Publikované: 30.06.2013

To Slovensko naše posiaľ (23 rokov) tvrdo spalo,

ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo - aby sa už konečne začalo vážne zamýšľať nad tou obrovskou vyše miliardovou dierou v rozpočte, ktorú má Kažimír zaplátať.

Alebo sme si už tak zvykli na to naše slovenské uťahovanie opaskov, že to ďalšie uťahovanie opaskov už ani nebudeme cítiť?

To iba ja mám ten zlý pocit, že čo nevidieť si tú našu milovanú krajinu začnú rozdeľovať bohaté krajiny za našimi hranicami?

Nechali sme si v tichosti takmer všetko rozpredať, sprivatizovať a rozvrátiť (ale aj rozkradnúť) v oblastiach ako sú napr. energetika, poľnohospodárstvo, ale aj železničná doprava! No, či a ako dlho nás udržia automobilky?? Tak na toto sa podľa môjho názoru príliš spoliehať nemožno.

Možno to vidím príliš čierne, ale naši rýchlo – zbohatlíci, tí ak bude najhoršie sa spakujú do svojich vysnívaných destinácii a nám ostatným budú pekne potichučky a pomaličky ukrajovať „pôdu“ pod nohami Nemci, Rakúšania a možno aj Maďari, veď tých prírodných oblasti chvalabohu ešte máme dosť – zatiaľ máme Tatry, kúpeľné mesta a lesy…

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?