Publikované: 09.01.2023

V marci 2020 sa liberálna demokracia náhle zastavila

Podobne ako pri požiari Reichstagu v roku 1933 sa historici možno nikdy nedozvedia, ako vznikol SARS-CoV-2. Pre vedcov by bolo skúmanie jeho pôvodu vďačným úsilím, ak by tomu nebránila nehybná sila – kopačka Čínskej komunistickej strany Si Ťin-pchinga.

Ale zatiaľ čo spravodajské agentúry strávili mesiace vyšetrovaním pôvodu vírusu, svet použil bezprecedentnú reakciu, ktorá sa ukázala oveľa ničivejšou ako samotný vírus, čo viedlo k najväčšiemu ekonomickému kolapsu od Veľkej hospodárskej krízy, rozšírenému hladu a zmiznutiu nespočetných životov a živobytia. Vlády na celom svete zaviedli opatrenia podľa vzoru masových karantény zavedených v Číne, ktoré sa bežne označujú ako „uzavretie“.

Bola to najväčšia geopolitická katastrofa od druhej svetovej vojny a najväčší hladomor spôsobený človekom od Veľkého skoku vpred. A to všetko bolo nanič. Uzamknutie nikdy nebola veda. Skôr vstúpili do globálnej politiky na príkaz kniežaťa ČKS, ktorý sa stal najvplyvnejším členom generácie Baby Boom; odchýlka vtlačená do sveta prostredníctvom bezprecedentnej operácie medzinárodného vplyvu.

Korumpovaním globálnych inštitúcií, propagáciou falošných údajov, publikovaním podvodnej vedy a nasadením propagandy v bezprecedentnom rozsahu premenila ČKS pod vedením Si Ťin-pchinga hadí olej blokád na „vedu“, doteraz najväčší zločin 21. storočia. Toto je príbeh o tom, ako to urobil a prečo.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?