Publikované: 14.01.2014

Tlačová agentúra “Správy dobrým Smerom” opravuje

Správa o tom, že dôchodca dostal ranu (Istoty) od poslanca NR SR za stranu Smer-SD Ľubomíra Želiezku, ako informujú protištátne zdroje sa ani v najmenšom nezakladá na pravde. V prvom rade si treba jasne povedať, že ide o plánovanú dezinformačnú kampaň rómskeho kriminálneho podsvetia. Ako vo svojom vystúpení prezentoval pán premiér, kandidát na prezidenta Smeru, pardón Slovenskej republiky, JUDr. Róbert Fico Rómovia plnia polovičku našich väzníc, takže súvislosť je viac ako zrejmá.

Podľa tlačovej agentúry “Správy dobrým Smerom“, je pravdivá interpretácia udalosti nasledovná.

Rómskym kriminálnym podsvetím inštruovaný nepríčetný dôchodca hlavou zaútočil na nešťastného poslanca Smeru a svojou neumytou odpornou a zvráskavenou hlavou, ktorú možno v tomto prípade považovať za pripravenú zbraň, spôsobil na jeho pästi niekoľko modrín a poškriabanín. Následne bol poslanec prevezený na pohotovosť miestnej nemocnice, kde po náročnom ošetrení a zaočkovaní proti prenosným chorobám, hepatitíde, tetanu a malárii bol prepustený do domáceho ošetrovania s neznámou dobou liečenia ( tragické, aj keď neoverené správy hovoria minimálne o mesiacoch). Dúfame, že tento zákerný a zbesilý útok kriminálnika, hyeny v ľudskej koži na úbohom, bezmocnom a bezbrannom poslancovi nezanechá trvalé fyzické alebo psychické následky.

Podľa neoverených správ, dôchodca bol po zbežnom ošetrení nepodstatných zranení, ktorý si sebapoškodzovaním spôsobil, zadržaný orgánmi činnými v trestnom konaní a vzatý do väzby kde bude čakať na rozsudok s výmerom trestu od 5rokov nepodmienečne za plánovaný a ozbrojený útok na verejného činiteľa s ťažkým ublížením na zdraví. V prípade prekvalifikovania prípadu na teroristický útok, bude trestná sadzba adekvátne zvýšená. Zároveň mu bude naúčtovaný plný výkon zdravotnej starostlivosti za dezinfekciu a následných päť stehov na vlastnej hlave.

Želiazka v parlamente, Plus 1 deň

Očakávame samozrejmé – že tvrdo pracujúci poslanec
si bude ďalej vymáhať v občiansko právnom konaní náhradu ušlej mzdy, obvyklých benefitov, ktoré vládni poslanci počas výkonu svojho mandátu získavajú a taktiež náhradu za poškodenie dobrého mena vo výške podľa obvyklého sadzobníka slovutného predsedu Najvyššieho súdu pána JUDr. Štefana Harabina.

Občania Slovenska,  oddane podporujúci politiku podľa záverov zjazdu strany Smer-SD dúfajú, že pán premiér, kandidát na prezidenta Smeru, pardón Slovenskej republiky, JUDr. Róbert Fico osobne dohliadne na tento neuveriteľný prípad terorizmu v našej rozkvitajúcej vlasti, krajiny, ktorá buduje sociálny zmier pod vedením strany, vlády na čele s múdrym a spravodlivým JUDr. Róbertom Ficom.

Republiku si rozvracať nedáme, pre rómsko-liberálno-demokratických dôchodcov tu nie je miesto! 


Zdroj :
http://www.webnoviny.sk/slovensko/poslanec-smeru-udajne-udrel-dochodcu-p/777616-clanok.html?from=top_articles

http://www.webnoviny.sk/slovensko/polovica-odsudenych-je-romov-to-pod/776946-clanok.html

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/poslanec-zeliezka-si-pocas-hlasovania-prezeral-dovolenky-co-si-vyberie-sri-lanku-ci-mexiko.html 

  • SlabéVýborné (+51 skóre, 51 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?