Publikované: 08.01.2015

Účasť či neúčasť v referende – dilema?

Hlasovanie v referende údajne nič nevyrieši. Kto toto tvrdí – „on hospodu svou na omylné roli má…“
V kontexte udalostí (Paríž verzus radikálny islam, multikulturalizmus, gender ideológia a feminizmus) je vzájomná súvislosť kontextov bezprostredná a priama. Kladie otázky zachovania európskej civilizácie, ktoré je možné len zotrvaním na štandardných a pôvodných hodnotách ľudskosti vo svetskom i kresťanskom aspekte. Ľudsko-právne ideológie sú dvojsečným mečom, ktorý vo vzťahu a/ k multikulturalizmu (imigračné politiky), b/ povyšovaniu homosexuality a ostatných sexuálnych deviácií na normu sexuálneho správania už nielen polarizuje spoločnosť, ale ju flagrantne radikalizuje.
Ak bude Brusel naďalej ignorovať pôvodný uholný kameň Európy návratom k trvalým a nemenným hodnotám, založeným na pôvodnej autochtónnej kultúre kontinentu a národných štátov postupným odkrajovaním ich autonómie a suverenity salámovou metódou – čo sa flagrantne deje, zlikviduje sám seba a Európu vymaže z mapy sveta.
Vlády členských štátov EÚ sú zmätené a nevedia, čo si počať so svojimi zahraničnými politikami smerom von (islam a Rusko/Ukrajina). Jediné, čo si uvedomujú, aby si zachovali tvár – je (zjavne chabá, neistá a falošná) deklarácia jednoty s centrálnymi politikami Brusela. Dôvod – Brusel a jeho šéfka Merkelová sú zdrojom autodeštrukčného správania EÚ.
Multikulturalizmus je ideológia voľného pohybu osôb, tovarov a služieb v rámci EÚ (v jej vnútri i obomi smermi – von a dnu). Skrýva sa za vznešenosť ľudsko-právnych ideí. A v skutočnosti za krvavú VFR. Neskrýva však pravdu – ultra liberálny kapitalizmus potrebuje lacnú pracovnú silu z chudobných krajín tretieho sveta.
V apríli 2012 Európska komisia v reakcii na vysokú mieru nezamestnanosti v Európe predstavila súbor opatrení na podporu tvorby pracovných miest, tzv. „balík pre zamestnanosť“.
Prečo potrebuje imigrantov, ak nevie zamestnať vlastných domorodých občanov?
Prečo prijíma imigrantov, ak ich nedokáže integrovať do autochtónneho prostredia národných štátov EÚ?
Preto. Lebo lož. Ak nie tá, tak pre existenciu EÚ dnes už zjavný blud a nezmysel. Najvyšší čas pre tvorenie dôvodnej a oprávnenej, korektnej  diskusie na tému multikulturalizmus v Európe. Zároveň o príčinách a dôvodoch euroskepticizmu.
Cameron kladie Bruselu a Merkelovej oprávnené otázky a požiadavky. Dôvod – pôvodne „pionieri“ multikulturalizmu v západnej a severnej časti Európy sa hadom, ktorých si ako prví v enormných množstvách a farbách (kultúr a náboženstviev – najmä islamu) uhniezdili na svojich hrudiach, sú v prvom slede ako ciele radikálneho expanzívneho islamu. Stredná a východná časť EÚ spozornela a zrozpačitela. Neriešený problém sa dotkol Česka (vnútorne rozdelená spoločnosť za a proti Zemanovi a Okamurovi).
EÚ svojim „myslením“ ohrozuje samú seba.
K problematike zmyslu a významu referenda vo vzťahu k jednej dúhovej menšine agresívne sa hlásiacej k svojim „právam“ (spadá do rámca multikulturalizmu, včítane gender ideológie a feminizmu). Treba to zastaviť. Čiastkové riešenie – maximálna účasť účasť v referende a kladná odpoveď vo veci výhrady voči povinnej účasti detí na predmete sexuálna výchova (alebo a najmä jej niektorých osobitných súčastí) bez ohľadu na jej “nové” (“pokrokové”) obsahy s dôrazom na neodňateľné základné ľudské právo rodičov na dobre informovaný súhlas a výhradu vo svedomí. Tá sa úplne vytratila z Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike!
Manifestačné alebo demonštratívne odmietnutie účasti v referende alebo jeho ignorancia otvorí cestu k realizácii úmyslov a zámerov gender a homoloby nástrojmi už pripravovanej štátnej represie.
Údajne ide o 6 „zbytočne“ a neužitočne vyhodených miliónov… tým užitočnejším je trebárs 25 miliónov ZP Union za prvý z prehratých sporov štát verzus súkromné ZP? Alebo – miliardy unikajúce v daňových rajoch? Alebo korupciou? Alebo v “zemanovskou nenažratosťou” poznačených tendroch “v súlade so zákonom”?  Alebo – na čo ešte?
Máte šajn, od čoho sa dištancujete (?) tí, ktorí odmietate svoju účasť v referende (?) – popri iných škodách a stratách z verejných zdrojov je 6 miliónov úplne zanedbateľnou položkou!
Tušíte, koľko „ľudskoprávne mimovládky“ dostávajú od štátu a zo zahraničia aj na toto (obrazový dokument z Prague Pride 2015) a ilustračne viac:https://www.google.sk/search?q=gaypride&biw=1600&bih=763
Teda – súhlasíte s tým, aby aj vaše deti boli vyučované o homosexualite ako o ľudskom práve a norme sexuálneho správania?
Štvrtú referendovú otázku treba považovať za kľúčovú.
Zverili by ste týmto ľudským živočíchom (fotodokumentácia) starostlivosť, opateru a výchovu vašich detí?! Vôbec s tým nemáte problém?

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 8 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?