Publikované: 10.03.2014

V Kiskovi som sa zmýlil. Bude dobrý prezident!

Pred pár týždňami som veľmi ľahko uveril niektorým skutočnostiam a kuloárnym informáciám a použil som ich v jednom blogu, kde som vyzýval ľudí, aby išli nie len voliť v blížiacich sa prezidentských voľbách, ale aj aby boli opatrní pri voľbe proti kandidátovi Ficovi, pretože je tam niekto nastrčený. Smerovalo to k pánovi Kiskovi.

Od kedy som tak spravil som dosť sledoval nie len vyjadrenia, ale aj rôzne názory, antikampane a aj diskusie kandidátov na prezidenta a niečo sa zmenilo. Nechcem tu popisovať celý proces toho ako som k tomu došiel, ale bolo toho fakt veľa na základe čoho som došiel k takému záveru.

Vážení voliči okrem toho, že vás chcem ešte raz poprosiť o to, aby ste si uvedomili , že je dôležité ísť voliť v oboch kolách prezidentských volieb, vám odporúčam voliť pána Kisku. Proti Kiskovi sa spustila veľká antikampaň, čo je dôkazom toho, že Smer sa veľmi obáva. A teda že je pre nich najväčšia hrozba a pre nás najväčšia šanca poraziť SMER a FICA. Určite vám neodporúčam voliť tohto kandidáta len kvôli tomu, že je nejakou hrozbou pre SMER, ale má aj celkom zaujímavý program a myšlienky, ako možný budúci prezident. Pokiaľ ste voličmi Rada Procházku, nemyslím že spravíte zle. Ja sám ho možno budem voliť, ale do soboty si to ešte rozmyslím.

V tom spomínanom predchádzajúcom blogu som dokonca odporúčal voliť okrem Procházku aj pána Kňažka. A práve tu by som bol s voľbou veľmi opatrný. Tu si určite zvážte svoju voľbu. Nechcem teraz argumentovať proti pánovi Kňažkovi, vyzerá to tak že si kampaň celkom užíva, ale neodporúčam vám ho voliť, tak isto ako pána Čarnogurského, alebo Hrušovského. Visí nad nimi veľký otáznik a objavili sa na ich adresu isté podozrenia, ktoré zrejme nemajú ďaleko od pravdy.

Už v čase keď sa ohlásili všetci kandidáti na prezidenta bolo trochu divné, kde sa toľko kandidátov hrabe. Nechce sa mi veriť, že sú tam niektorí len tak, ale sú tam hlavne preto, aby niekomu znepríjemnili kampaň a ukradli nejaké dôležité hlasy proti Ficovi. Proste nechce sa mi veriť to, že SMER si bez nejakej podobnej stratégie dovolil ísť do týchto volieb!

Možno už z toho celého máte chaos, aj ja som ho mal, ale treba si udržať chladnú hlavu a skúsiť voliť tak aby SMER – FICO a nejaký ich nastrčený kandidát nemali šancu.

Aj preto netreba veriť vyjadreniam typu, že Fico si praje Kisku v druhom kole. NEPRAJE!

Taktiež, že Fico nejakými informáciami zdiskredituje Kisku pred druhým kolom. NEZDISKREDITUJE!

Netreba veriť ani iným podobným vyjadreniam a obvineniam na adresu kandidáta Kisku. Aj keď nikto nie je dokonalý, ale z pomedzi týchto ľudí si treba vybrať.

Prajem vám šťastnú voľbu.

  • SlabéVýborné (+13 skóre, 19 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. jachym

    ………mám za to , že vyhrocená kampaň proti panu Ficovi není správná s více důvodů       1) p. Fico je zkušený politik        2) zná Evropské politiky a to není zanedbatelné       3) zná dobře Slovenskou legislativu       4) prezident musí být znalý  a také rozhodný , takovýto člověk nemůže být                      vzorem   všech ctností , takový by nedokázal obhajovat zájmy Slovenska       5)  měl by to být někdo podobný prezidentu Putinovi , to myslím bez legrace

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?