Publikované: 29.08.2020

Útok na autobus v Charkove

Podľa policajtov boli traja ľudia zranení gumovými guľkami. Štvrtý dostal otras mozgu. To znamená, že došlo aj k bitiu, o ktorom príslušníci orgánov činných v trestnom nehovoria, ale zaznamenané je na videozázname očitých svedkov.
https://strana.ua/news/286493-pod-kharkovom-rasstreljali-avtobus-novosti-foto-i-video.html
Vo štvrtok 27. augusta neďaleko Charkova v oblasti Lyubotin sa stal bol ozbrojený útok na členov združenia ľudových poslancov Ilya Kivu „Patriots – For Life!“
Vo videu sa muži približujú k autobusu, ktorý je už na okraji cesty s rozbitými oknami. Sú počuť strely, skupiny niekoľkých ľudí bili ľudí priamo na ceste. Teroristi napokon autobus zničili jeho rozbitím a podpálením.
Je známe, že najmenej traja ľudia boli zranení. Iľja Kiva obvinil z útoku „Národný zbor“ a skupinu „Azov“, ktoré popierajú účasť na streľbe, napriek tomu, že deň pred incidentom nacionalisti už zaútočili na členov organizácie Kiva.
Kto sú a čo je Azov: https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Battalion
Ministerstvo vnútra Ukrajiny má tendenciu incident zľahčovať a prípad prezentovať ako reakciu rovnako zlých politických oponentov a nie teroristický útok ozbrojených banditov na aktivistov a podporovateľov verejnej organizácie Kivi, ktorí neporušili zákon.
Hodinu po útoku bolo zadržaných 14 ozbrojencov, ktorí zaútočili na autobus podporovateľov Kivy:
https://www.youtube.com/watch?v=WxATM5sZTLQ
V článku nižšie je fotodokumentácia, videá a identifikačný menný zoznam s fotografiami zadržaných teroristov:

             

https://strana.ua/news/286577-rasstrel-avtobusa-pod-kharkovom-rekonstruktsija-sobytij.html
Naše médiá incidentu na Ukrajine nevenujú pozornosť, lebo „nemajú čas“; zaoberajú sa Bieloruskom, v Belgicku zavraždený Jozef Chovanec, nebol novinár…
Charkov a Ukrajina nie sú Bielorusko. Ukrajina tak, ako sa postupne rozpadáva ekonomicky, sociálne a politicky (východ a západ) tak prestáva byť aj v záujme západných kolonizátorov a prozápadných, aj našich (detto) médií…
Denník N a jeho český klon sa zrejme dohodli na informačnom embargu. Nič nepísal ani denník SME (len o tom, že „Putin na okupovanom Kryme otvoril novú diaľnicu a previezol sa v nej v limuzíne.“)
Neinformovala ani Pravda, tobôž TA3 a RTVS. Ukrajinu už poznajú len cez Covid.
EÚ k incidentom  nevydala žiadne vyhlásenie. Zamestnaná je ale Bieloruskom a jej „rodinným striebrom“ Navalným… (verzus Putin). A Lukašenkom.
K incidentu blízo Charkova „necekol“ ani „náš“ minister zahraničia Ivan Korčok.
Než by si Ukrajina „riešila“ svoje veci doma, radšej „sa naváža“ do Lukašenka, mentoruje ho a „demokratizuje“ Bielorusko.
Na Ukrajine od roku 2014 (Majdan, Krym, Donbas) prebehlo viacero „slobodných a demokratických volieb. Výsledky sú známe.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Ďalšie zdroje:
https://www.hlavnespravy.sk/ukrajinski-nacisti-prepadli-autobus-pri-charkove-europska-unia-je-ticho-charkov-nie-je-v-bielorusku/2276832
https://strana.ua/video/286698-vse-podrobnosti-napadenija-na-avtobus-pod-kharkovom-jasnoponjatno-s-olesej-medvedevoj.html
https://strana.ua/news/286652-kiva-zajavil-chto-rasstrel-avtobusa-eto-provokatsija-sbu.html
https://strana.ua/news/286578-biletskij-dal-ponjat-chto-podderzhivaet-napadenie-na-chlenov-patrioty-za-zhizn.html…
Čaká sa na slovenské…

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?