Publikované: 15.01.2022

Tlačové Ficovky a TA3 plus Sobotné dialógy

Televízia TA3 (znova!) je prítomná na tlačových besedách opozičnej politickej strany Smer ale na rozdiel od strany Hlas, systematicky ich nezverejňuje vo svojom archíve, alebo tak robí veľmi, až extrémne selektívne
Na ostatok tak TA3 „naložila“ aj s touto tlačovkou (ostatná „Ficovka“):


https://www.facebook.com/smersd/videos/705060730482102

Toto správanie navodzuje dojem, že vyvoleným budúcim premiérom má byť Peter Pellegrini a vedúcou politickou silou jeho strana Hlas..? Rozhoduje o tom TA3 alebo to dostala príkazom a berie “len na vedomie“? Rád by som dostal vysvetlenie: https://www.ta3.com/tlacove-besedy

K Sobotným dialógom 15.1. 2022; ako občan údajne slobodného demokratického a právneho štátu si neprajem „osamelé táranie“ hoc najrovnejšieho medzi rovnými, predsedu vlády extrémne slabého a „uleteného“ pána Hegera, ani v budúcnosti ktoréhokoľvek premiéra bez oponentov.
Návrh Zmluvy SR/USA o okupácii letísk Sliač a Kuchyňa(Malacky) som čítal, nález ústavného súdu k referendu o skrátení volebného obdobia tejto vlády tiež, sledujem aj antikovidové „výstupy“ tejto najslabšej a najmenej kompetentnej a nesvojprávnej vlády, akú kedy malo Slovensko od momentu svojej samostatnosti.
Zamestnankyňa RTVS (rozhlas) pani Jančkárová je vo vzťahu k hosťom respondentom v postavení redaktorky a moderátorky, nie oponentky.
Mimochodom, tak hlúpe nastavenia prístupu k reláciám Z prvej ruky a Sobotné dialógy na webe  má len RTVS. Hľadanú reláciu nájde len génius.
TA3 má svoje tlačovky v archíve (chválim) prakticky ihneď, ale “verejnoprávna” RTVS (rádio) má „lehoty“… úmysel, či? http://www.blogovisko.sk/chapete-to-tlacove-besedy-ta3.html
Do pozície odborných oponentov sa inštalujú a štylizujú prakticky všetky persóny redaktorov a moderátorov TV a R, pričom o podnete, vedenom osobitne proti Petrovi Bielikovi (inštaloval sa do pozície výlučného partnera JUDr. Hrubalu; čo povedal, mohol na svojej tlačovke, nie u Bielika!) ktorý RVR prijala na preskúmanie, Rada vydala nález, priznávajúci mu jeho dôvodnosť. V podobnej až takmer identickej veci (Jančkárová) a výhrade voči TA3 (archív tlačoviek), podávam podnet znova. V prípade neúplného (selektivita) archívu tlačoviek TA3 ide o porušenie ústavného práva občianskej verejnosti na informácie.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?