Publikované: 14.02.2019

Tradičné manželstvo a salámová metóda

V roku 2006 Česi na tlak homo loby (dúhoví aktivisti) uznali inštitút registrovaných partnerstiev. Vraj, ubezpečovala “dúha” proti dôvodnému podozreniu zo začiatku salámovej metódy (poznatky a skúsenosti): “Sľubujeme, že nič iné nechceme.”

 


Salámová metóda v Česku pokračuje. Jsme fér dnes tvrdí a ohradzuje sa, že “registrujú sa len psy a autá…”
A dožadujú sa manželstiev párov rovnakého pohlavia…
A adopcií detí…
Zmieniť treba aj, že sú tu aj nadnárodné iniciatívy smerujúce k dekriminalizácii pedofílie ako “ľudského práva a práva detí…”
…vraj na základe uznania dobre informovaného súhlasu dieťaťa…
… a v “súlade” s Dohovorom o právach dieťaťa.
“Před dvěma lety v Česku vznikla iniciativa Jsme fér, která prosazuje manželství pro všechny – tedy i pro gaye a lesbické ženy. Petici na podporu tohoto požadavku podepsalo přes 70 tisíc lidí.
Podle výsledků loňského průzkumu agentury Median tři čtvrtiny Čechů a Češek souhlasí, že by lidé měli mít možnost uzavírat sňatek bez ohledu na svou sexuální orientaci, pokud se mají rádi.”
Tých 70 tisíc zrejme predstavuje pars pro toto (časť celku) celej množiny “troch štvrtín” súhlasiacej populácie..? Či?
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2731694-co-je-zabijakem-manzelstvi-lide-vedi-ale-nic-s-tim-nedelaji-rika-psycholog

V Devadesátke bolo konštatované aj, že dúhový aktivizmus za manželstvá párov rovnakého pohlavia je humbug.
Z dvoch percent populácie homosexuálov a lezieb o registrované partnerstvo alebo manželstvo majú záujem len 0,2 percentá týchto osôb.
Ponuka je nad dopytom.
Okrem toho, rovnako pohlavné páry sa až na výnimky rozpadávajú oveľa skôr, než hetero manželstvá…
HUMBUG! Väčšina rovnako pohlavných párov si nárok na registrované partnerstvá neuplatňuje. Manželstvá párov rovnakého pohlavia sú tam, kde je na ne právo, zriedkavé.
Závažnou otázkou „evolúcie“ je definícia rodiny v pohybe a premenách…
Téza rodiny založenej manželstvom muža a ženy ako základu dobre prosperujúceho a trvale udržateľného štátu sa stráca na význame a dôraze. Nad ňou je samostatný jedinec ako ekonomická jednotka, a či žije v páre (partnerstvo, manželstvo) nie je pre neo liberálny kapitalizmus a trhový mechanizmus, a v ňom voľný pohyb pracovnej sily, zaujímavé…
Preložené do “slovenčiny”, záujem veľkokapitálu je len ekonomická výťažnosť akejkoľvek osoby v produktívnom ekonomickom veku.
Je ešte rodinou to, čo ju zakladá ako manželstvo muža a ženy plus potomstvo a príbuzenstvo manžela a manželky, otca a matky? Alebo liberálny zhluk osôb ad hoc, ktorý sa vyhlási za rodinu?https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24/219411058130211
V Česku prebieha Národní týden manželství:
http://www.tydenmanzelstvi.cz/

Juraj Smatana vydal svojim ovciam tento raz pokyn k tomuto:


A čo tu treba vysvetľovať? V čom Smatana nemá jasno?
http://www.ludskeprava.sk/nienenavisti/?fbclid=IwAR07W3hETlFoCoTuEZbzXkhuJQ9g4-yIankR0M7cohhvA63toQ_TOIpCdk8#sthash.Sswok6AO.T8LoH18g.dpbs
A čo majú proti téze, že manželstvo je jedinečný vzťah muža a ženy, zakladá rodinu, dáva deti ako svojbytné “ekonomické jednotky”  single alebo v páre a a manželstve, a že práve manželstvo muža a ženy zasluhuje ochranu a podporu zo strany štátu a jeho podporných pozitívnych politík, kotlebofóbni a kresťanofóbni Weisenbacherovci vedno so Smatanovcami..? Nebolo by už načase dať stopku im?
O charaktere ĽSNS nerozhodujú oni, ani parlament, ani prezident, či ostatné politické strany, ale súd! Už si to konečne natlačte do tých svojich tupých a negramotných hláv!
Som za právny štát a súlad s Listinou práv a slobôd, Ústavou SR, s jej preambulou, kde Listina tvorí materiálne jadro ústavy!
Odkaz dúhovým lobistom: Ak sa dvaja majú radi, na pohlaví a rode nezáleží. Však aj aké kresťanské…
Majte sa radi a aj vy mňa.
Tiež názor:Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notorickyobcan

Stav vo veci návrhu manželstiev gayov a lesieb:
„V debatě, která začala loni na podzim, politici a političky po úterním hlasování zatím nepokračují. Nicméně je na místě připomenout, že jeho výsledek neodráží jejich postoje k manželství pro všechny jako takovému.
Neznamená to ani, že by Sněmovna novelu zákona zcela zametla pod stůl. K projednání by mělo dojít, i když zatím není zařazené jako pevný bod. Je však důležité, aby se k němu poslanci a poslankyně vrátili co nejdříve – to aby novela nezapadla a aby byl dostatek času k jejímu projednání.
https://www.jsmefer.cz/schuze_poslanecke_snemovny
Návrh predkladateľky Radky Maxové (ANO) bol zamietnutý:
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=69057&l=cz&fbclid=IwAR0ZmtIPGemm__X56q0XIj1a0XD9GRi6_YgVlkTFBTd2uFv5xZFGzMqcHMg

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?