Publikované: 24.11.2022

Toto sa nedá čítať ani diagnostikovať

Toľko fantázie, tvorivosti, kreativity a aktivizmu mi pripadá ako hromadná akcia typu volný brainstorming nápadov a kvíz Kto čo vie… aj nevie a nechce vedieť, nenadarmo hovorkyňa MZ RF Mária Zacharova dokument EP označila za potvrdenie a podporu totálneho idiotizmu parlamentného poslaneckého zboru EÚ až na proti alebo nehlasujúce výnimky…

Európsky parlament v Štrasburgu v stredu prijal očakávanú a škandalóznu rezolúciu, ktorá označuje celú Ruskú federáciu za štát podporujúci terorizmus. S týmto označením Ruska vyslovilo nesúhlas už aj americké ministerstvo zahraničia, ktoré uviedlo, že pre designáciu štátu podporujúceho terorizmus, nespĺňa Rusko v tejto chvíli podmienky. Hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharova na rezolúciu reagovala slovami, že Európsky parlament by naopak mal prijať rezolúciu sám na seba, že je podporovateľom idiotizmu. Za návrh rezolúcie hlasovalo 494 poslancov, 58 ich bolo proti a 44 poslancov sa zdržalo.

Ten paškvil plný sračiek, poloprávd a lží, dávam sem s poznámkou: Dokument vám môže svojou toxicitou a negatívnou energiou vážne poškodiť vaše mentálne a následne telesné zdravie. Sám som ho nedočítal… odporúčam vám: NEČÍTAJTE TO. Ten sajrajt rozoberať nebudem, ak kto chcete, urobte si to vy:

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-9-2022-0482_CS.html

Táto budova v Štrasburgu v štýle Babylonskej veže a jej sála je sídlo zloby a nenávisti akejsi IV. ríše ale prežiarená LGBTI+ sexualitou a láskou:   

              

Len pár hodín po tom, čo europoslanci prijali rezolúciu označujúcu Rusko za štát podporujúci terorizmus, Európsky parlament (EP) čelí hackerskému útoku. Jeho webové stránky sú aktuálne mimo prevádzky, nefungovali však aj interné systémy či wifi pripojenie v budovách parlamentu. Kybernetický útok na svojom Twitteri potvrdila predsedníčka EP Roberta Metsolaová. Podľa nej sa k útoku prihlásili “prokremeľskí” hackeri.

Služby parlamentu aktuálne riešia, odkiaľ útok pochádza a kto za ním môže byť. Pracuje sa na zastavení útoku. Ide o útok typu DDoS, ktorý spočíva v tom, že veľké množstvo počítačov začne pristupovať v jeden okamih na konkrétny server. Ten spravidla nezvládne také vysoké množstvo požiadaviek spracovať a spadne. Pre bežných používateľov sa potom takto napadnutá webová stránka tvári ako nedostupná.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

https://www.infovojna.bz/article/chmelar-zaradit-rusko-medzi-teroristicke-staty-poslancami-europarlamentu-znamena-znemoznit-mierove-rokovania

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?