni blbci jako vy …

   1. Juraj Režo

    Nie. Hlupáci a ignoranti. A VY!


Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?