Publikované: 30.12.2013

V Novom roku navlečte politikom prúžkované pyžamo, píše Mikuláš Černák z basy

Postavené Na Hlavu? prináša exkluzívne list Mikuláša Černáka, ktorým víta Nový rok.

Vážení platcovia môjho pobytu v paláci v Ilave!

Prichádza Nový rok a prihovárajú sa vám predstavitelia rôznych konkurenčných organizovaných skupín. Najväčšiu pozornosť bude mať prejav “akoby člena Smeru”, Ivana, ktorý sa bude poslednýkrát prihovárať svojmu nádoru, názoru, vlastne národu z Paláca pionierov. Dovoľte mi preto z paláca v Ilave zopár slov aj za náš organizovaný gang.
Nuž, neboli to pre mňa ľahké roky. Na začiatku svojho pobytu v tomto zariadení som v osobných vzťahoch musel robiť mamičku a až nedávno sa mi podarilo prepracovať na otecka. Ale aj tak to nie je veľký rozdiel, lebo “ilavské mamičky” majú stále rovnaké “nádobíčko”.
Nuž ľudia, prebuďte sa v Novom roku! Väčšine svojich politikov by ste mali dopriať len tento môj Ilavský palác. Nové “mamičky” tu budú vítané. Osobitne “štanardní politici” sú na túto úlohu ako uliati. Sú ohybní, nemajú chrbtovú kosť, stále menia svoje pozície a postoje a radi sa pchajú dominantným mužom v pozadí do zadku. Ich uvedenie do Ilavského paláca by bolo veľkým plusom aj pre vás, aj pre nás. Nebyť ich, dane by vám mohli klesnúť tak na desatinu a ešte stále by bolo na všetko dosť.
No a na záver sa, bratia a sestry, pomodlime. Túto motlitbu ma naučil Baki Sadiki:
Otče náš, ktorý si na Najvyššom súde, posväť sa amnestia tvoja, vyhlás, že skutok sa nestal, príď procesná chyba tvoja, ako na súde, tak i na prokuratúre. Prídi k záveru, že zákon nebol porušený a odpusť nám naše kriminálne činy, ako ich odpúšťaš politikom našim a zbav nás svedkov, inak bude s rodinou tvojou amen.”

S pozdravom na Nový rok do basy politika hoď!

Váš Miki

List bol upravený PR agentúrou.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o seriózne správy, odporúčame čítať:
Černák čiastočne uspel so sťažnosťou, súvisiacou s väzbou
Baki Sadiki: Narkobarónovi zrušili trest na 22 rokov basy
Čo želá Slovákom prezident Gašparovič?

Ak sa vám nebudú pozdávať ani tie, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+11 skóre, 11 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?