Publikované: 14.07.2022

V rovnici všetkého im chýba poznať X!

“Položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje potomstvo a jej potomstvo. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu zraníš pätu.“ – 1. Mojžišova 3:15.

Veličina X pre rovnicu života od samého začiatku stvorenia Adama a Evy, ale hlavne po ich páde z ľudskej dokonalosti, bola a ešte dodnes zostáva ako Božie Sväté Tajomstvo! Po jednej zo svojich ilustrácií, Ježišovi učeníci sa opýtali, čo to v skutočnosti znamená a ako by to mali správne pochopiť, jeho odpoveď bola:

“Odpovedal im: ‘Vám je dané rozumieť svätým tajomstvám nebeského Kráľovstva, ale im to nie je dané. Lebo kto má, ten dostane viac a bude mať hojnosť, ale kto nemá, ten príde aj o to, čo má. Preto im hovorím v podobenstvách. Lebo pozerajú, ale nevidia, počúvajú, ale nepočujú ani nerozumejú’.” – Matúš 13:11-13.

Aby ľudia ‘videli, počuli a porozumeli’ Božím biblickým svätým tajomstvám, musia mať pravú biblickú kresťanskú vieru! Tá ale je založená na presnom poznaní biblickej pravdy a je daná tým, ktorí poctivo a úprimne skúmajú Sväté Písma a potom žijú podľa toho, čo od nás náš Svtoriteľ a nebeský Otec požaduje.

Nato tiež potrebujú najprv zistiť, ktoré z desiatky tisícov dnešných náboženstiev je to pravé a ktorí sú to praví pomazaní bratia Ježiša Krista a zároveň odoptovaní synovia Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom, anjelov na nebi a ľudí na našej prekrásnej a špeciálne pripravenej a neporovnateľnej planéte Zem!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?