Publikované: 21.02.2020

Tváre liberálnej demokracie

K blokovaniu vstupu ombudsmana Křečka do budovy českého úradu ombudsmana a rečníckeho pultu v rokovacej sále slovenského parlamentu
Stanislav Křeček: “Radikálnym zástupcom a ich „demokracii” ustupovať nebudem. Dnes blokujú ombudsmana, zajtra snemovňu, pozajtra trebárs Pražský hrad a prezidenta. Do úradu som sa mohol dostať iným spôsobom, napríklad cez garáže, ale nemyslím si, že sa má takému správaniu ustupovať.“
Akciu liberálnych demokratov stopla polícia.
https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/jihomoravsky-kraj/3051204-radikalnim-zastupcum-demokracie-ustupovat-nebudu-rekl-novy
K blokovaniu rečníckeho pultu v rokovacej sále slovenského parlamentu
Ústavný právnik Peter Kresák: „U nás chýba to, na čo som upozorňoval už pri novele rokovacieho poriadku, čo existuje v iných krajinách, takpovediac „parlamentná polícia“ – služba, ktorá bude mať možnosť vynútiť rozhodnutie predsedu parlamentu. Keď raz predseda parlamentu rozhodne, že niekto sa správa nevhodne, nerešpektuje jeho rozhodnutia, tak by mal mať aj poriadkovú službu, ktorá by vykonala jeho rozhodnutie zabezpečiť poriadok. Keby sme mali takýto orgán, v tejto situácii, ktorú tu máme dnes, by tí poslanci, ktorí blokujú rokovanie parlamentu, mohli byť vyvedení zo sály a rokovanie by sa mohlo začať.“ Polícia zasiahnuť nemohla, lebo na to nemala právny titul.
https://www.hlavnespravy.sk/keby-mali-parlamentnu-policiu-situacia-parlamente-by-bola-jednoducho-riesitelna-hovori-byvaly-ustavny-sudca-peter-kresak/2059109
Europoslanec z Progresívneho a rozumom degresívneho Slovenska Michal Šimečka, syn starého Sorosovho Šimečku najnovšie vyhlásil, že “nemôžu dovoliť, aby Kotlebovci obsadzovali verejný priestor” (k predvolebnému mítingu v Novom Meste nad Váhom).
Blokovaniu rečníckeho pultu v rokovacej sále šiestimi „liberálmi“ okolo Beblavého a PS/SPOLU parlamentu a 58. parlamentnej schôdze v utorok a stredu s pokusom pokračovať aj vo štvrtok, ale tlieskal.

Kotlebovci k situácii v parlamente: Na tri minúty zhasnite kamery v parlamente a vec vyriešime.“
A ozval sa krik “liberálnych demokratov”.
Liberálmi a liberálnymi demokratmi je už pred voľbami vedený útok proti základným ľudským, občianskym, politickým (aj náboženským; kresťania) právam.
OČTK nereagujú, lebo na to nemajú explicitný právny titul. Nemajú inštrukcie proti extrémizmu a terorizmu zo strany ultra liberálov, takzvaných „liberálnych demokratov“. Legislatívne vákuum.
Pojem liberálna demokracia a liberalizmus je orwellovský mém. Newspeak a double speak. Lož a faloš. Hrozba tretej totality. Zásluhou „negramotného“ voličstva je Slovensko v nebezpečenstve a hrozbe liberálneho fašizmu. Liberálni fašisti si dnes hovoria antifašisti.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?