Publikované: 27.06.2014

Tichý holokaust v Európe

V Európe sa stupňuje brutalita moslimov a ich nenávisť voči Židom. Čo je horšie, stále v otvorenejšej forme a nemôžem si pomôcť, ale myslím, že aj za tichého súhlasu vládnych miest v Západnej Európe. Prípady ako napadnutie Židov v parížskej knižnici nie sú ojedinelé a sú vrcholom ľadovca ich zhoršujúcej sa situácie.

Židia v Európe sa už necítia bezpečne a začínajú uvažovať o aliji, návrate do Zasľúbenej zeme, Izraela. Podľa denníka Haaretz sa zvyšuje prisťahovalectvo z Európy hlavne v súvislosti s udalosťami na Ukrajine a nepokojmi vo Francúzsku. Židia skrátka hlasujú nohami.

Faktom je, že situácia nesúvisí len s islamom, je to aj príznak nezvládnutej imigračnej politiky. Korene dnešných problémov ležia v dávnej minulosti. Lenže appeasementom ich nenapravíme. Dnes žijú prisťahovalci v getách, ktoré sú uzavretým oddeleným svetom, kde sa hovorí jazykom MY-ONI. Vôbec to nesúvisi s islamom, ten len tieto črty imigrácie prehlbuje a vyostruje. Getoizácia, podporovanie multikultúry v zmysle “každá kultúra má právo na svoj nezávislý vývoj bez ohľadu na potreby spoločnosti a majority” namiesto myšlienky amerického “melting pot” taviaceho kotla, vytvorila výbušnú zmes, ktorá je stále väčšia a horšia

Faktom však je aj explicitne dokázaná radikalizácia európskych moslimov. Znalí islamu vedia veľmi dobre, že keď sa islam začne aplikovať doslova podľa odkazu Mohameda, tak ako je napísany v Koráne a zaznamenaný v hadísoch, resp. Sire, stáva sa z toho veľmi nepriateľská, diskriminačná a agresívna ideológia. Pokiaľ sa naplnia predstavy islamistov o získaní moci, realitou by podľa fundamentalistov mal byť štát riadený islamských právom ako Sudán (viď prípad na smrť odsúdenej odpadlíčky Marjam) či Saudská Arábia, kde je zákaz proselytizácie, stavby neislamských sakrálnych miest a konverzia od islamu sa tiež trestá smrťou.

Prečo to píšem? Pretože podľa výskumu Nemeckého sociologického ústavu (“Vedecké sociálne centrum” – WZB) dochádza k radikalizácii európskych moslimov a k návrate ku fundamentom, Ústav analyzoval údaje masívneho výskumu v islamskej komunite v 6 krajinách Európy na vzorke viac ako 9000 respondentov a výsledky sú horšie, ako by ktokoľvek očakával aj v tých najhorších predpovediach

Napríklad :

  • 50% muslimov hovorí o potrebe návratu k fundamentom
  • v krajinách ako je Holandsko 70% považuje islamské právo za nadradené právu štátu
  • 57-82% ľudí si myslí, že islam nedovoľuje reformu, t.j. je prípustná len jedna verzia
  • v najhoršom výsledku z Rakúska vyše 67% ľudí si myslí, že Západ chce zničiť islam
  • rovnako desivé čísla sú aj vo vzťahu ku gayom a Židom (konkrétne vo Francúzsku polovica moslimov verí, že Židom sa veriť nedá a polovica z nich nechce mať homosexuála za priateľa)

Takže si myslím, že každý, kto hovorí o potrebe byť k moslimom a imigrantom vo všeobecnosti ústretový, mierumilovný a ústupčivý, jednak nevie čo hovorí, nepozná islam, nepozná reálnu situáciu v Európe a presadzovaním tohto názoru robí prácu “užitočného idiota” (nemyslím to pejoratívne, ale ako ustálene pomenovanie takejto činnosti).

Samozrejme je jednoduché kritizovať bez navrhnutia riešenia. Podľa mňa sa stala islamská menšina integrálnou súčasťou európskeho obyvateľstva. Majú európske pasy, občianstvo a máme slobodu viery. Ale nemáme (zatiaľ) slobodu potláčať práva druhých. Takže riešenie je jednak pritvrdiť imigračné zákony a začat striktnú ostrahu Schengenských hraníc, zmeniť to, čo imigrantov najviac priťahuje – sociálny systém, skončiť s presadzovaním neomarxistickej spoločenskej úchylky multikulturalizmu a vrátiť sa k presadzovaniu západných práv a slobôd, zabezpečiť slobodu slova a kritiky náboženstva, striktne vymáhať potrestanie každej odchýlky od európskej právnej normy bez akejkoľvek “citlivosti” voči kultúrnym zvyklostiam imigrantov, aj s použitím sily a deportácie tých, ktorí nie su ochotní sa s tým zmieriť.

Ak si všimnete, nenavrhujem zavádzať žiadne drakonické opatrenia. Len trvám na striktnom dodržiavani zákona a práva. A ak sa potom všetci, vrátane Židov, začnú cítiť bezpečne, ich exodus prestane. Je to tak moc?

Zdroje:
http://www.jewsnews.co.il/2014/06/25/anti-semitic-assault-and-stabbing-in-paris-library/
http://www.haaretz.com/jewish-world/jewish-world-news/1.600165
http://jurajpolacek.blogspot.sk/2013/07/enoch-powell-nepochopeny-ignorovany.html
http://www.blogovisko.sk/sialeny-dokument-o-rozsireni-islamskeho-fundantalizmu-v-europe.html
http://www.blogovisko.sk/polemika-s-ospevovatelmi-kras-pristahovalectva.html

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?