Publikované: 15.12.2020

Trump sa nevzdáva

Bidenovo volebné víťazstvo bolo potvrdené 14. decembra Zborom voliteľov USA. Ratifikované má byť 6. januára Kongresom. Trump je ale až do Bidenovej inaugurácie 20. januára 2021 úradujúci prezident USA.
Jeho žaloby „bez dôkazov“ boli zamietané, konať vo veci odmietol odstupujúci generálny prokurátor Wiliam Baar, aj výbor SCOTUS (Najvyšší súd USA).
Písal som, že Najvyšší súd mal žalobu prevziať, prejednať a vyhlásiť voľby za zmätočné a neplatné; malo nasledovať vyhlásenie nových volieb. Neprijal, zamietol a nevyhlásil. Som si istý, že mal.
Riadne, korektné a regulárne voľby mali vykazovať tieto znaky:
Papierové hlasovacie lístky. Žiadne počítače. Ručne počítané hlasy, s kontrolou oboch volebných strán a nezávislých pozorovateľov. Iba registrovaní voliči s preukazmi totožnosti s fotografiou na preukázanie pobytu. Covid bezpečné, so živým voličstvom s rúškami a osobnými odstupmi v radoch. Jednotné pravidlá bez zmien počas volieb. Takými tieto voľby neboli. Precedens v dejinách prezidentských volieb USA. Mám ich za nepresvedčivé, zmätočné a preto neplatné (čierna škvrna americkej volebnej demokracie).
Písal som aj, že „začnú sa diať veci“. Zrejme začnú. Ale až po vyčerpaní všetkých Trumpových možností lege artis a ex offo (právny poriadok USA).
Netvrdím to len ja, ale Najvyšší súd USA v pomere 7:2 aj s „Trumpovými tromi sudcami“ zbabelo a pre svoje pohodlie zlyhal a „umyl si ruky“ ako Pilát.

Bývalý poradca prezidenta Donalda Trumpa pre národnú bezpečnosť Michael Flynn, ktorý dostal prezidentovu milosť, minulý týždeň zverejnil článok vyzývajúci Trumpa k vyhláseniu stanného práva.
Žiadal v ňom prezidenta ako hlavného veliteľa armády ozbrojených síl, aby nové voľby boli vykonané pod kontrolou a dohľadom armády, dôvod:
Ohrozenie národnej bezpečnosti USA domácim prostredím deep state a zahraničím (vplyv Ruska nemá logiku).
Logiku má zásah Číny: https://www.breitbart.com/radio/2020/12/14/mike-pompeo-china-infiltrating-our-government-businesses-schools/
Ako príklad poukazuje na pozastavenie habeas corpus prezidentom Abrahámom Lincolnom počas občianskej vojny. Tá hrozí USA aj teraz (alternatíva podľa Flynna).
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9010699/Newly-pardoned-Mike-Flynn-calls-Donald-Trump-suspend-Constitution-declare-martial-law.html
Otvorené alternatívy
Omilostenie Gen. Michaela Flynna bol signál, začiatku krokov, ktoré 4 roky Trump robiť nemohol a začal robiť politiku, akú chcel robiť celé 4 roky, ktoré pre jeho izoláciu a obštrukcie systémom deep state skorumpovaných amerických súdov sa nedalo. Dôkaz: Aj výsledok volieb.

O prezidentovej milosti pre Juliana Assangea sa hovorí už dlhšie. Signály, že by sa tak malo stať:


Ak aj toto omilostenie prebehne, bude to otvorené vyhlásenie vojny nielen Deep State, ale predovšetkým celému systému Pax Americana, ktorý drží pri moci nielen legislatíva v Kongrese, ale aj justície, na čele s Najvyšším súdom.
Tieto dve mocenská telesá chránia systém Pax Americana  a Deep State.
K Kongresu USA 6. januára (možná alternatíva jeho výsledku):

A „vráti“ Najvyšší súd do „hry“.
Obe strany sa hrajú na protivníkov, sú ale len dvomi stranami jednej mince americkej moci Pax Americana a dep state (hlboký štát) ktorý združuje demokratov a republikánov pod vlajkou sionistickej liberálnej globalizácie USA a Trump je v dejinách prezidentstva USA asymetrický prvok, ktorého bolo treba odstaviť za každú cenu.
WASHINGTON – Agentúra Cybersecurity and Infrastructure Security Agency (CISA) v nedeľu 13.12. vydala núdzovú smernicu 21-01 ako reakciu na kompromis, týkajúci sa produktov SolarWinds Orion, ktorý v súčasnosti zneužívajú zlomyseľní činitelia.
Táto núdzová smernica vyzýva všetky federálne civilné agentúry, aby okamžite preskúmali svoje siete, či neobsahujú indikátory kompromisu, a okamžite odpojte alebo vypnite produkty SolarWinds Orion.
„Kompromis produktov pre správu sietí Orion od spoločnosti SolarWinds predstavuje neprijateľné riziko pre bezpečnosť federálnych sietí,“ uviedol úradujúci riaditeľ CISA Brandon Wales.
„Cieľom dnešnej smernice je zmierniť možné kompromisy v rámci federálnych civilných sietí. Žiadame všetkých našich partnerov – vo verejnom aj súkromnom sektore – aby vyhodnotili ich vystavenie tomuto kompromisu a zabezpečili ich siete pred akýmkoľvek vykorisťovaním.“
https://www.cisa.gov/news/2020/12/13/cisa-issues-emergency-directive-mitigate-compromise-solarwinds-orion-network
Toto je piata mimoriadna smernica vydaná agentúrou CISA na základe právomocí udelených Kongresom v zákone o kybernetickej bezpečnosti z roku 2015.
Všetky agentúry prevádzkujúce produkty SolarWinds by mali agentúre CISA poskytnúť správu o dokončení zabezpečenia dotknutých sietí a subjektov do 14. 12. 2020 do 12:00 východného štandardného času.
Preventívne mali urýchlene vypnúť všetky počítače a odpojiť ich od siete internetu.
Ako to súvisí s medializovanými masívnymi výpadkami Google, sa uvidí…
Budeme ešte počuť a čítať o spoločnosti Dominion Voting Systems (elektronický hlasovací systém) ktorý mal byť zapojený do odoberania hlasov jednému a pridávaniu druhému volebnému kandidátovi. Tým druhým mal byť dnes prvý Joe Biden. Prvé dementi od Dominion už médiami prešlo.
https://www.theepochtimes.com/dominion-voting-systems-uses-firm-that-was-hacked_3617507.html
Ak by voľby boli vykonané riadnym spôsobom (osobné hlasovanie papierovými hlasovacími lístkami) nie elektronicky ani korešpondenčne a riadne kontrolované obomi a treťou nezávislou stranou, voľby uznám za regulárne a platné.

Putin sa vyrovná s každou alternatívou. Má svoj prediktor, ktorý zakladá nová (tretia) ústava Ruska zo 4. júla 2020, svižne uvádzaná do života. EÚ sa nevyrovná. Nemá prediktor. Chýba jej “páníček”. Na svojprávnu sa len hrá…
Ak vysvitne, že do volieb v USA sa miešala aj EÚ, a „pridala“ na výsledku, bude to mega škandál a strata autority EÚ, v časti (ne)zasahovanie do vnútorných záležitostí iných mocností a štátov…
Príde ale: “My nič, my sme nevedeli…“
V hre na manipulácii volieb má mať jej digitálne prsty aj Čína, ale kto sleduje aj iné zdroje, než pro bidenovský a „liberálno-demokratický“ mainstream, info „zachytil“ a čaká, čo sa bude diať…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Putin si vyčkal na výsledky a blahoželal Bidenovi:
https://www.reuters.com/article/us-usa-election-russia/putin-congratulates-joe-biden-on-u-s-election-victory-kremlin-idUSKBN28P0PC?il=0

V článku zmieňujem, že: „Budeme ešte počuť a čítať o spoločnosti Dominion Voting Systems (elektronický hlasovací systém) ktorý mal byť zapojený do odoberania hlasov jednému a pridávaniu druhému volebnému kandidátovi. Tým druhým mal byť dnes prvý Joe Biden.“
Než som prešiel a schválne to robím, iné nezávislé zdroje, najmä tie, ktoré nie sú v Smatanových zoznamoch „konšpiračných a nedôveryhodných“ médií a zdrojov, aby som si nezľahčoval robotu a zachoval „tvár“ zistil som  “zaskočený a predbehnutý” že Aeronet sústavne pracoval s týmto výsledkom:
https://www.youtube.com/watch?v=pMjCi56zrHg&feature=emb_logo
Široko medializované a riadne ozdrojované. Kompletka je tu:
https://aeronet.cz/news/video-volebni-komisarka-v-georgii-predvedla-falsovani-prepisovani-mazani-a-duplikovani-hlasu-a-volebnich-listku-v-tabulacnim-softwaru-firmy-dominion-voting-systems-a-zastupcum-vysetrovaci-komise/
Písal som, že po 14. decembri sa budú diať veci. Dejú sa.
P.S. Ak si kto myslí, že Putin o ničom nevie, mýli sa. Jeho blahoželanie Bidenovi v súlade s volebnými pravidlami USA bol ďalší jeho správny krok. Zavinšoval, lebo v slušnej spoločnosti sa tak patrí, … a čaká ďalej…

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?