Publikované: 09.07.2020

Transrodové osoby sa dožadujú našej konverzie

Nová ľavica hovorí, že ste transfóbni/e pokiaľ nemáte sex s každým pohlavím. Sexualita mimo pansexuality je nenormálna.
Akákoľvek vaša, naša sexualita, mimo pansexuality je nenormálna. Normálnou je len výlučná  pansexualita (sex naprieč pohlaviami a rodmi).
Musíte mať sex s každým pohlavím, inak trpíte transfóbiou.

Všetci tí, čo doteraz bojovali proti konverznej terapii homosexuálov, ju dnes už obhajujú v totálnom rozsahu (na margo tvrdení, že poruchy sexuality sú liečiteľné). Transrodové osoby dnes tvrdia, že: aj gay a lesbické osoby sú transfóbni/e. A mali by sa liečiť! Najbližšie k normalite majú bisexuálne osoby.
Transrodové osoby sa cítia byť diskriminované v hľadaní partnerstiev.

             
https://www.rt.com/op-ed/494189-trans-community-gender-conversion/
To všetko robia trans sexuáli/ky v boji za uznanie ich transsexuality. To znamená, že už nestačí, dámy a páni, že ste v rámci slobody a demokracie ochotní akceptovať a tolerovať transexualitu, musíte už zmeniť aj vlastnú sexualitu: Ak nechcete byť vyhlásení/é za transfóbnych, vzdajte sa všetkých vašich preferencií: heteroseuálnych, homosexuálnych aj lesbických, inak nepreukážete, že ste skutočnými spojencami transexuálov.

Pojem transrodová osoba zahŕňa okrem iného: transsexuálov (pred operáciou, po operácii alebo bez operácie), transvestitov, crossdresserov, drag queen, genderqueer, osoby vnímané adrogýnne, atď.

Sexualita je nemenná. Preto si trans osoby ťažko hľadajú pár
Lebo tak, ako to vnucujú ako „progresívci“ neomarxistickej novej ľavice v časti sexualita, to v praxi nefunguje.
Sociálna filozofia, ideológia a politiky neomarxizmu rozožierajú základy zdravej a normálnej spoločnosti.
Osoby a skupiny pod skratkou LGBTI a ďalšími, ako zanedbateľná menšina aj v strapci LGBTI, na väčšinovej spoločnosti normálnych mužov a žien, páchajú násilie.
Vedú útok proti spoločenskej hetero norme (zdravá nukleárna rodina, ako základ zdravej a normálnej spoločnosti a demografie).
Ale o tom je liberálna demokracia a jej vnímanie ľudských práv a slobôd. Či?
Pozor (nedorozumenie): Nič spoločné s klasickým pôvodným komunizmom ako ideológiou rovnosti všetkých ľudí
Neomarxizmus je poškodený plod marxizmu (Antonio Gramsci a jeho „dlhý pochod inštitúciami“ v rámci „kultúrnej revolúcie“), výplod chorých mozgov, ktorý s pôvodným marxizmom-leninizmom nemá nič spoločné.
Ide o nový typ „pseudo komunizmu“ (totality, založenej na vláde menšín nad väčšinou).

Vytvárajú dojem, že tvoria menšinu, pričom ide o pseudo menšinu, nemajúcu definičný základ pojmu menšina už tým, že do jej rámca postupne pridávajú ďalšie “menšiny v menšine”. Pojem sexuálna menšina neexistuje!

To, čo sa dnes deje v USA, je návrat a úder bumerangu, ktorý bol v časti sloboda a práva všetkých amerických rás, etník a farieb pleti vrhnutý neomarxistami v 60-tych rokoch minulého storočia…
Dúhové prajdy boli do západnej Európy exportované z USA, so vstupom do EÚ sme prevzali aj túto časť obsahu onoho “balíka” s domnelými záväzkami. Dnes sú súčasťou ich neomarxistickej dúhovej internacionály.
Neomarxizmus a jeho „nová progresívna ľavica“ ohrozuje zdravie a život normálnej spoločnosti. Ide o kvalifikovaný dôvod pre jeho umelý potrat. V súlade s Ústavou SR a jej preambulou.
Európska únia a OSN sú infikované pandemickou memetikou neomarxizmu pod false flag nových „európskych hodnôt“ ako Covidom-19. Len v dúhovej podobe s mémom “sexuálna menšina”. Má znamenať  jej práva. Ide o inštitucionalizovanú lož.
Heslo: „Musíme!“ Odpoveď: Chceme?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notoricky obcan

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?