Publikované: 31.05.2019

Tiež občianske združenie

Od koho a pred kým „zachraňuje“ Kukorelliho občianske združenie Kukorelliho park?  Ako sa dá do „nevinnej“ verejnoprospešnej mimovládky vpašovať liberálna ideológia a politiky „liberálnych demokratov“? https://kukorelli.sk/
Fejzbúková prezentácia, event “liberálnych demokratov” na ZOMRI: Knižná búdka v parku Ľudovíta Kukorelliho v Bratislave. 
#odpadolsom
https://www.facebook.com/…/a.18314455238…/2351820891763827/…
Ak je možné odmietnuť zhotovenie svadobnej torty pre homosexuálny pár, ide o základné ľudské právo. Zákaz vkladať Banášove knihy je „na hlavu“. Ide o nedemokratický hejt, zrejme s prostredia aj takto sa prezentujúcich liberálov, slušákov a slniečkárov, tých, čo v živote nedosiahli ani hovno, a Banášovi nesiahajú ani po členky.


Zomri  25. mája, 16:49
Je liberálny neofašizmus budúcnosť Slovenska a jeho zahranično-politické smerovanie do útrob a mlyna euro centrizmu?
O tomto boli slovenské prezidentské, eurovoľby a o tom budú aj parlamentné voľby. Predčasné alebo riadne.
OČTK „spia“. Naháňajú pseudo pravicových nacionalistov, a pseudo fašistov typu ĽSNS a spol. Neomarxistická nová progresívna a agresívna ľavica zatiaľ voľne pobehuje na verejnosti, namiesto aby chodila kanálmi. Lebo „ich“ údajné ľudské práva a slobody. A čo moje, vaše, naše..?
Toto je otvorená, priama, flagrantná a “transparentná” verejná cenzúra. Už nie ani precedens!
Lebo aj toto: www.konspiratori.sk s ostatným príslušenstvom, rozumejte: kauza Rostas a Zem a vek vo veci Štúrovci a antisemitizmus, kauza (stíhanie Havrana) politikárčenie cudzích obchodných reťazcov na Slovenku (vylistovanie Zem a vek) cenzúra v slovenských knižniciach (Zem a vek) a správanie sa liberálnych neofašistov na fejzbúku (Zomri, Smatana…)…
Pridajte neofašistickú anticenu ankety Homofób roka, správanie Inštitútu ľudských práv (Weisenbacher a jeho vyhlásenie vojny kresťanom), aj problém dotácií pre LGBTI loby…
Sú bohatí a mocní. Majú možnosti nechať zablokovať odporcov, za údajnú intoleranciu a “nenávistné” prejavy proti reálne hroziacemu a na Slovensku sa politicky etablujúcemu a radikalizujúcemu sa liberálnemu fašizmu.
Hrozí Slovensku a v EÚ tretia totalita? Dve sme už zažili.
O tomto nemôžu rozhodnúť občania táraním na fejzbúku, ani v referende, lebo referendum o základných ľudských právach nie je prípustné, tu ide o priame porušenie základných ľudských práv osoby Jozefa Banáša!
Občania nemôžu vo veci rozhodnúť ani prípadnými protestmi za a proti “ulicou”…
Toto musí riešiť korektný zákon v súlade  ústavou, ktorý už dávno mala iniciovať slovenská vláda…
Tvrdenia vlády, že Slovensko je slobodná krajina, s najvyššou slobodou slova a tlače, názoru a presvedčenia, sú kecy a lož!
Aj tomuto občianskemu združeniu a za ostrakizáciu Jozefa Banáša, poprednej osobnosti pôvodnej slovenskej literatúry odvádzate dve percentá ako insignačnú daň? Občiansky aktivizmus je predmostím politického aktivizmu a ten prerastá do programov politických strán aj s aktivistickými persónami a vy, mali by ste vedieť, ktorému “proto” (pred) politickému subjektu darujete svoje peniaze, lebo nimi si “pýtate” a platíte politiky aj o vás; veľké “neziskovky” majú okrem vašich darov aj príjmy zo zahraničia ako zahraniční agenti a agentúry. Z Ruska?
Ešte stále vám nedochádza, že počnúc prezidentskými voľbami moc v štáte preberajú mimovládky? Ak si myslíte, že v dôsledku neschopnosti a zlyhaní legálnej vlády, máte pravdu. Ale – toto chcete? To je tá zmena, po ktorej tak voláte a túžite? Bez obáv, akú vládu si pripravíte, vychováte a zvolíte, takú budete mať. Po zásluhe. Sladko spite ďalej. Nastupuje diktatúra liberálov.
Už len – a čo na to slovenská vláda, ministerstvo vnútra, spravodlivosti a Národná rada Slovenska a nová hlava štátu?
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Viete, čo sa deje v Česku? Viete čo tam na odporcoch vyvádzajú neomarxisti, slniečkári a „liberálni demokrati“?
Lídra SPD Ladislava Jakla zmlátili po prvý raz:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/druhe-napadeni-jakla-behem-tydne-byvaleho-tajemnika-preziden/r~9a9afe14838011e98a200cc47ab5f122/
Lídra SPD Ladislava Jakla zmlátili po druhý raz (ležív ÚPN):
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/druhe-napadeni-jakla-behem-tydne-byvaleho-tajemnika-preziden/r~9a9afe14838011e98a200cc47ab5f122/
Mám dôvodnú „paranoidnú“ obavu, že žijeme dobu podobnú druhej polovici 30-tych rokov v Nemecku…
Porovnajte s útokom  na Dominika Feriho (Top 09) a reakcie médií…
Myslíte si, že najväčšou hrozbou pre EÚ (Slovensko) je antisemitizmus? Vieme, čo boli Norimberské zákony a Krištáľová noc?

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?