Publikované: 21.12.2020

Trump dementuje správy o stannom práve a nových voľbách

Prezident Trump označil Johna Boltona za „jedného z najhlúpejších ľudí vo Washingtone“ po tom, čo jeho bývalý poradca pre národnú bezpečnosť vyhlásil poplach nad správou, že Trump zvažuje Flynnov návrh na zavedenie stanného práva a nové prezidentské voľby pod kontrolou armády.

Bolton v sobotu reagoval na správu, že Trump rokoval o návrhu prvého prezidentovho poradcu pre národnú bezpečnosť, Michaela Flynna, „zopakovať“ prezidentské voľby pod vojenským dohľadom.
Pravdivý je Flynnov návrh, lož je, že Trump ho prijal a osvojil si ho.
Pravdou je aj, že o návrhu sa rokovalo v Oválnej pracovni Bieleho domu. I to, že bolo búrlivé ako výbor SCOTUS, ktorý v pomere 7:2 zamietol žalobu Texasu proti výsledkom prezidentských volieb v štyroch štátoch Únie.
Najvyšší súd USA 11.12. cestu k pravde o voľbách zbabelo zamietol pod stôl a koberec. Nič na tom nezmení ani Bidenova inaugurácia.

Najvyšší súd mal v rukách pravdu. Umyl si od nej ruky ako Pilát.
Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Charisma Media Stephen Strang hovoril s pastorom Rodneym Howardom-Brownom z Tampy na Floride v epizóde podcastu Strang Report. Howard-Browne potvrdil, že jeho informácie pochádzajú od úradníka Najvyššieho súdu, ktorý mal povedať:
„Sudcovia sú zvyčajne pokojní. Stretávajú sa za zatvorenými dverami a nikdy nič nepočujete. Bol to krik, zreteľne počuteľný na chodbe“.
Howard Browne povedal, že s referentom sa stretli osobne pre nedôveru k telefónu. Predseda súdu John Glover Roberts mal kričať: „Budete zodpovední za nepokoje, ak prevezmeme prípad!?“ A sudcovi Neilovi Gorsuchovi: „Nehovor mi o Bushovi proti Gorovi. Vtedy sme neriešili nepokoje a ty zabúdaš, aká je tvoja rola!“
„A nechcem nič počuť od dvoch nižších sudcov, poviem vám, ako rozhodnúť!“
Sudca Clarence Thomas vraj Robertsovi povedal: „John, to ale bude koniec demokracie.“
„Je zrejmé, že predseda najvyššieho súdu sa bojí a je zastrašovaný Antifou a hrozbou nepokojov agresívnej neomarxistickej ultra ľavice.“
Majte informácie: http://www.blogovisko.sk/koniec-americkej-demokracie.html

Trump tiež nevymenoval Powella za osobitného zástupcu pre vyšetrovanie prípadov rozsiahleho podvodu s voličmi. Nesúhlasil ani Trumpov právnik Rudy Giuliani.
https://thehill.com/homenews/administration/531032-trump-pushes-back-on-martial-law-reports-fake-news
Trump v ďalšom tweete  uviedol, že správa New York Times o stretnutí a úmysle bola „Fake News“.
K možnostiam: Donald Trump je až do inaugurácie Joe Bidena úradujúci prezident USA.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?