Publikované: 17.07.2022

Veľký Reset vracia civilizáciu do minulosti!

Pandémia covid-19 predstavovala bezprecedentné spojenie záujmov veľkých a mocných korporácií s mocou štátu. Demokraticky zvolení politici v mnohých krajinách nedokázali zastupovať záujmy svojich občanov a presadzovať svoje vlastné ústavy a listiny práv.

Konkrétne podporovali blokovacie opatrenia, mandáty očkovania, potláčanie rôznych možností včasnej liečby, cenzúru nesúhlasných názorov, propagandu, zasahovanie do súkromnej sféry jednotlivcov a pozastavenie rôznych foriem slobody. Všetky tieto politiky a opatrenia centrálne navrhli sociálni inžinieri pandémie.

Globalisti, ktorí sú posadnutí spoločenskou kontrolou, sa rozhodli využiť pandémiu na zvýšenie svojej autoritárskej moci. Medzi nimi bol prominentný Klaus Schwab, zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra (WEF). V júni 2020 uviedol, že pandémia predstavuje vzácnu, ale úzku príležitosť!

Príležitosť na zamyslenie, pretvorenie a resetovanie nášho sveta. Podľa neho každá krajina, od Spojených štátov po Čínu, sa musí zúčastniť a každý priemysel, od ropy a plynu až po technológie, sa musí transformovať. Nie je žiadnym tajomstvom, že WEF sa na to od prvých dní pandémie zameral!

Aj na urýchlenie implementácie centrálneho plánovania pre celú globálnu populáciu. Tento plán nastoliť nový svetový poriadok, známy ako Veľký reset, bol kľúčovou témou na nedávnom výročnom stretnutí WEF, ktoré sa konalo 22. – 26. mája v Davose vo Švajčiarsku. Drastické zmeny svetového poriadku ako Veľký reset sa nedejú spontánne!

Skôr ich navrhujú tvorcovia globálnej politiky vrátane vplyvných miliardárov, politikov, celebrít, zaujatých akademikov, bohatých filantropov a byrokratov medzinárodných organizácií a inštitúcií. Tieto typy ľudí podporujú sociálne inžinierstvo, pretože im umožní získať kontrolu nad svetovým bohatstvom a prírodnými zdrojmi a posilní ich schopnosť formovať spoločnosť tak, ako ONI uznajú za vhodné.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?