Publikované: 13.10.2020

Tu niet o čom, alebo je? Pozrime sa na to, či tak takto…

Samosudkyňa Špecializovaného trestného súdu Ružena Sabová v utorok 12. októbra v kauze šekov s extrémistickou symbolikou uznala predsedu politickej strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) a poslanca parlamentu Mariana K. za vinného.Príklad osoby Mariána Kotlebu potvrdzuje, že všeobecná inteligencia plus vzdelanie nerovná sa múdrosť. A nie je to ani „vychcanosť“.
Aj inteligentná a vzdelaná osoba môže byť hlupák, či prinajmenej vzdelaný a inteligentný blbec.
Na druhej strane, neprávoplatne odsúdený Marián Kotleba má nepriestrelnú pravdu, že:
ttps://www.hlavnespravy.sk/kotleba-ocakaval-som-oslobodzujuci-rozsudok/2316664
Osobná poznámka editora: Nie, v žiadnom prípade som oslobodzujúci rozsudok neočakával, dokonca ani podmienečný či finančný trest. S ním „obišiel“ len pán Rostas (predtým bezúhonný) za jeho článok: „Klin židov medzi Slovanmi“. Po rozsudku nad Kotlebom sa aj Rostas priblížil k možnému nepodmienečnému trestu…
K veci: Národný a vlastenecký princíp Slovenska ako národného štátu, kde štátotvorným národom sú autochtónni (pôvodní, domáci) Slovenskí občania, v spolužití s národnostnými a etnickými menšinami a skupinami, je dostatočne jasne a zrozumiteľne zakotvený v preambule Ústavy SR.
Postavenie národnostných a etnických menšín je definované zákonom.
Varovanie Slovákom! Liberáli neomarxistickej proveniencie povedú frontálny útok na preambulu Ústavy v časti národný princíp Slovenska, s cieľom zmeniť ho na občiansky princíp a rozšíriť ním taxonómiu menšín o inak neexistujúce menšiny, ktoré nemajú oporu v definícii pojmu menšina.
Slovensko bolo ako národný štát definované a medzinárodným spoločenstvom uznané Trianskou zmluvou a Ústavou 1920.
Politický štatút Slovenska chcú zo štandardnej parlamentnej demokracie zmeniť na liberálnu demokraciu, čo nemá oporu v Ústave SR.
Do ústavného prostredia chcú infiltrovať liberálnu ideológiu, čo je neprípustné ani v zmysle Čl.1 odsek 1 v časti ieológia.
Táto ideológia v sebe zahŕňa (1) gender (dúha) a (2) migračné politiky s duchom takzvaných nových paneurópskych univerzálnych hovnôt… (sorry, preklep).

Krajná pravica v slovenskom registri politických subjektov skončila, teraz by bolo načim venovať sa krajnej novej neomarxistickej ultra ľavici.
Rozsudok by mal pre Slovensko znamenať upokojenie a neutralizáciu krajnej pravicovej a opozičnej ľavicovej politickej scény. Nebude.
Tým, že bude nasledovať úspešný druhý prokurátorský návrh na zrušenie ĽSNS by sa mala „stiahnuť“ krajná liberálno-fašistická nová progresívna ľavica, čo sa ale nestane. To od utorkového rozsudku nehrozí, lebo, naopak:
Rozsudok nad Kotlebom je pre Tomáša Honza lacný a takmer bezprácny výťah do kresla generálneho prokurátora.
Až mám chuť chcieť lex Lipšica za špeciálneho prokurátora. Lebo aj u mňa platí:
1. Len blbec nemení svoje názory;
2. Pevné zotrvanie na filozofickom svetonázore a hodnotovej orientácii:
Viera v národný štátotvorný princíp, vlastenectvo a národovectvo (preambula Ústavy SR), pôvodné európske kresťanské hodnoty, manželstvo muža a ženy a rodina založená len takýmto manželstvom ako základná jednotka dobre prosperujúceho živého štátu a jeho udržateľnej budúcnosti.
Ako občan manévrujem vo vymedzenom danom mi priestore zvažovaných možností výberu. Daniel Lipšic vzišiel z kresťansko-demokratického prostredia.
Toto bola ale planá úvaha: Daniel Lipšic nie je bezúhonná osoba. Bol právoplatne odsúdený za zabitie. U mňa bez šance. Nad zmenou názoru (bod 1) je bod 2 (nemenné hodnoty a zásady).
Okrem toho trvám na tom, že prokurátorom by mal byť prokurátor. Náročná kvalifikačná prokurátorská skúška má svoj zmysel a účel!

Likvidácia extrémnej novej neomarxistickej neofašistickej ultra ľavice by chcela iného, inteligentnejšieho a vzdelanejšieho či „vychcanejšieho“  prokurátora. To je ale oveľa sofistikovanejšia práca, lebo:
Liberálni neofašisti novej progresívnej neomarxistickej ultra ľavice sa vydávajú za antifašistov.
Zlá správa: Nič také dnes „nehrozí“. A to pod krytím pseudo odborníkov na extrémizmus, typu trebárs Daniel Milo, neomarxistické sorosovské mimovládky,  a predsedníčka PS Irena Bihariová…
Prokuratúra kryje, zľahčuje a toleruje skutky darebákov typu Havran a jeho „hanopisy“, Lorenc, Kalmus, Arpád Soltész (otvorená nenávistná slovakofóbia); Rostas nesmel citovať Štúrovcov, GP toleruje otvorené nenávistné verbálne útoky (hate speech) proti cirkvi a kresťanom; má ich za slobodu slova…
O tom, že si Kotleby nahádzali sami dobrovoľne, vedome a aktívne polená pod nohy, niet pochýb (preto na obhajobu Kotlebu nepohnem ani prstom; napokon ani oni mňa nepoznali, lúčim sa s nimi citátom Ježiša:
„Odíťte zlorečení, nepoznali ste ma ani ja vás nepoznám!“
Chcel som im pomôcť, prinajmenej varovaniami, lebo ako parlamentná strana
a/ neutralizovali liberálov,
b/ mali dobré návrhy.
Navyše, niet u nich náznak akejkoľvek pokory. Mám ich za pseudo nacistických a pseudo kresťanských „hruďobijcov“. Ani jedno ani druhé. Nepostaví sa za nich ani KBS, bez šance je Kuffa…
Na dôvažok: „Akou zbraňou bojuješ, takou zahynieš!“ Hra prestala byť hrou.
Diagnóza: To, čo predvádzali a predvádzajú je plytké pseudo kresťanstvo, ktoré s pravým kresťanstvom nemá nič spoločné, pozérstvo, prevádzanie sa.
Poznámky (kúsok možnej obhajoby): Prokurátorovi Honzovi a sudkyni Sabovej „splynul“ pojem nacionalizmus s nacizmom (Hitlerov národný socializmus) v jedno, pričom definícia oboch pojmov je odlišná. Pologramotne sa manipuluje s pojmom fašizmus, a málokto reálne vie, čo to je… (toľko máličko k zásade in dubio pro reo, pre zmiernenie rozsudku druhého stupňa; podmienka to ale nebude). Pán Kotleba si svoj trest odkypá v režime voľného pohybu možno len monitorovaný náramkom.
Koniec koncov, pre konzekvencie (zrušenie strany) nie je podstatná výška trestu ale právoplatnosť rozsudku druhého stupňa prípadne Najvyššieho súdu.
Vysvetlivka: Proces je politickou objednávkou z najvyšších kruhov EÚ, ktorá ostrakizuje akýkoľvek náznak nacionalizmu, ktorý vo svojom význame neznamená nič iné ako národovectvo, vlastenectvo a patriotizmus. Chcú ho mať v jednom vreci s gréckym Zlatým úsvitom, nemekou AFD či holandským Geert Wildersom…
Ibaže v programe ĽSNS nenájdete náznak národného socializmu (nacizmu), leda: “Svoje si nedáme, cudzie nechceme!”. A len čisté prvky prirodzeného, zdravého, normálneho národného (nacionálneho) identitárstva.
Ale aj Marine le Pen), ktorej aj na adresu EÚ (ani nešťastným Kotlebovcom nejde o nič iné, len toto):

Návrh GP (reparát neúspešného predošlého) na zrušenie Kotlebovej strany ĽSNS bude do podateľne NS doručený bez zbytočného odkladu. Už ani pes po nich neštekne.
Občania, Kotlebovci, pokojne sa rozíďte. Hoops! Nerozchádzajte sa, ale sa “zastavte” (hymna SR) premýšľajte a hľadajte riešenia… (rozsudkom ste dostali signál na zjednotenie sa).
Prvostupňový rozsudok je fakt, ku ktorému sa aktívne “prepracoval” sám Marián Kotleba, vezmite ho na vedomie.
Prvostupňový rozsudok je aj signál aj pre ich europoslanca Uhríka a EP. Ten na svojej fb stránke toto:


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik
Preklad do slovenčiny: Liberálna fašistická diktatúra, vydávajúca sa za anti fašistickú; Trump vo vzťahu k BLM a Antifa má rovnaký názor, ktorý je ostrakizovaný a odsudzovaný liberálnymi demokratmi; ide o jasný ultra ľavicový extrémizmus!
Slovenské OČTK (PZ a GP) ignorujú Ústavu SR!
Prokurátor Tomáš Honz je špecialista na krajnú pravicu. Slovensko nemá prokurátora špecialistu na krajnú ľavicu. Sudkyňa Sabová rozhodla nestranne, podľa preložených dôkazov a znaleckých posudkov. Kotlebova obhajoba bola irelevantná.

Aj preto znova, na základe rozsudku, ktorý zmení pomery v parlamente, mám ďalší dôvod pre toto: Žiadam o predčasné voľby!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?