Publikované: 03.11.2020

Účel sa plní, otázky pribúdajú…

Väčšina označenej populácie mimo detí do 10 rokov dobrovoľne absolvovala povinné testovaniePolitický účel bol testom poslušnosti obyvateľstva splnený v rúšku (pod ním) najlepšieho úmyslu ochrany a podpory zdravia slovenskej populácie.Naplnil sa aj účel osobnej prestíže „diktátora“ v európskom a svetovom rozmere; bude zvláštna cena.
Výsledky testov: Negatívny, pozitívny, falošne negatívny, falošne pozitívny. Konzekvencie sú známe.
1. Slovensko je pripravené na ďalšie pokyny v rámci druhej a očakávanej tretej vlny;
2. Iba nevie ani Matovič, čo presne obsahuje hlavička testovacej tyčinky dodávateľov testovacích sád antigénových testov; relevantný by bol objektivizovaný potvrdený vedecký nález. K takému ani jeho medializácii nedošlo, preto ide o hoax;
3. Vie sa ale o nazálnej vakcinácii (produkt USA). Využíva sa (spray) proti detskej chrípke. Pozri: child flu vaccine;
4. Polícia pátra po osobe páchateľa hoaxu: https://www.techbyte.sk/tag/nazalna-vakcinacia/ Chcelo by to udavačov… (v každom režime ich bolo dosť);
5. Druhé kolo testovania môže plniť aj dobrý účel overenia imunitnej bunkovej reakcie, zachytením antigénov;
6. Dá sa súhlasiť, že v „zelenších“ najmä južných regiónoch, so slabou pozitivitou v prvom kole, nie je opakované testovanie potrebné, najzaujímavejšie bude v „červených“ regiónoch, ktoré preverí mieru bunkovej imunity.
Ibaže: Vakcína je určená na prevenciu, nie liečbu. Teda pred nie po incidencii covidom. Takže celé zle.
Napokon prečo nie (malo by platiť pre negatívnych).
Zatiaľ neboli zaznamenané vedľajšie reakcie na testovanie, hoc toto konštatovanie je artikulované a píšem ho priskoro; vedľajšími účinkami môžu byť
a/ prechladnutia citlivejších čakateľov,
b/ odovzdávanie agensu covid v nezriadených zhlukoch, skupinách čakateľov bez rozostupov.
Píšem moje NIE konšpiráciám o čipovaní testovacími tyčinkami!
Nanotechnológie sú vo vývoji pre ich medicínske (vakcíny) a genetické účely (génová terapia) a tento účel nie je spôsobilý naplniť inkriminovaný nanočip s digitálnym softvérom (kontrola, ovládanie, riadenie osoby). Ide o hororové scifi a konšpiračné scenáre…
Nanomedicína je medicínsky odbor zaoberajúci sa aplikačnými výsledkami nanotechnológií a nanovied všeobecne v klinickej medicíne; v dobrej viere kontrolovaná humánnou bioetikou.
Ibaže 1: Na viacerých frontoch sa pripravuje vakcína proti covid, prebiehajú skúšky ich validity a bezpečnosti, v rámci EÚ sa vakcinácia začne až najskôr na jar budúceho roka; krátke video:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/11633975240-veda-24/220411058340035/video/799072
Ibaže 2: Zo Španielska sa šíri nová odroda 20A.EU1. Univerzita v Bazileji uviedla, že v Európe bolo zaznamenané rozsiahle rozšírenie novej odrody koronavírusu. Analýza ukázala, že nový typ koronavírusu vznikol v lete v Španielsku a prvýkrát ho zistili pracovníci v poľnohospodárstve. Pohybuje sa po celej Európe, nachádza sa už v 12 európskych krajinách, ako aj mimo Európu v Hongkongu a na Novom Zélande.
Zdroj 1: https://pflege-professionell.at/ch-coronavirus-neue-sars-cov-2-variante-20a-eu1-dominiert-in-europa
Zdroj 2: „Doteraz nebol nový kmeň 20A.EU1 identifikovaný v analyzovaných vzorkách SARS-CoV-2. Vzhľadom na cezhraničnú mobilitu obyvateľstva sa tento kmeň môže stať jedným z variantov korona vírusu cirkulujúcich na území Ruska,“ informuje tlačová služba Agentúry TASS.
„Nový kmeň koronavírusu 20A.EU1, ktorý sa rozšíril v Európe, sa môže začať objavovať aj v Rusku, ale zatiaľ ho v krajine nezistili, uviedla tlačová služba Rospotrebnadzor.
Katedra tiež poznamenala, že výsledky vedeckého výskumu a pozorovania nenaznačujú, že nový kmeň je zdraviu nebezpečnejší.“
https://vz.ru/news/2020/11/2/1068619.html
Už len otázka na validitu (účinnosť) a bezpečnosť vakcíny, a pod otázka k mutáciám koronavírusov, zakladajúca odpoveď: Zrejme bude treba meniť štruktúru vakcín tak ako u bežnej chrípky (aktualizácie). Ďalej sa skúma a vyhodnocuje stav imunity osôb, ktoré prekonali ochorenie.
A aby bolo môjmu čitateľstvu jasno:
Chrípka je chrípka, covid je covid. Neporovnateľné. Spoločné majú len to, že ide o vírusové nákazy nanometrických rozmerov, schopné sa vo vhodnom prostredí replikovať a zvyšovať svoju nálož, čo vedie k ochoreniu bez príznakov, so slabými, strednými, ťažkými a fatálnymi následkami v závislosti na zdravotnej kondícii a stavu imunitného systému infikovanej osoby.

Veci práva, ústavnosti a ľudských práv a slobôd tu a teraz neriešim, popísal som toho dosť, ostatok je mimo mňa, a na vás…
Toľko aj k politickému aspektu celoplošného testovania a ochranných opatrení…
Horím zvedavosťou…
A dodržiavam zásadu: rúško, ruky, odstup. A zbytočne sa nemotám medzi ľuďmi.
Zatiaľ nebolo preukázané, že covid sa šíri klávesnicou, webom a fejzbúkom.
Tak sa šíri len hlúposť.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?