Publikované: 18.04.2020

V tieni Covid-19 sa dejú veci…

Informácie mimoriadnej dôležitosti a významu pre všetkých v tieni Covid-19, ako katalyzátora nastupujúcich procesov premeny spoločenských (sociálnych a politických) proto a meta systémov na národných, nadnárodných európskych (EÚ) a transatlantických (USA) a geopolotických (Rusko, Čína, USA) úrovniach

Nemám komentáre, len názor, ktorý si ako vy, tvorím a dotváram denným zberom, vyhodnocovaním a triedením informácií, v opore o základné ľudské právo na príjem informácií a následne ako publicista, na slobodu slova, názoru a presvedčenia.
V dôsledku Covid-19 dochádza a dôjde k kolapsu globálnej ekonomiky (padne meta systém centrálneho riadenia a financovania) a sociálno-ekonomických systémov. Tu už nepôjde len o krízu hlbšiu ako medzivojnovú v roku 1929, ale o viac; o charakter spoločnosti po kríze Covid-9 a ekonomicko-finančnej kríze…
Tu sú proto a meta informácie (ostatok a ako s nimi naložíte, je na vás); ste, sme v karanténe, máme čas a slobodnú vôľu. Začína víkend „doma“ pri médiách a s internetom:
1. https://aliancenarodnichsil.cz/deklarace-suverenity-ceske-republiky/
2. https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-i-o-suverenite-ceskeho-statu/
3. https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-ii-o-bezpecnosti/
Svobodný vysílačhttps://www.youtube.com/watch?v=SaL6yj78CrM&feature=share
Aliancia národných síl ČRhttps://aliancenarodnichsil.cz/
Nasledovnému textu porozumiete len, ak ste si riadne vypočuli a prečítali obsahy vložených odkazov. Ak nie, ďalej nepokračujte.
Na Slovensku nič podobné neexistuje
. Rozpadlo sa skôr, než vzniklo; kadejaké pochybné pseudo národné spolky, Mečiar, Harabin, Rostas, a ďalší „galgaji, táraji a prďúsi!“ (Mečiar); padli na vlastnom egu, populizme a výklade pojmov nacionalizmus a fašizmus. A na pozadí sa nad Slovenskom vznáša totalita a fašizmus liberálnej novej neomarxistickej ultra ľavice a nadnárodného priemyselného a finančného kapitálu, ktorému slúži hlupák Sulík, celá vláda a prezidentka. Výsledok „vytúženej zmeny“: Matovičova vláda.
Slovensko sa posúva odkiaľsi-kamsi sukcesívne vo vrstvách:
Od „Veľkého (ukradnutého a vytunelovaného!) Novembra k VPN a Čalfovi, po ňom k prvému otrokovi Westernu Havlovi, Mečiarovcom, Dzurindovcom, Radičovej, Smeru, až sem. A odtiaľto kam? Hmm…
Ak v predošlých voľbách šlo vždy o veľa, v ostatných ešte o viac, po nich už ide o všetko. Nielen o naše slobody a práva, už aj o naše životy.
Sledoval som reláciu Sobotné dialógy. Odkazujem novej vláde: Neprajem si, aby napr. Remišová v každej druhej vete tárala o tom, čo neurobila Ficova vláda za 12 rokov. Som zvedavý len na to, čo robí a urobí nová vláda.
Čakám na zverejnenie vládneho programu.
A s vami sa tu a teraz lúčim “jehovistickým“: Prebuďte sa! Platí pre všetkých. Spíte. Iba ste volili. Ale už sa dejú strašné veci. Vy ďalej spíte. Aj po voľbách. A čakáte. Ako vždy. Na Godota. Nepríde.
Vysvetlivka: Čakanie na Godota je absurdná dráma Samuela Becketta.
Prehadzujete vlastnú spoluzodpovednosť z jedného pleca na druhé a z neho na vládu. A čakáte, čakáte…
A frflete na fejzbúku.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?