Publikované: 06.03.2021

USA v bode zlomu

Anonymný zdroj je nedôveryhodný zdroj. Otvorený zdroj je dôveryhodný zdroj. Priestor medzi „konšpiračnou“ alternatívou a dominantným mainstreamom je naplnený pravdou a lžou a čímsi medzi tým
Lož je rýchlejšia než pravda. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým; aj polopravdy, neúplné alebo “alternatívne pravdy” sú lži. Pod pätou pravdy vždy klíči pochybnosť. Cesta k pravde je vždy v kontroverznom pohybe. Trvalá úloha na ceste k pravde: Overovanie a kritické myslenie.
Podľa „slobodného a nezávislého mediálneho mainstreamu“ (lož! Takým nie je!) aj „verejnoprávnej“ samo chválenkárskej a mentálne slabučkej RTVS (jej verejnoprávnosť verzus programová ponuka je len formálna!) sa vyžaduje kritické myslenie na ich obraz.
Mediálny mainstream a „verejnoprávna“sú vedome či nevedome podriadené záujmom Cabal a deep state USA. Čo sa udialo a deje v USA, je obdoba porekadla: „Ak sa pohne lístok na strome jedného kontinentu, vyvolá to reakciu na opačnom konci sveta…“ (USA-EÚ). V prenesenom význame zo zmien globálnej teplotnej klímy do zmien globálnej politickej klímy…
Ak kto, že “čo my máme s USA?” Ten (on) “hospodu svou na omylné roli má”. Čo sa udeje a stane v USA, máme na “našom stole” s výhradou: V závislosti na našej politickej reprezentácii (výsledky domácich a euro parlamentných volieb). Pripomínam nominanta SaS Korčoka a zástupcu Progresívneho Slovenska v euro parlamente Simečku ml. a ďalších… (USA a jeho Cabal a deep state pod false flag “pseudo demokracie” poslušných užitočných idiotov).
Mimochodom, Joe Biden, inak so štyridsaťosem ročnou praxou a nulovými výsledkami politka demokratickej strany (krídlo liberálov) je falošný kresťan. Zneužil svoju konfesiu vo voľbách (liberalizmus je nezlučiteľný s kresťanskou teokraciou!). Náhradník Trumpa je živá, chodiaca lož!
Poznámka: Americké prezidentské voľby nesmeli dopadnúť inak, než “víťazstvom” demokratov… a to za každú cenu! Aj za tú, že konanie proti Biden st. a ml. (Hunter) bolo po dobu volebnej kampane Joe Bidena “utlmené” ako jej rušivý prvok:
https://www.hsgac.senate.gov/imo/media/doc/HSGAC_Finance_Report_FINAL.pdf

Svojich pár pilotných riadkov nahrádzam overeným zdrojom: Je ním aj mojou autoritou Jefim Fištein: novinár, politológ, filozof, politický geograf, spisovateľ, scenárista, bol redaktor rádia Slobodná Európa a šéfredaktor Lidových novin, pôsobil a dnes pôsobí v celom rade ďalších (dnes už iných…) médií…
Nečítajte mňa, počúvajte Fištejna! To je jadro článku!


Jefima Fišteina mám za obdobu slovenského Sergeja Chelemendika (aby sa nezabudlo):
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sergej_Chelemendik
Porovnávam s tiež už nebohou Terezou Spencerovou, novinárkou a informátorkou z “tváre miesta” (Sýria..) a Jefimom Fištejnom (český Chelemendik).
Prezidentské voľby boli kľúčovými voľbami v dejinách Únie. Boj proti sebe zviedli dve sociálne filozofie a ľudsko-právne teórie štátu: silný jednotlivec verzus silný štát.
Víťazstvom Bidena (silný štát) to nekončí a na zmier nevyzerá

Zíde z očí, zíde z mysli… (náhodou mi „podbehol“ aj mnou „zabudnutý“) Jefim Fištejn (porovnajte s „vareným pečeným“ Dulebom a už nežijúcim Chelemendikom):
https://www.youtube.com/watch?v=1TJmVIaDko8
V USA prebieha zápas medzi filozofiou, kde štát je odvodený od jedinca, a filozofiou, kde význam jedinca je odvodený od štátu:
https://www.youtube.com/watch?v=QsBFLKef7uw&t=45s
Každý totalitný režim potrebuje mýtus, okolo ktorého buduje pátos. V USA je to „líčenie“ (vo význame natrieť) Trumpa ako zločinca. Povolebné USA sú na ceste k totalite:
https://www.youtube.com/watch?v=rst7RIs8vwU&t=264s
Deep state USA, riadiace bábku Bidena, sú zdesené z neúspechu Trumpovho impíčmentu.
Biden a syn majú maslo na hlave (Ukrajina a Porošenko 1918) a nič sa nedeje. Trump je pred stíhaním za daňové delikty.
Americké prezidentské voľby neboli kóšer. Pozornosť Westernu je odvádzaná k Rusku a Bielorusku. O Ukrajine je „ticho“
. Poznámka: Nesúrodý nepôvodný zlepenec.
Dejú sa veci: O tom potom (chce to viac overených info).
Jefim Fistein sa v období pred a po amerických prezidentských voľbách „stratil“ z verejného mediálneho priestoru českého „slobodného a nezávislého“ mediálneho mainstreamu a „verejnoprávnej“ ČT (24). Nepozná ho ani česká tv Prima CNN. Tobôž slovenská tiež „nezávislá“ TA3.
USA prezidentskými voľbami prestali byť vzorom demokracie.
Bidenom zvíťazila filozofia amerikanizmu „demokratov“ už neskrývajúcich ich totalitnú podstatu.
Otázka: Svetu vládnu nadnárodné technologické giganty alebo Ústava a právo?
Ako sa blokovanie Trumpa má k 1. dodatku Ústavy USA?
Za koho „kopú“ sociálne siete a Youtube?
Twitter i Facebook zablokovali účty Trumpa po nepokojoch 6.1. (Kapitol). Chcú mu ho obnoviť, ak nebude v podpore násilia pokračovať (lož!). Trump násilie nepodporoval!
Podobne sa k Trumpovi správa kanál Youtube:
https://www.reuters.com/article/us-youtube-trump-suspension/youtube-will-lift-ban-on-trump-channel-when-risk-of-violence-decreases-ceo-idUSKBN2AW2LI
Ani Merkelová Trumpa „nemusela“ ale kroky sociálnych sietí verzus Trump má, eufemisticky vyjadrené, za prinajmenej problematické
Všíma si ma Fejzbúk (nemá ma rád…); s čímsi (bez odôvodnenia) a čosi o “porušovaní pravidiel fejzbúkovej komunity” robí „drobné opatrenia“ na zníženie mojej viditeľnosti a čítanosti.
Kto je fejzbúková komunita? Definujte.
Nie som extrémista, nezdieľam hoaxy a nekonšpirujem! Western je v stave post demokracie. Ide o porušovanie práv na slobodu slova, názoru a cenzúru. To nie je konšpirácia ale faktická pravda.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Fejzbúčik ma bude mať ešte menej rád aj pre toto (len zdieľam)
Demokrati sú na ceste úplne odstrániť stopy po Bidenovom prejave a prehovor jeho promotérky Nancy Pelosi; nekomentujem (o mentálnom stave Biden seniora ako prezidentského volebného kandidáta demokratov a jeho televíznych kamerových čítačkách, a občasných stratách časo-priestorovej orientácie, písal som pred voľbami):
https://aeronet.cz/news/bidene-otevri-se-americky-prezident-joe-biden-byl-jako-loutka-odstrizen-ze-ziveho-vysilani-pote-co-chtel-po-skonceni-projevu-recitovaneho-ze-cteciho-zarizeni-odpovidat-na-zive-dotazy/
Odkazy „fungujú“ už len z „výstrižkov“ záznamu a z web cache.

  • SlabéVýborné (+9 skóre, 9 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?