Publikované: 24.01.2021

Tlačová správa ministerstva zahraničia Ruska

MOSKVA 23. januára /TASS/. Ruské ministerstvo zahraničia uviedlo, že pokusy americkej diplomacie o podnecovanie radikálnych prvkov sú odsúdené na neúspech a budú mať negatívne následky na rusko-americké vzťahy.

                

Tvrdí to vyhlásenie, ktoré v sobotu zverejnilo ministerstvo v súvislosti so správami, inštrukciami a pokynmi pre protestantov, ktoré na sociálne siete zverejňuje veľvyslanectvo Spojených štátov v Moskve.
https://tass.ru/politika/10531953
https://tass.ru/politika/10531197
Nie je to prvýkrát, čo veľvyslanectvo USA v Moskve preukázalo nerešpektovanie diplomatických pravidiel a predpisov aktívnym zverejňovaním správ na sociálnych sieťach na podporu nekoordinovaných protestov v ruských mestách. V podstate hovoríme o povzbudzovaní k násilným akciám, pokrytecky vyhláseným za pokojný protest, do ktorého organizátori cynicky zapájajú aj maloletých.
Ide o zasahovanie USA do vnútorných záležitostí Ruska. Vláda USA si musí poradiť so svojimi vlastnými problémami vrátane prekonania hlbokých rozdielov v americkej spoločnosti spôsobených sociálnou nespravodlivosťou, nerovnosťou a prenasledovaním disentu.
Pokusy americkej diplomacie, ktorá ignoruje všetku slušnosť, podnecovať radikalizáciu Navaľného priaznivcov a Putinových odporcov  sú odsúdené na neúspech a budú mať negatívne dôsledky pre dvojstranné vzťahy.
Ruské ministerstvo zahraničia bude viesť vážny rozhovor s vedením veľvyslanectva USA.
Americkí diplomati budú musieť ruskému ministerstvu zahraničia vysvetliť zverejnenie „protestných trás“ v ruských mestách veľvyslanectvom USA v Moskve včítane pokynov k textom rusofóbnych sloganov.
Agentúre TASS to v sobotu oznámila oficiálna zástupkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharová.
Vysvetlite to aj Korčokovi a jeho (nie slovenským) diplomatom v Moskve.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Prílepok: V celom Rusku bolo zadržaných viac ako tri tisíc osôb včítane opozíciou použitých a zneužitých asi 300 maloletých…
Deti boli odovzdávané rodičom…

                 

Redakcia opozičnej Meduzy požaduje okamžité prepustenie Navaľného.
https://meduza.io/feature/2021/01/23/den-protesta
https://meduza.io/feature/2021/01/19/redaktsiya-meduzy-trebuet-nemedlenno-osvobodit-alekseya-navalnogo
Westernom použitý a zneužitý užitočný idiot Alexej Navaľný:

                 

Zadržaná Júlia Navaľná je „hrdinka našej doby“ (Tichanovská číslo 2):
„Julia Navalnaja je v tejto predzáhradke manželiek ruských politikov úplne jedinečná kvetina. A nie preto, že je manželkou opozičného politika (koľko toho vieme o manželkách opozičných politikov – aj keď ich bolo viac?). S absolútnou prirodzenosťou kombinuje dve veci, ktoré sa ťažko kombinujú: pozíciu „ženy s vynikajúcim mužom“ a pozíciu „žena je milenkou vlastného osudu“.
https://theblueprint.ru/culture/industry/yuliya-navalnaya?utm_source=meduza&utm_campaign=meduza_spring
Korešpondentka Meduzy sa pýta dievčaťa so zeleným obočím (hovorí, že má 17, ale vyzerá mladšie), prečo je tu. „Neviem to naisto, ale je určite je nemožné zostať doma,“ odpovedá. Potom vysvetľuje, že neprišla ani tak na podporu Navaľného, ale preto, „že ju všetko poburuje. Je to strašidelné a veľmi dlho je to strašidelné,” pokračuje dievča a bojazlivo sa vzďaľuje od okoloidúcich policajtov: „Ale ak sa iba bojíš, nič sa nezmení.“
Poznámka editora: Chcú zmenu. Iba nemajú šajn, o čo ide a akú…
Jednou zo zahraničných priorít programu USA „pod vedením“ Bidena deep state a cabal je zničenie a kolonizácia Ruska; tu nejde o žiadnu slobodu a demokraciu.
Rozbieha sa ústavná žaloba proti Trumpovi pre jeho údajnú zodpovednosť za útok na Kapitol, popri soche slobody symbol americkej tiež “slobody a demokracie” ale len pre bohatých a majetných; ostatok je ľudský ľavicový a pravicový šmejd a smog, použitý a “vyťažený” len na postavenie proti sebe. Platí: Rozdeľ a vládni! Oni to nechápu!
Pod Bidenom pôjde o “normalizáciu” v pokračovaní multikulturalizácie a neomarxistickej kultúrnej revolúcie pod false flag ľudských práv a slobôd. Davo-elitárske riadenie v USA a v Rusku zvonka (USA a Western); pridala sa aj nesvojprávna EÚ (a “naši” užitoční idioti: Korčok, Naď, Čaputová, liberáli a pseudo liberálni demokrati, ich médiá a transatlantickým zahraničím platený tretí sektor). Predstavujú bezpečnostnú hrozbu pre Slovensko a EÚ. NATO ako ochrana a záštita je falošná ilúzia. Aliancia je produkt vojensko-priemyselného komplexu USA. Núti Rusko zbrojiť. A mať “náskok”. VPK USA “šalie” z nákupu S-400 Tureckom od Ruska.
Alexej Navaľný stíhaný byť nesmie…
„To jsou paradoxy!“ Landovský….
Prijali sme škaredý zlozvyk: Podriadivú poslušnosť miešať sa do vnútorných záležitostí cudzích štátov a na Slovensku tým prekrývame a odvádzame pozornosť od problémov vlastnej demokracie.

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?