Publikované: 28.01.2014

Tých 400 miliónov korupčných zaplaťte vy, súdruh Fico a členovia Smer-SD.

Už sme to kedysi videli a boli nútení ho žiť. V lágri obohnanom ostnatým drôtom. Mnohí dnes predstierajú, že si nevedia spomenúť, v ktorej krajine to videli a nech sa to zdá akokoľvek nepravdepodobné aj to, čo videli a žili.

Poviem vám to na plné ústa. Vy, bimarxista a bikatolík Róbert Fico a biohlupovač tých, pre ktorých je aj to najnepravdepodobnejšie svetielko istoty je prirodzenou nádejou , na Vám sú na posmech.

Po šesťdesiatichšiestich rokoch prichádzate, ako privandrovalec na Slovensko, s obludnejším marxizmom s akým tu mátožil opilec Gottwald.

Viac ako 4 milióny občanov Slovenska odmieta Vás a vašu politiku a žiada, aby ste niesli dôsledky za svoje činy. Nielen politické.

Nie sme unavení ani vyčerpaní zo strachu, ktorý tu šírite.

Strachu nezamestnanosti, obáv z neopodstatnených zvyšovaní daní a odvodov, ktoré členovia neštandardnej strany vami vedenej rozhajdákajú ešte skôr, ako dorazia do štátnej pokladnice. Z ostnatých drôtov, ktoré natiahol predseda Domu hrôzy, parlamentu, aby udržal novinárov ďaleko od vašich opilcov reagujúcich na palec jednej ruky, ktorá druhou rukou za tento výkon berie takmer šesť tisíc eur.

Zo strachu z vášho rasizmu, výsmechu vlastenectvu, výsmechu židovsko-kresťanskej kultúre i hodnotám Novembra 1989.

Toto je naša krajina, náš štát, ktorý v čase vašej novembrovej nevšímavosti sa prihlásil k hodnotám západnej civilizácie i jej forme demokracie. Vtedy občan zmenil svoj životný štýl, ktorým vrátil po 66 rokoch verejne do svojho života Boha, ako súčasť svojej dvojtisícročnej kultúry.

Ak sú hodnoty, o ktorých píšem pre Vás urážajúce, zoberte sa a odíďte. Choďte a nájdite si inú krajinu, kde Vám vašu ideológiu, ktorá sa historický znemožnila a ktorá je hanbou pre ľudstvo, budú akceptovať.

Dnes ste sa v blogu na HN zo strachu predstavy, že aj na Slovensku sa dá do pohybu Ulica. Áno, takto pejoratívne značkuje Občanov, ktorí sa nikdy nezmierili s Vašou „politikou“.
Chcete vraj rokovať za stolom a dohodnúť sa.
No a tak sa pýtam , či chce rokovať napríklad so mnou o týchto otázkach :

a) Vaším politickým lobizmom získal Mečiarov podnikavec František Hodorovský dva najväčšie železničné tendre za takmer 400 miliónov eur. Brussel prešetruje oba a odmieta ich preplatiť z eurofondov a tak hrozba, že ich zaplatia tí, ktorých sa bojíte, Občania, je viac ako reálna. Otázka – „Nemali by ich zaplatiť členovia Smer-SD spolu s najvyššími zodpovednými funkcionári vašej neštandardnej strany“ ?

b) Niekoľko diaľničných tendrov podivuhodne “vyhral” Doprastav a.s. na ministerstve súdruha Počiatka napriek tomu, že šlo o firmu, ktorá bola na hrane bankrotu a ktorá čelí najvyššej pokute Protimonopolného úradu za kartelové dohody. Takže otázka – „Ktorí traja členovia vašej vlády sa stali vlastníkmi Doprastavu a.s.“ ?

V našej krajine a našom štáte je veľa tých, ktorí boli kedysi nútení „prijať“ hlúpych vládcov riadených Moskvou.

Dnes v našej krajine a našom štáte žije málo tých, ktorí po 23 rokoch chcú potiť svoj život  preto, aby vaša moc ich iba rozdistribuovala medzi bývalých členov komunistickej strany, eštebákov, „celebrity“ hodujúce pri vašom stole za naše peniaze a blondýnkam na ich nechty.

 

 • SlabéVýborné (+199 skóre, 205 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Roman Huťa

  +

 2. Blbolog

  Súdruh Varga, od kedy má MO SDKÚ-DS v Marietáli 4 milióny členov? :-OOO

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?