Publikované: 29.10.2022

Viac nielen o valdajskom prejave, riešenie

Tento zásadný Putinov konceptuálny prejav je hlavným stavebným kameňom tzv. Novej ruskej geopolitiky, čo je medzinárodná politická doktrína, ktorá je založená na tom, že Rusko sa nestavia do úlohy vodcu, ale do pozície štátu, ktorý ostatným krajinám pomáha a nežiada za to nič iné, ako rešpekt a vzájomné uznanie bezpečnostných garancií. Nič z toho krajiny Kolektívneho Západu nie sú pripravené poskytnúť.

Takzvaný “dezinformačný a konšpiračný” web Aeronet bol týždeň nedostupný: „Týždenný výpadok dostupnosti nášho servera je iba drsnou reflexiou súčasného stavu nezávislých alternatívnych médií. Nestoja za nami miliardári, oligarchovia, ani ten Kremeľ, ale len obyčajní ľudia, ktorým prekážajú despócie súčasnej európskej neoliberálnej demokracie. Celý tento týždeň ste boli odkázaní len na ostatné médiá a určite vám chýbali konceptuálne analýzy s presahmi.“

Pod Putinovým valdajským prejavom je piatková večerná relácia Svobodného vysílače:

https://aeronet.news/video-exkluzivni-preklad-projevu-vladimira-putina-na-valdajskem-foru-kde-predestrel-vizi-noveho-svetoveho-radu-zalozeneho-na-multipolarite-a-vzajemnem-respektu-a-pratelstvi-mezi-vsemi-narody/

Minulú sobotu som zo záznamu zaznamenal sekanie a výpadky rádia. Dnes, po týždni práce na odstránení poruchy znova fungujú:

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-254:6
https://www.youtube.com/watch?v=L79wuxG81n8

Pridávam českého partnera: https://cz24.news/

Očakávam zúrivý vreskot „liberálnych demokratov“ (sú to liberálni neo fašisti s ich pravdami, o ktorých sa nediskutuje!!!) a obštrukcie „slobodného a demokratického“ fejzbúku. 

Božechráň! Toto nesmiete (!) to nie sú fotky z nacistického Nemecka, o tom je Ukrajina: Putinov Valdajský prejav s príslušenstvom (relácia SV vyššie) zdieľam v opore o základné právo na informácie.

V Košicoch pozvané celebrity znova a znova nedali žiadne riešenia, len ohlášku ďalšieho protestu 17. novembra a na záver dal Ján Baránek petíciu s výzvou vláde. 

Nevyzývam na žiadne násilie ale pokojnú zmenu systému. Ten nemožno zmeniť žiadnymi voľbami ale ani referendom, len zmenou systému. To nešťastné referendum dožaduje sa len predčasných volieb a výmeny politickej moci v bludnom circulus vitiosus globalistami riadeného systému.

V možnosti dosiahnuť zmenu, je už len aktivácia ústavného Čl. 32 pokojný občiansky odpor. Musí ním byť tichý generálny štrajk s týmto petitom:

Rozpustenie Národnej rady Slovenska a dočasná úradnícka vláda, ktorá pripraví nové parlamentné voľby.

K voľbám do nového zákonodarného zboru budú pripustené len politické a občianske subjekty, ktoré podpíšu reverz o týchto ústavných zmenách a zmenách zákonov1. Zákon o politických stranách a hnutiach; 2. Volebný zákon; 3. Imperatívny mandát volených zástupcov ľudu; 4. Sfunkčnenie participatívneho referenda včítane možnosti skrátenia volebného obdobia a predčasných volieb referendom; 5. Zavedenie ústavného inštitútu konzultatívneho plebiscitu.

K Čl. 32 Ústavy SR: K generálnemu štrajku treba Konfederáciu odborových združení (KOZ).

Národnú radu už nehodnú tohto názvu treba vypratať, vyčistiť, vydezinfikovať, a ustanoviť Občiansky snem s Radou starších zboru a predsedom štátnej rady, voleným radou. Dôjde k ústavným zmenám aj vo vzťahu k deľbe a organizácie moci a ústavnému inštitútu osoby hlavy štátu s posilnením postavenia predsedu štátnej rady.
Vysvetlivka: Inštitút prezidenta delíme na slabý, neutrálny, aktivistický až silný: prezidentka je svojvoľný aktivistický typ, ktorý vyhovuje konceptuálnemu riadeniu USA.

V možnosti sa ponúka jedno alebo dvojkomorový parlament (dole politické subjekty, hore občania a občianske iniciatívy). Občiansky snem musí zohľadniť všeobecný verejný spoločenský záujem Slovenska a jeho regiónov, nie záujem lobistických skupín.

Štátna rada bude garantom národno-štátnej a stratégie Slovenska, jeho kolektívnej obrannej, ekonomickej, energetickej a sociálnej bezpečnosti, určí priority vyrovnaného ekonomického a sociálneho regionálneho rozvoja, vnútorné a zahraničné politiky. 

Podrobnosti sú pripravené, treba konať. Od skutkov vlády k skutkom ľudu a/ protest, b/ zmena systému. Z mojich poznatkov a skúseností, za seba: skutok po a/ vynechávam, pracujem na zmene systému. Na protestoch ma nik neuvidí…

Systémomencov je nás viac. Treba nám prekonať vlastné egá, ja a jástvo a spojiť sa do jedného centrálneho koordinačného a riadiaceho centra so symbolickým názvom Verejnosť proti násiliu II.

Okrem informačného a koordinačného krytia bratmi Matyinkovcami (SPOLU) potrebujete vziať do svojich rúk spravodajskú a publicistickú časť dramaturgie našej “verenoprávnej” STV. 

Možností je viac, ibaže každý z nižšie prezentovaných občianskych subjektov uchádza sa  o priazeň adresátov osobitne a len za seba a pre seba, voči ostatným konkurenčný, čo je samé o sebe čertkus, zlé znamenie a korenie, lebo ego, ja, jástvo,  je zlý pán. Odkazy na spolky a združenia:

https://panobcan.goodboog.com/https://www.poslednereferendum.sk/; https://www.nasevolby.sk/; https://obciansky-snem.sk/; https://www.sfunkcneniereferenda.com/; https://www.znovuspolu.com/
Ak som dáku iniciciatívu neuviedol, vložte mi ju pod článok, vložím ju k ostatným.

Ak to so zmenou, mienim reálnu zmenu systému, myslíte vážne, uvážene a nejde vám len o výmenu vlády zo súčasnej politickej ponuky, máte tu u mňa, keď ste už odvolili, poznávaciu a vzdelávaciu činnosť; najskôr ste Fica vymenili za Pellegriniho, ten rozdelil Smer, potom oboch za Matoviča, teraz chcete ďalšiu zmenu. Ste mentálne, občiansky a politicky do seba zacyklená masa osôb, ktorá nevie, kadiaľ kam, ale rada by z toho marazmu Zoščenkovho kolotoča na zem. Poznámka: Satirik Michail Zoščenko bol Ukrajinec. Jeho poviedka Kolotoč platí pre Ukrajinu a od roku 2014, sedíme na ňom aj my.  

Veľká novembrová revolúcia bola oranžová, Westernom riadená, ukradnutá a vytunelovaná zmena politického systému. Štátny prevrat. Slovensko po 30-tich rokoch ekonomickej a sociálnej kĺzačky dole, potrebuje revíziu “nežnej” a opravný reparát. Dosť bolo falošnej pseudo demokracie, pluralitnej partokracie, médiokracie a vlády tretieho sektora zahraničných agentov riadených globalistami USA! Preč s liberálnou demokraciou! V slovenskom ústavnom systéme nemá čo hľadať! Vezmime si späť moc do svojich rúk, štátnu suverenitu a zvrchovanosť. Toto sme nechceli! V 89-tom sme len vymenili pánov. Dovolí nám stuhnutá krčná chrbtica ešte zodvihnúť sklonené hlavy? Chcieť musíte vy, a my, čo dačo viete a vieme, a my vám, nám, si pomôžeme. Za seba: Na protestoch ma neuvidíte. Moje miesto je pri klávesnici a rokovaniach s partnermi systémomencami pri round table… žiadny brainstorming á la kvíz “kto čo vie”. Pôjdeme naisto. Inej možnosti niet.

Dajú sa sa porobiť rázne poriadky s cenami ropy, plynu, energií, infláciou… fakticky zločineckým burzovným systémom; EÚ a naše vlády ale nesmú, majú to zakázané, nemajú dovolené (!); súčasný systém globalisti Domu Sion potrebujú zničiť, ľudia musia prísť aj o úspory aj svoje obydlia, pôjdu do podnájmu, lacnú zdravotnú starostlivosť, stárež aj o dôchodky, a ak budeme ryť nosmi v zemi v teplých svetroch a bundách, prídu “mesiáši” Domu Sion a Komisie 300, a ak budú splnené podmienky Agendy 2030, ktorú vôbec netaja, spustia už známy Veľký reset (Klaus Schwab a WEF Davos 22. mája) a s ním nastolia tretiu “komunistickú” totalitu; nám, premnoženým gojimom, dajú základný nepodmienený príjem (prideľovať ho bude centrála EÚ). Nebude sa týkať najbohatších a najmocnejších sveta… ale nás (!): ONI to plánujú, ale my sme moc a sila. Je nás viac! Tu už nejde o veľa ale o všetko! Preto nesmie byť lacný plyn či ropa, tobôž z Ruska! Tu ide už o naše životy! Pracujú s nami podľa rozdeľ a vládni! Využívajú vašu “spiacu” ľahostajnosť a neschopnosť spojiť sa a konečne začať  aktívne konať! Fejzbúk vám dali, aby vás, nás, mali pod kontrolou. Postupne redne, osoby, ktoré nevyhovujú systému a konceptu riadenia globalistami, si “odchytávajú” (dezinformačné a konšpiračné weby). Česká a slovenská vláda spolupracujú; idú von zákony obmedzujúce slobodu príjmu informácií, slova a prejavu. Každý deň čakám, že sa mi v jedno ráno stane to, o čom hovorí pán VK (od minulého piatka do štvrtka mali výpadok rádia, odkazy vyššie). Kto vie a rozumie, aspoň spozornie. Ďakujem za prečítanie. 

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?