Publikované: 24.01.2015

Trestné oznámenie

SaS (ale aj Miškovov Skok) podali trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre video, ktoré sa šíri na internete a propaguje februárové referendum o ochrane rodiny (chlapec a jeho adoptívni rodičia).
Ak by mali byť trestne stíhaní všetci, čo sa odmietavo vyjadrujú k „právam“ homosexuálov, viac ako polovica Slovenska by sedela v koncentračnom tábore.
LGBTI nie je menšina. Iba sa za ňu vydáva. Prvý dôvod – jej pestrosť (množina „podmenšín“). Druhý – ako menšina nie je zakotvená a definovaná ústavou.
Inkriminované video Aliancie je vyjadrením názoru a presvedčenia. V opore o ústavou garantovanú slobodu slova.
SaS samé seba skopáva z politickej scény. Sulík v EP, Schlesinger – zástupkyňa po dobu jeho neprítomnosti.
Strata rozumu a súdnosti. Pokus – omyl. Priehľadné. Triviálny liberálny populizmus. Čitateľný aj negramotnými. Homosexuálny Anal Leasing.
Blahová – hovorkyňa nezmyslov. Bez právneho vedomia. Trestný čin musí mať preukázateľný reálny následok, ktorý sa stal, alebo ktorý hrozí (škoda, ujma, na majetku, zdraví, živote, osobnej integrite, psychike…).  Video s chlapcom a dvomi homosexuálmi je referendová kampaň, trestné oznámenie právnický bluf a referendová antikampaň.
SaS i Skok „zacítili“ potenciálneho voliča – jednu „menšinu“. Sú z jednej liahne. Zaliečavo ju, zneužitú, škrabkajú pod bradičkou. SaS jej možno ponúkne aj marihuanu – tá lieči aj mindráky.
„Zatímco křesťanské strany referendum aktivně podpořily, jeho nejzavilejšími odpůrci se příznačně stali liberálové ze strany Svoboda a Solidarita (SaS – „bratrská“ strana českých Svobodných Petra JsemCharlie Macha), kteří nyní stojí v jedné řadě s nejagresivnějšími aktivisty z mocné homosexuální lobby.
Strana Svoboda a Solidarita je přesvědčena, že nesmyslné referendum, které je namířeno vůči konkrétní menšině, by se konat nemělo. Je stejně zbytečné a nic neřešící jako ústavní ochrana manželství, kterou nedávno společně schválili SMER a KDH. Jde jen a jen o snahu omezit život párům, které nežijí podle představ církve,” řekl předseda SaS Richard Sulík, aniž vysvětlil, jak se takový život „omezuje“.
SaS považuje referendum za upevnění kultury nesnášenlivosti a netolerance na Slovensku a věří, že většina občanů rozpozná nebezpečí, které vyplývají z tohoto referenda a nezúčastní se hlasování,“ míní Sulík ve snaze co nejvíce „upevnit kulturu“ nesnášenlivosti a netolerance vůči těm, kdo narozdíl od něj ještě neztratili kontakt s kořeny vlastní civilizace.“

Toto trestné oznámenie je kontraproduktívne – potvrdilo moje rozhodnutie zúčastniť sa referenda. Tých (údajne zbytočne vyhodených) 6 miliónov popri miliardových stratách daňovými únikmi, zlyhaním ficovej politiky jednej poisťovne, II. piliera, v korupcii, províziách (predražených tendroch) mi za to stojí!

http://pohladobcana.blogspot.sk/2015/01/richard-sulik-politik-ktory-klame.html
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1447-v-bratislave-za-prahu-slovensko-pred-bitvou-evropskeho-vyznamu-spinave-metody-proti-obrancum-rodiny-vyhruzky-zabitim-deti-satanovi-zbrojnosi-na-nohou.htm

Členka a politická “posila” strany Sloboda a solidarita: http://www.lifenews.sk/node/7536

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/343342-sas-podala-trestne-oznamenie-pre-referendove-video/
http://www.hlavnespravy.sk/juraj-miskov-podava-trestne-oznamenie-pre-reklamne-spoty-k-referendu/519933

P.S. Podarené vyjadrenie jednej transsexuálnej osoby k Aliancii a adopciám (a kde sú ostatní – mlčiaci?):

Čo na to „ľudskoprávni aktivisti“ – riaditeľ Inštitútu ľudských práv Peter Weisenbacher, Martin Macko a Jana Jablonická Zezulová z Iniciatívy Inakosť, Romana Schlesinger z Queer Leaders Fora a bývalá hovorkyňa Dúhového PRIDE Bratislava, Andrej Kuruc z Nomantinels, Christián Havlíček a Romi Kollárik z organizácie TransFúzia a Robert Furiel z PRIDE Dúhové Košice? A, riaditeľka Odboru rovností MPSVaR – protagonistka neomarxistickej ľavicovo liberálnej, feministickej a genderovej ľudskoprávnej „stratégie“ Ing. Oľga Pietruchová?

Všetci vieme, že výsledok sa dozvieme až po referende. Ale i to, že tento humbug pred referendom môže naplniť svoj zlý účel.

P.S. Aj toto je rodina?

Zákon o referende a trestný zákon hovorí aj o tomto (odporúčam do pozornosti všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pokúšajú referendum zmariť alebo znefunkčniť):
Marenie prípravy a priebehu volieb a referenda:
(1) Kto inému násilím alebo hrozbou násilia, alebo ľsťou bráni vo výkone ústavného práva voliť alebo hlasovať v referende, alebo iného takým spôsobom k výkonu takýchto ústavných práv núti, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
(3) Odňatím slobody na 1 rok až 5 rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odst 1 …
a) záväzným spôsobom konania,
b) ako verejný  činiteľ,
c) z osobitného motívu,
d) alebo verejne.

A keď už, platí to aj pre týchto a im podobným, darebákmi nasadených hlúpych, použitých a zbabelých darebákov (aj s dikciou trestného zákona o nevyhnutnej obrane, krajnej núdzi a použití zbrane…):

  • SlabéVýborné (-3 skóre, 17 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?