Publikované: 11.10.2019

Virálna vlajková správa europoslanca Uhríka

Slovenským europoslancom Uhríkovi a Radačovskému sú z ich stolov v europarlamente pravidelne odstraňované slovenské štátne vlajočky ako výsostné znaky ich príslušnosti k svojmu delegujúcemu národnému členskému štátu spoločenstva členských štátov Európskej únie.

       

Uhrík v europarlamente a vlajočka Slovenska:
https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/photos/a.193582427661544/958642651155514/?type=3&theater
Kotleba v slovenskom parlamente a vlajka EÚ:
https://www.tvnoviny.sk/domace/1830861_kotlebovi-prekaza-zastava-europskej-unie-aj-na-pode-nr-sr-prikazal-ju-skryt
Mediálna správa: https://magazin1.sk/slovensku-vlajku-milana-uhrika-v-europarlamente-vyhodili-do-kosa-nepatri-sem/
Významové a obsahové referencie s ich konotáciami vo vzťahu národno-štátna symbolika a symbolika EÚ a slovenskí europoslanci (tvorte, dotvárajte a majte názor): Vlajka EÚ nie je nad a nemá prednosť v slovenskom parlamente nad vlajkou SR. Do Národnej rady Slovenska patrí čelne štátny znak Slovenska, do europarlamentu vlajka EÚ… (vlajky SR a EÚ po stranách v poradí zľava: SR a EÚ). Vlajka Slovenska s vlajkou EÚ sa majú k sebe tak, ako sa kedysi mali vlajky ČSSR a ZSSR. Stále viac aj s podobným významom…

            

Suverenitu a zvrchovanosť Slovenska symbolizuje stožiar s našou vlajkou pred budovou Národnej rady Slovenska. Danko sem, Danko tam:
https://www.webnoviny.sk/foto-na-stoziar-pred-parlamentom-slavnostne-vztycili-slovensku-vlajku-podla-danka-ma-najkrajsie-farby/
Parlament SK (čelne štátny znak a po bokoch vlajky SK a EÚ) a europarlament:

              

Pritiahnuté za vlasy, vlajka EÚ má validitu porovnateľnú s vlajkou dúhy, obe symbolizujú dobrovoľnú príslušnosť k spoločenstvu zmluvne alebo nezmluvne… (každá zmluva je vypovedateľná). Nemám ambície páliť ani hecovať k páleniu oboch vlajok, ale “krádeže” slovenských vlajočiek zo stolov našich slovenských europoslancov hodnotím ako provokácie cez červenú čiaru, ktoré môžu viesť k podobným skutkom a som zvedavý, ako a či budú riešené…

Vlajka EÚ nie je vlajka národného štátu. USA nie sú národný štát. Národ a národný štát sú definované inak. EÚ chce (?) byť ako USA? Alebo ako RF, ktorá je spoločenstvom dobrovoľne zoskupených národných štátov Ruskej federácie s prezidentskou demokraciou. USA takými nie sú. Majú ale tiež prezidentský systém. USA a “spojenci” vytýkajú RF jej údajne “nedemokratický” systém moci a vládnutia jednej strany a jedného muža. O aký usiluje Európska únia? Postupne sa prejasňuje obraz premeny Rady EÚ na federatívnu koaličnú vládu EÚ… (zakladá ju ale súhlas všetkých členských štátov; eurofederalisti by radi ak by stačil súhlas len nadpolovičnej väčšiny). Ale to je nedemokratické násilie, porovnateľné s politickou validitou strany Jednotné Rusko. Na ňom a na Putinovi stojí a padá jednota Ruskej federácie. Rusko nepotrebuje a nechce “slobodnú a demokratickú pluralitu” lebo ten kolos by “zabila” a RF by sa rozpadla ako ZSSR. Ale o to usilujú USA a EÚ… (namiesto slušnej produktívnej a vzájomne výhodnej ekonomickej, obchodnerj a kultúrnej spolupráce).
Rusko nepotrebuje ďalších Jeľcinov, a na účel udržania jednoty pohromade ani Navaľného či hocčiu, Západom platenú a riadenú “demokratickú” opozíciu havlistických “disidentov”…
Nepotrebuje ani  nacionalistov typu Žirinovský či ukrajinských Porošenkov…
Napokon Kremeľ sa bez Ukrajiny zaobníde. Stačí mu už znova jeho Krym; a je na Ukrajine a Donbase, ako sa medzi sebou dohodnú-nedohodnú. V prípade nedohody bude mať znova “zisk” (vojensky si ho obháji). Na stole je projekt slobodný a nezávislý Donbas a Novorosija. USA a EÚ vo veci nemajú šancu. Môžu len Normandský formát alebo Steinmeierov plán. Alebo režim Minských dohôd. To je asi tak všetko (nezávisle na diverzii a zasahovaní do vnútorných záležitostí Ukrajiny (a Ruska). Prekážkou Steinmeierovmu plánu sú samotní ukrajinskí nacionalisti a fašistická oligarchokracia. Tiež aj Porošenkom rehabilitovaní Banderovci.

Európsku vlajku tvorí 12 zlatých hviezd na modrom pozadí. Počet hviezd sa nemení počtom členských štátov, symbolizuje ideál jednoty, solidarity a harmónie medzi ľuďmi v Európe. Voľba modrej a čísla 12 majú svoju symboliku (google). Príbuznosti vlajky EÚ s vlajkou a charakterom USA (skoršie varianty vlajky USA, nie hoax):


https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:SVG_flags_-_historical_states_of_the_United_States

Ak kto z vás chce vedieť, ako sa rodí extrémizmus typu neo nacionalizmus, majúci historické prepojenie s národným obrodeneckým a seba identifikačným slovenským národným hnutím a vznikom SNS (1871) pozor (!) nie nacizmus, ten je skratkou germánskeho národného socializmu, v zmysle rastúcej prepiatej potreby systémom označených „pravicových nacistických extrémistov“ hlásiť sa k svojmu národnému štátu, odpoveď je v tu definovanej kontraproduktivite myslenia a skutkov odnárodnených a bezprizorných euro liberálov, anti národných euro globalistov a euro federalistov; tí nadnárodní euro ale aj aj dúhoví neo fašisti sa z histórie nič nenaučili, teda ani nezabudli; nemali a nemajú čo (mentálne poruchy učenia).
Odstraňovanie vlajočiek národných štátov zo stolov slovenských europoslancov je jeden z ďalších priamych útokov proti národnému štátu Slovensko ako národno-štátnej entite, národno-štátnej identite, suverenite a zvrchovanosti Slovenska. Prispieva k ďalšej a ďalšej, deň po dni sa stupňujúcej kontraproduktivite pôsobenia dvoch vektorov proti sebe na osi: euro centristi, euro federalisti, globalisti verzus nacionalisti; s konzekvenciami neistej budúcnosti Slovenska a jeho miesta v Európskej únii. Rovnako ako to, či sa s nimi kto bude-nebude „baviť“ doma (počnúc Kiskom a pseudo liberálmi…) alebo detto v europarlamente.
Údajné konfiškácie slovenskej vlajočky zo stolov slovenských europoslancov Radačovského a Uhríka a ich hádzanie do koša parlamentnými „upratovačkami“ zakladá dôvod pre podobné akcie smerom k vlajkám EÚ na Slovensku; a beztrestne. Len „reciprocitu“. Už chýba len zákonná (smernica EK) reštrikčná a represívna úprava pasívneho a aktívneho volebného práva (ústavy národných štátov) „euro demokratmi a liberálmi, najmä neomarxistami“ na odpovede pripraveným „pravicovým extrémistom“.
Pochopiť, porozumieť a vyvodiť osobné konzekvencie predpokladá istú mentálnu výbavu ako podmienku pre schopnosť sebareflexie; tou ale nik z nich nedisponuje.
Zaujímali by ma reakcie relevantných médií…

Na mieste všetkých páchateľov a spolupáchateľov týchto urážlivých a agresívnych skutkov ale aj bezočivých a vydierarčských vyhrážok a špinavých podrazov, by som bezodkladne spozornel: Slovenskí europoslanci a ďalší národno-štátni vlastenci a nacionalisti (patriotizmus, národovectvo, príslušnosť k národnému štátu) sú ako na „gombík“: Stlačíte ich a oni idú“…
Aj v našom mene. Majú náš slobodný a demokratický, slovenský mandát.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?