Publikované: 20.06.2015

Útek z pobláznenej civilizácie

I keď nemožné, normálne sa človeku žiada vzniesť sa k oblakom a stade na všetkých dole hlasno zakričať: Ľudia, preto ste splodili svojich potomkov, aby ste sa mohli nečinne prizerať ako ich pred vašimi očami niekto pripravuje o život?!

Jedná skupina za pokrikov allah akbar chce v mene Alaha vyvraždiť všetkých, ktorí nekonvertujú na islam, druhá skupina vyhadzuje miliardy na pretekoch v zbrojení, aby ovládla svet svojou nadradenosťou, a tretia skupina – čiže veľmoci vyhadzujú miliardy na výskum vesmíru, aby sa neskôr navzájom obviňovali z toho, že nepristáli na mesiaci a že všetko je iba veľký podvod, lebo tamtí im vyčítajú, že si neprávom podmaňujú územie susednej krajiny. :-(

Všetok svoj voľný čas /ak mi je umožnené/ venujem mojim vnučkám a kvôli nim strádam všetky príkoria.

V opačnom prípade by som si v lese spravil zrub a ďaleko od civilizácie by ma obchádzali masové propagácie každodenných nástrah o valiacich sa hrozbách obyvateľstvu planéty. (Človek zapne rádio, televízor či počítač a okrem predpovede počasia /od rána do večera/ nepočuje nič iné, iba – utečenci, Islámisti a IS, vojna na UK… A či Grécko zotrvá v EÚ?)

Žiť v zrube a vyhnúť sa problémom skazenej civilizácie – možno nie je normálne – najmä v 21 storočí, no na strane druhej, je to predsa len zdravšie, ako žiť v neustálom napätí, čo bude zajtra?!

 

 

 

 

P.S.

Jediný háčik by bol snáď len ten, že človek prichytený pri love divej zveri by za túto činnosť bol obvinený z pytliactva. Ale mohol by sa dať na vegetariánstvo. :-)

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?