Publikované: 01.03.2016

Vilo Rozboril to povedal predsa dosť jasne

Priatelia ešte si spomínate na western „7 statočných“? Nie je tento western nadčasový? Prečo? Vtedy banda zlodejov napádala dedinku a okrádala dedinčanov, raboval ich zásoby úrody. Dedinčania boli z tých nájazdov tej nenažranej bandy zlodejov už naozaj zúfalí. Na scénu však prichádza  sedem statočných, ktorí sa postavia proti tej bande zlodejov a situácia sa začne postupne úplne meniť. V tomto filme „7 statočných“ sa to končí dobre, a banda zlodejov nakoniec dostane to, čo si zaslúži.

Slovensko potrebuje  7 statočných,  kto sa k Vilovi Rozborilovi ešte pridá?

Viem, je to len film, ale veľmi mi pripomína aj dnešnú situáciu na Slovensku. Tou malou dedinou je tu naše milované Slovensko. Tou bandou sú tí, čo nás tu už skoro každý deň okrádajú, ako to dosvedčujú neustále pribúdajúce a šokujúce politické kauzy.

Preto ma Vilo Rozboril ma na rozdiel od Nikodýma naozaj potešil

Prečo? Ako som čítal, tak Vilo Rozboril povedal na tvrdo toto: „Túto bandu politických feudálov už naozaj treba niekam poslať! Lebo nech sa potom nečudujú, ak ľudia opäť vyjdú do ulíc, ale už v státisícoch!,“ reagoval Rozboril na najnovšie kauzy vládnej partaje.

Myslím si, že takýchto postojov potrebuje počuť naše Slovensko práve teraz pred marcovými voľbami čo najviac. Myslím si, že práve Vilo Rozboril pozná naozaj kruté osudy ľudí, a to po celom Slovensku, ktorí boli odkázaní na zdravotníctvo,  a tak  určite veľmi dobre vie, o čom hovorí. Naše zdravotníctvo ničí korupcia, naše zdravotníctvo ničia rôzne medializované rozkrádačky, pre ktoré potom samozrejme v zdravotníctve chýbajú peniaze. Fico a Smer nevie, že zdravý človek má 1000 želaní, ale chorý človek len 1?

Kto sa však zo známych osobností pridá ďalší?

V tomto som pán Rozboril určite na Vašej strane. Mrzí ma však, že k dnešnému katastrofálnemu stavu  v zdravotníctve, školstve, súdnictve, či nekončiacim špinavým politickým kauzám sa nevyjadrujú aj iné známe osobnosti tak, ako Vy. Veď aj oni vidia, čo sa tu deje.

Marcové voľby by mohli s tou bandou zlodejov naozaj skoncovať, a to na rozdiel od filmu bez krviprelievania, ale bude nás priatelia na to naozaj dosť? Preto aj dnes Slovensko potrebuje sedem statočných, ktorí sa postavia proti tej bande zlodejov a zmobilizujú aj tých, ktorí už prestali veriť, že na Slovensku sa dá niečo ešte zmeniť.

Aj vás čitateľov tohto blogu môžem teraz len poprosiť, aby ste tiež zvážili, či by ste nevyjadrili svoju lásku k Slovensku aj cez podporu novej slovenskej  vízie Slovensko Krajina Kúpeľov.

Možno tu moju odvahu, snahu, riziko i môj predvolebný príbeh priatelia slobody a demokracie vo voľbách oceníte, a možno nie. Je to len na vás, či  mi pomôžete, a budete link  www.bindas.eu zdieľať na vašom Facebooku s inými, alebo má budete krúžkovať, a aspoň 1 hlas z vašej rodiny pôjde v týchto marcových voľbách podporiť ekonomiku, a nie dnešnú jalovú politiku. V každom prípade vám všetkým ďakujem, že ste si prečítali aspoň tento blog.

Pán Rozboril, keď si myslíte, že je lepšie keď sa stane Slovensko Krajinou Kúpeľov, ako keď zostane aj po marcových voľbách len Krajinou Zlodejov, tak zvážte, či by nebolo treba túto víziu podporiť aj na Vašom Facebooku , a oslovte i Vašich kolegov, či by sa na svojich Facebookoch tiež k tejto výzve nepridali. Prečo  to takto cez svoj blog pán Rozboril robím?

Lebo za mnou nie je žiadny sponzor, žiadna gorila, preto mňa neuvidíte, ani v novinách, ani časopisoch, ani v internetovej reklame, ani v televízií, ani na bilbordoch. Preto na rozdiel od iných žiadnych sponzorov nemám, čo je nakoniec dobre lebo po voľbách nebudem visieť na ich niti, ako tí, čo tých sponzorov majú.

P.S. Dobro národa je najvyšším zákonom. Cicero

 

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?